Горня капучіно• 1 час назад

Досить про світло, давайте про відпочинок

Привіт.
Дівчата, хочу відволіктися від темряви та холоду і провести час з користю, а саме спланувати відпустку.
Дано: я та син-підліток; період: червень -липень; сонце, воду не любимо; переміщення потягом; любимо - ходити, відвідати музеї техніки та історії, природи гори (Яремче, Буковель вже не цікаво); комфортний відпочинок без люкса, на тиждень.
З такими даними що б вибрали ви?
Додам, що підліток сидів би дома, а я хоч тиждень в рік хочу видихнути від прифронтового міста
Малинка• 1 час назад
Дожить бы до утра, а не бога гневить мечтами
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляМалинка
Доживём, держитесь, иначе думать не надо, давайте вместе мечтать !
Малинка• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Боюсь
Христя в тiстi• 1 час назад
Їдьте в Стамбул , там буде цікаво, є на що подивитися, памʼятки історії та культури. Заодно і покупатися можна якщо захочеться , а ні- так і так буде чим зайнятися
Шальная коклетка• 1 час назад
Не знаю как там кто, а я бронирую отель на Луне)
До 2032 року на поверхні Місяця з’явиться перший готель. Стати частиною історії можна вже зараз, подавши заявку на бронювання номера.
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляМалинка
Боюсь
Я тоже, но это не конструктивно. Давайте ’разложим по полочкам’ страхи и действовать. Вот не просто бояться, а трезво все взвесить и решать постепенно наши страхи. За нашу жизнь мы сами несём ответственность, нужно решать что лучше себя и действовать в соответствии с этим. Лично я сегодня намеренно хочу отвлечься от всего-всего....
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляХристя в тiстi
4 дні в дорозі, 3 в музеях, не буде коли купатися
Не худа ні разу• 1 час назад
Їдьте в Закарпаття, там повно локацій, музеїв, замків, палаців, виноробні, сироварні, ріки, гори і все по списку.
І дешевше ніж на Франківщині
Або Львівська, Тернопільська, Волинська там теж є що дивитися
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Круть!!!!! Оце розмах мрії! Ви крута!
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Бюджет?
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Ціна бронювання?
Пушап Мі мі• 1 час назад
Я бы по западной поехала. По старым замкам покаталась
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляХристя в тiстi
Син схильний більш до Європи, ніж до Турції, але відмовляється проводити дві-три доби в дорозі. Нам їхати з самого сходу
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНевгамовна
Ви змовилися з моїм сином - він теж так говорить
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНе худа ні разу
І дешевше ніж на Франківщині
Ось що особисто Ви б порадили, з огляду на те що без авто?
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Три літа підряд брала з донькою тури в Закарпаття. Там і замки ,і музеї ,і купання ,і розваги. Нам дуже подобалося. Купували на сайті’Відвідай’
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
А ви планували з Бориспіля чартером?
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНевгамовна
Бюджет?
На что? Отдых или решение страхов и возражений?
Если на отдых - то за год на неделю заработаю, бюджет в принципе не основное
Шальная коклетка• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна
Ціна бронювання?
Кінцева ціна ще не сформована, однак очікується, що вона перевищить 10 млн дол.

Всего ничего))
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дякую за пораду, пішла вивчати
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка

Всего ничего))
Уступіть автору, вона до літа заробить
Не худа ні разу• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Закарпаття або Львівщина
Можна навіть через агенцію
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНевгамовна
А ви планували з Бориспіля чартером?
Дуже хотілось би
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНевгамовна
Уступіть автору, вона до літа заробить
Згодна, але давайте до наступного)))
автор Горня капучіно • 1 час назад
Можливо Греція? Можливо хто їздив минулого року, як з логістикою?
автор Горня капучіно • 1 час назад
Ответ дляНе худа ні разу
Закарпаття або Львівщина
Можна навіть через агенцію
Так, цілком можливо, дякую за відгук
МадамОхмури• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Так , может, в Польшу? Там этих музеев технических- ходить не переходить. Ну, и на поезде можно
Анонім-ка• 49 минут назад
Потягом в Будапешт. Там знімаєте квартиру на дві ночі. План:
- Тропікаріум Океанаріум
- Купальні Сєчєні або Гелерт
- Прогулянка центром та по Рибацькому Бастіону
Можна зʼїздити в Сент Ендре та його музей марципану.
Потім сідаєте на електричку на вокзалі Келеті і їдете у Відень.
У Відні:
- Музей Натурознавства - імба!
- Палац та парк Шонбрун з павільйоном екзотичних рослин
- Найстаріший зоопарк в Європі
- Перк атракціонів Пратер з дерев´яним колесом обзору
- Королевська Бібліотека
- Королевська Скарбниця
- Палац та Парк Бельведер і там аж два міні ботанічних сада
- Аквапарк Оберла і там же найбільший у Відні парк
-Два громадських пляжі на метро Альте Донау.
Чотири ночі достатньо.
Потім сідаєте на електричку і їдете до Будапешта. В звідти - прямим потягом повертаєтесь до Києва.
автор Горня капучіно • 37 минут назад
Ответ дляМадамОхмури
Спасибо, тоже думала о таком варианте.
Анонім-ка• 35 минут назад
Ответ дляГорня капучіно
Логістика очевидна. З Києва 30-35 годин.