СкокоМнеДадите• Изменено вчера в 22:36
Київ, Дарниця, Соцмісто, Позняки квартира з опаленням
Шукаю 2-3 кімнатну квартиру під аренду на 3 місяці для сім´ї з 2 дітьми. Обов´язково з газом та постійним опаленням. Порядність та своєчасну сплату гарантую.
Шпондєр• сегодня в 08:55
Ответ дляВолодарка мрій
Жк з газоаою котельнею на даху. Але без світла не працює. Треба ще промисловий генератор щоб насоси працювали. Тобто треба жк не просто з автономномклю, але і с великим геною (як будка, не переносний). І то слід враховувати що такий гена може працювати виключно на насоси. Тобто світла в квартирі, шифти гаряча вода може не бути.
Кажу так ііз досвіду, бо ріелтори та власники звездять що все є, гсь який великий гена ось!!! ... А по факту тільки холодна вода і опалення, при тому що гену вмикають також періодично. Звісно краще ніж взагалі без опалення і води. Але нюанси що автономка на гене не факт, що є світло і працюють лифти - треба враховувати.
А насчет генератора. У нас дом на электрике. И генератора купили уже 2 за это время. По сути и одного хватает на лифты свет воду и тепло, освещение в коридорах и подвале. И работают они долго, с небольшими перерывами на отдых. Так что не думаю что это проблема запитать котел на крыше. Нужно спрашивать как у людей на практике.
Володарка мрій• сегодня в 10:48
Ответ дляШпондєр
Я просто памятаю як того гену купували. Там як раз було питання то тільки на насоси, чи ще на щось також вистачить. І специ казали це тільки на насоси (вода холодна та оплення). Залежить від співвідношення розмірів ЖК і потужності гени . В нас такий що одного гени вистачає тільки на насоси.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 10:49
Ответ дляСкокоМнеДадите
В мене зараз немає лишніх коштів, щоб щемй посереднику заплатити
так ви ймовірно все рівно їх заплатите, просто ні за що. Більшість квартир здається з рієлторами, спробуйте ще знайти те оголошення від господаря.