Не заздріть тьоті• вчера в 23:26
Дівчата хто приймає ЗГТ з підліткового віку. Відгукніться.
В дочки не виробляєттся лг фсг і естроген. Потрібна ЗГТ.
Дівчата у кого є досвід відгууніттся . Чи нама у вас проблем від гормонів?
Пописанная парта• вчера в 23:34
Проблеми швидше будуть БЕЗ гормонів(
А яка причина, що не виробляються?
Не заздріть тьоті
• сегодня в 07:46
Ответ дляПописанная парта
Проблеми швидше будуть БЕЗ гормонів(
А яка причина, що не виробляються?
Ще незнаємо . Діагноз вторинний гіпогонадизм
Ответ дляНе заздріть тьоті
Почему не знаете, вы не сделали пробу с Диферелином?
В вашей прошлой теме я давала подробный ответ что нужно делать чтобы появилась собственная выработка.
Если планируете применять ЗГТ, то выбирайте биоидентичные формы эстрогена и прогестерона + поддержка для утилизации метаболитов.
При подобном гормональном профиле обычно есть не только локальная проблема оси гипоталамус-гипофиз-яичники, но и системные метаболические особенности.
Если их не учитывать, организму сложнее корректно утилизировать метаболиты гормонов.
Не заздріть тьоті
• сегодня в 10:39
Зробили пробу з дифереліном . Проба позитивна , але лікар каже що слабо . Слабкий сигнал з гіпоталамуса
Не заздріть тьоті
• сегодня в 10:53
Ответ дляsky-labs
Ви написали перелік аналізів . Я даже незнаю до кого йти з тими результатами . Може ви маєте спеціаліста який розбирається по дифіцитих і нутриціології.