Неправдиша• 1 час назад

Не цілуюсь, бо запах з рота із-за зубів

В кого ще так?Зуби погані з дитинства
автор Неправдиша • 1 час назад
В сексі комплексую
ПушАпница• 1 час назад
Ладно кривые, косые, склонные к кариесу. Это все лотерея.
Но лечить нужно, автор, чтобы не было объемных кариозных полостей, которые могут вонять.
Джавеліна• 1 час назад
Може з яснами проблеми.
Якщо запалені, то шукать причину. Якісь коронки, реставрації давити можуть і ясна запалюються. В мене так було.
Запах може бути з горла, з шлунку також
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
В сексі комплексую
А до сексу як доходить? Розмовляєте, приховуючи долонею рота? Не посміхаєтесь?
Морская свинка• 1 час назад
Кого тільки не їб...ть)
Лікуйте свої хворі зуби.
Вони у вас не лише під час сексу смердять. Терпіти не можу цей запах від людей!
автор Неправдиша • 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Кого тільки не їб...ть)
Лікуйте свої хворі зуби.
А що робити
Соображалочка• 1 час назад
Оце ви даєте . Воно ж все вирішується .
В мене рефлюкс і хоч щоб хоч роби , а нікуди не дівається
Принцепесочка• 1 час назад
Лечить по возможности - это понятно.
Чистить несколько раз, разными пастами, зубным порошком, ополаскиватель - Листерин все таки дает хорошее ощущение чистоты, освежающие леденцы...как-то так
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
А що робити
Лікувати навіть в кредит
Профгігєна в півроку
Навчитись нарешті чистити зуби та доглядати рота, більшість реально не вміє.
сказочное_Бали• 57 минут назад
Может вместе секса на вторую работу пойдете, чтобы насобирать на лечение гнилых зубов?
Teonaa• 27 минут назад
А звідки Ви узнали? Я чула що сам собі - не пахне, не відчуваєш