Янгол в камуфляжі• 1 час назад
А мы верующая страна Украина или нет?
Убийство же грех по библии или нет?
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляЛижТолько
Как раз в Библии убийств выше крыши
То есть норма?
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Ні. Не норма. Але Біблія - це книга про життя на землі. А там вбивства.
То зачем они тогда говорят, что это грех, значит не грех никакой
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Давайте будемо чесними. Більшість в Україні не віруючих людей. Нажаль.
Этого не знаю.
Но ведь с детства нам внушают про грехи, брешут просто
ВыФсеВрете• 1 час назад
Сподіваюсь все частіше молодь буде бачити маніпуляцію і брехню і навʼязаних вірах і богах і не буде це через себе пропуск і брати в цьому участь.
Релігії і релігійні фанатики - це зло
Релігії придумані і впроваджені виключно задля управління і маніпуляцією людьми.
Релігії і релігійні фанатики - це зло
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
У нас даже в школе было религиязнавство, обычная школа, не церковная
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
По вашому якщо я піду і вб´ю вас, то це вже не гріх, бо мені казали не вбивати, а я вбила? Цікава у вас логіка.
Ну, вот смотрите, нам постоянно тычут грехом, то нельзя, это, типа грех, а по итогу насильно заставляют идти убивать на войну. Так убийство уже не грех получается?
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляВыФсеВрете
Релігії і релігійні фанатики - це зло
Вот и я вижу столько брехни и манипуляций в этом. Когда верхушке надо, то тычут той религией и грехами и тут же гонят убивать других людей. Бред
Бадабум• 1 час назад
Україна - невіруюча країна. Бог - це любов перш за все. Полюби ближнього як самого себе, а не постав підніжку. Не вбий, не чужолож, не кради, не бажай чужого. І ТД.
Абсолютно повна зневага до божих заповідей, нищення церков, духовних скарбів, духовних книг, ікон, хрестів, це взагалі, навіть відьми і колдуни в афіге що так можна було. Навіть вони б такого не робили і скажуть вам що це неправильно. Це протирічить взагалі правилам існування і взаємодії всього земного і неземного. Але кого я здивую чи комусь щось докажеш, усі кричать що це правильно. Проте, у цивілізованих країнах люди домовляються, наводять аргументи, борються з корупцією, а не очолюють її і навіть на це підсаджують інші країни, не вірять всьому, що кажуть наші реформатори, бо там явно багато муток. І думаю, що через 100 років ще Україна відчує чи права була, чи ні і наслідки сьогоднішніх днів.
ВыФсеВрете• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А я бачу в вас бота і маніпулятора, прихожаніна масковского патріархату, який створив провокативну тему і намагається її розвернути в інший бік
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляБадабум
💯
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляВыФсеВрете
Ой, маня кто бы сомневался.
Опять неудобный вопрос и надо тему зафлудить)
Та прям багіня• 1 час назад
Думаю, что мы не верующая страна. Веры в Христа нет, есть только привычка ходить святить паски, зелень, кутю есть. Всё
А учитывая сколько людей обращаются к гадалкам, ведьмам, тарологам то и подавно …
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
То значит и греха нет
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так в християн це було завжди. Папи цілі війни хрестові походи влаштовували
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
Да, вспомнить только как Украине христианство навязывали, реки крови текли и теперь этой дурью манипулируют, вот сейчас эта вся брехня и пошла по одному месту. Четко ясно, что они крутят этой религией как цыган солнцем, ибо если убийством это грех, то как можно заставлять людей убивать насильно
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Жінки - страшна сила. Ви помітили, що ім´я Володимир у людей, це завжди якась кровавщина. В житті сина вовою не назвала б, може він би і не хотів бути таким, але доля заставить. Сплошні якісь заруби, конфлікти, чвари, систематичне приниження інших, подавлення людської волі, приниження гідності, честі...
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Вас в церкві заставляють іти вбивати?
Нет, не в церкви, власть это делает с людьми, а сами по церквям шастают напоказ
дожену і ощасливлю• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вполне себе православный Тарас Бульба тоже не ангелом был. Если вы, конечно, читали это произведение
Янгол в камуфляжі
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Ну у нас при владі безбожні маніпулятори. Віра тут до чого?
А остальной мир? Они видят, что творит власть, значит это норма для всего мира
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Навіть священники йдуть воюють. Військові капелани