Дрібка щастя• Изменено сегодня в 13:52
Так буде школа в пн чи ні?? Їхати в Київ чи ні?
Всі як завжди мовчать
А потім в неділю ввечері напишуть…
Не можливо нічого спланувати
А потім в неділю ввечері напишуть…
Не можливо нічого спланувати
Уравнобешенная• сегодня в 14:09
Ответ дляА що таке?
А як до цього вчились? Графіки вже вводять..є зарядна станція.
Головне, щоб у вчителів ті станції були((
А що таке?• сегодня в 14:12
Та наче без проблем..в школі інтернет точно є- звідти зможуть працювати. Вониж все одно в школі, не дома сидять
Не танцую- но пою• сегодня в 14:12
Ответ дляУравнобешенная
Виявляється, тут все ж є люди, які можуть адекватно сприймати ситуацію. Бо почитала про рекомендації тимчасово переїхати, так у всіх чуть не істерика, як це так.
Але ж ви розумієте що не в усіх так вдало складаються обставини. Це у мене є хата з пічкою і віддалена робота, а у кого ні... Куди їм?
ПолБатона• сегодня в 14:18
Ответ дляДрібка щастя
Согласна на все 100
Ребенок у бабушки , ехать да ним 7 часов в одну сторону
Ви думаєте, що тут на форумі краще знають про вашу школу ніж класний керівник?
Ноунэйм• сегодня в 14:24
Морози -27º (!) на Київщині - ІІІ рівень небезпеки, червоний буде оголошено через надскладні погодні умови — ДСНС попереджає українців про негоду
Вже 1–3 лютого в Україні очікується різке зниження температури. Навіть вдень прогнозується мінус 15-22º морозу.
Одягайтесь тепліше та без потреби не виходьте на вулицю!
Я не Тролль• сегодня в 14:30
Ответ дляНоунэйм
та як же без потреби?)) в школу треба))
Усміхайлик• сегодня в 14:34
Ответ дляКошкинДом
Воно-то простіше, але в липні вже відпочинок у викладачів відпустки, у деканат та завідувачів теж, тож все буде в дуже швидкому темпі в червні
Краще помірно вчитись, хоча б дистанційно
ну да им же надо по 56 дней отпкска успеть отгулять
Паспортний стіл• сегодня в 14:41
Нам написали что выходим с пн (Позняки)
Но блин, такой мороз будет, наоборот дети идти не должны 😩 какой-то бред
КошкинДом• сегодня в 14:41
Ответ дляУсміхайлик
Да,надо
Носки на подтяжках• сегодня в 15:20
Ми на Виноградарі. Я впевнена, що у нас не буде школи з понеділка. Вчора писав класний керівник, що температура в класах 12-14 градусів, а на вихідні морози йдуть, буде ще холодніше
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Я в загалі не розумію чого вони так наполягають на навчанні саме зараз. В тому році в інституті 1 курс було дистанційне навчання до 1 березня, так тоді ситуація була не така тяжка. В цьому наполягають на стаціонарному навчанні, тільки ось продовжили ще на тиждень з 1 лютого. А потім ще думать будуть. Чого так зацікавленні в інституті на навчанні стаціонарному , не зрозуміло
Бо дистанційне зараз гірше, ніж очне
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляСонечко
Посрали в кулечек и в школу!
Извините, истерическое....
Откуда пишите?
Сонечко• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Откуда пишите?
Из Киева. Вот думаю чтобы не было как на Трое. Потому что Теремки ходят в пакет уже. Некоторые дома. У людей замёрзла канализация.
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляНоунэйм
Таке попередження ніби -60, а не 20
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляУсміхайлик
Ну конечно, детям всю зиму можно сидеть на каникулах, а учителям даже лето не оставят
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляСонечко
Кто вам говорил, что ходят в пакет?
Сонечко• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Кто вам говорил, что ходят в пакет?
Интервью смотрела. Откройте Ютуб.
Сонечко• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Позняки- написали тільки що сидимо вдома ще тиждень
Вам хоть пишут. Наши молчат. В последний момент скажут как всегда.
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Бо дистанційне зараз гірше, ніж очне
Чому? В Київі немає опалення, світла, транспорт не ходить, немає інтернету. Не повірити, дитина знаходиться в Сумах і може навчатися дистанційно, в Київі є орендоване житло в якому немає можливості жити та навчатися, ще там і електрична плита.
А що таке?• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
А де центр в дарницькому районі?
До чого Дарницький ? В центрі Києва..
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
От самі написали «немає інтернету», не всі діти виїхали, в деяких немає інтернету
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляА що таке?
До чого Дарницький ? В центрі Києва..
Ой, вибачте, я переплутала вас з автором
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
І що? Це нічого не міняє. Легше деяким підключити інтернет, чим всім опалення, електрику та воду. В гуртожитках нічого із цього немає
Пургену мне• 45 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Школа в районі м.Харківська - виходимо очно