Жерица ночи• сегодня в 13:22
Легкий тональний засіб для 40+
Дівчата, порадьте легенький тон з мінімальним покриттям. Треба трохи вирівняти колір, пори. Шкіра 40+, без проблем, т-зона комбінована. Є трохи вікових змін, зморщечки невеликі в зоні навколо очей. Шкіра світла, тонка, нейтральний підтон, зазвичай купляла айворі або порцеляну тон, але в мене досвід користування дуже малий і ідеальний продукт не знайшла.
Люблю вологий фініш і легке покриття. Дуже бажано, щоб не забивався в пори і в зморшки.
Бюджет 1 тис грн +-
ШІ радить Лореаль з гіалуронкою, баночка з піпеткою. Потестила в Єві, наче нормальний. Може хтось користувався ним або інший порадить, буду вдячна)
Бюджет 1 тис грн +-
Ондатрова шуба• сегодня в 13:31
Ответ дляSo_so
А не блестит лицо от него? Спасибо
Нет, он очень лёгкий , даже в конце дня ничего не блестит. У меня тоже комбо. Не подчеркивает морщины. От всей души советую. Посмотрите отзывы
Жерица ночи
• сегодня в 13:32
Ответ дляОндатрова шуба
Очень советую. Ничего лучшего не найдёте
Дякцю) А як з кольором? Не темний? Дивлюсь, є мініатюри
Жерица ночи
• сегодня в 13:33
Ответ дляОндатрова шуба
Дякую! Побігла гуглити)
Жерица ночи
• сегодня в 13:49
Ответ дляhrystia
Мені ось цей подобається. Хоча в магазин йшла за іншим
О, його мені теж Ші радив) Дякую)
Корсет_на_шурупах• сегодня в 13:50
Ответ дляhrystia
Плюсує за цей
Кава з адреналіном• сегодня в 13:58
Ответ дляЖерица ночи
О, його мені теж Ші радив) Дякую)
Я теж на рахунок нього думала, але переглянула відео в тік тоці і вирішила що не готова до такого блиску. Обрала ланком теінт міракл 010, і хоча в мене жирний тип шкіри, але цей тон лягає чудово, легкий, невагомий, наноситься за 10 секунд, без проплєшин. От дійсно легкий люксовий продукт.
Ловлю капці• сегодня в 15:27
Cle De Peau Beaute для меня самый лучший - но б....ха цена ((((((((( буду искать замену(((((( ничего в сегмете люкса нет на него похожего (((
Ответ дляКава з адреналіном
В мене він взагалі не блистить. Я його не наношу багато
Ответ дляЖерица ночи
О, його мені теж Ші радив) Дякую)
Він, справді, хороший. Мені 43 р. Шкіра з ним доглянута та має легкий блиск. Дуже легкий. Його зручно наносити, за рахунок дозатора. На шкірі геть непомітний. Я ще порала, на всю косметику цього бренду було -40% і я ще використала сертифікат до ДН від Брокарду
Anna -d11e• 1 час назад
Ответ дляОндатрова шуба
Так ,плюсую за Cu skin. Реально для зрілої шкіри і легке покриття супер
Anna -d11e• 1 час назад
Ответ дляЖерица ночи
Є мініатюри ,колір підлаштовується під ваш. Є ще цієї фірми вв ,але він плотніший і темніший
Жерица ночи
• 1 час назад
Ответ дляAnna -d11e
Дякую)