Несу пургу• вчера в 18:17
Якщо чоловік каже жінці "я одержим сексом"
15 років у шлюбі, двоє дітей, нам по 45.
Чого далі чекати?
Ніколи б не подумала таке. Він людина надійна, але емоційно холодна, обнімашек чи теплого слова не дочекаєшся, в сексі у нього все працює, але я часто відчуваю себе лялькою з секс шопу.
Чого далі чекати?
Несу пургу
• вчера в 18:23
Ответ дляБорисфенка
Тобто 15 років ви мовчали і терпіли?
Чого це я терпіла? Мене все влаштовує.
Це йому щось не так
100pudov• вчера в 18:23
Ответ дляГарнюнька
Цену себе набивает, обычное трепло
Ви точно все прочитали?) Автор з цим треплом вже 15 років в шлюбі))
Несу пургу
• вчера в 18:24
Ответ дляЯ не Тролль
Авторко, почніть заново. Бо ця тема якась повна хрєнь
Скажіть?:) а таке буває
Несу пургу
• вчера в 18:25
Ответ дляГарнюнька
Цену себе набивает, обычное трепло
Ой щось мені здається, що є хтось там на горизонті :(
Гарнюнька• вчера в 18:25
Ответ для100pudov
Прочитала, ещё засомневалась в его умственных способностях в 45
Я не Тролль• вчера в 18:26
Ответ дляНесу пургу
Скажіть?:) а таке буває
Через 15 років ’ніколи б не подумала’
Несу пургу
• вчера в 18:29
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так а к чему он это сказал, он чем-то недоволен?
Ми якось трохи посварились, із-за дрібниці якоїсь, вже й не згадаю, ми взагалі майже не сваримось, і він в контексті сказав, що останнім часом він часто на взаоді, та ще й одержим сексом . Я чесно кажучи зразу не зреагувала, а тепер от думаю
Фісташкова кава• вчера в 18:29
45? А, ну так приплыли, как говорится)) Вторая молодость у кризисного молодого мустанга началась
интайм_не_предлагать• вчера в 18:30
Ответ дляНесу пургу
Может не нагулялся, слышала что в 40+ многих накрывает, первые звоночки старости почувствовал и стало страшно. Нужно доказать всем что он еще огого.
Несу пургу
• вчера в 18:33
Ответ дляФісташкова кава
От і мені так здається :(.
Він спортивний, але я все само собою було, бігав потроху, підтягувався кожного дня, в зараз велотренажер купив, на кухні повно якихось банок з спортивним харчуванням, хліб не їсть..
Фісташкова кава• вчера в 18:35
Ответ дляНесу пургу
От і мені так здається :(.
Ну, наблюдайте, больше все равно не сделаешь в случае чего ничего. У некоторых это хуже подросткового проходит.
Неправдиша• вчера в 18:37
Ответ дляНесу пургу
От і мені так здається :(.
Може інша жінка?
Несу добро людям• вчера в 18:37
От би мій так казав
Бо в нас навпаки- я одержима сексом. Люблю секс, різні пози, мінет, ласки, іграшки .
Але в основному наодинці всім забавляюсь
Неправдиша• вчера в 19:00
Ответ дляНесу пургу
Може. Вже й не знаю.
Ну, буває. У нього батько з матір´ю нормально живе? Чи мати там рабиня ізаура на польових плантаціях від ранку що ночі? От який батько, такий син.
Несу пургу
• вчера в 19:32
Ответ дляНеправдиша
Батько стрибнув в гречку приблизно в цьому віці, але його всією роднею повернули в стойло, правда життя нормального в сім´ї вже не було:(
Щось не спиться• вчера в 21:46
Ответ дляНесу добро людям
От би мій так казав
Хвора?
Неправдиша• вчера в 22:12
Ответ дляНесу пургу
Ну, буває. У знайомих теж батько з головою села сусіднього жахався і син пішов так само у всі тяжкі. Звичайно батько з матір´ю жили, але він її чмирив по повній.
Вапщета• вчера в 23:35
Ну що тут сказати є такі сім´ї. Чоловік більш активний, а жінка так лялька, курочклю гріль працює. Якщо вам ок, і йому ок, ну то все норм.
Вапщета• 2 часа назад
Ответ дляНесу добро людям
От би мій так казав
От чому такі якісь сходження людей. Ніби ж зустрічаємось всі , один одного пізнаємо. А все одно 1 пасивний інший актиіний🤔🤷♀️
Було б 2 активний норм, або 2 пасивних теж норм, нє а, як хто думає?))