КонФФетОшка• Изменено сегодня в 14:01
Триттіко. Хто -небудь, поясніть мені…..
Добрий день! Дівчата, хто в темі і має досвід лікування безсоння АД, поясніть мені, будь ласка, чому на триттіко 50 мг я сплю краще, ніж на 100 мг?
Лікар призначив таку схему: починаючи з 25 мг , кожні 5 днів збільшувати дозування до виходу на 100 мг. Так от, полегшення було на 50 мг, на 75 стало гірше, зараз вийшла на 100 і я знову не сплю… Хтось знає, як це працює? Чи мені просто не підходить препарат? Я вже не маю можливості щотижня бігати на консультацію….
НаБалКоніХодять• сегодня в 14:04
Я на 25 сидела 3 недели в постковид, тоже бессонница была.
Назначала невролог.
То ли это плацебо, то ли реально такое убойное, но сон очень быстро наладился.
Назначала невролог.
Инста_Богиня• сегодня в 14:10
Донці 16 років) тритіко при безсонні не допомогло. Майже зовсім. Ні 25 ні 50. У неї тивожність.
Зараз буду записувати до лікаря, щоб що ь інше призначали
КонФФетОшка
• сегодня в 14:10
Ответ дляМоже ще третю?
Возвращайтесь на 50 мг
Спробую поступово повернутись…
Ви приймали?
Майская киска• сегодня в 14:22
Ответ дляКонФФетОшка
Я просто не розумію, чому більша доза дає слабший ефект ….
Перевозбуждает вашу нервную систему. Вы должны наблюдать за собой и выбирать именно вашу рабочую дозировку.
КонФФетОшка
• сегодня в 14:35
Ответ дляМайская киска
Дякую. Спробую.
Я_и_моя_собака• сегодня в 14:50
Не подскажу, я на 25 мг спала отменно, даже не стала увеличивать дозу
Зашла на 5минут• сегодня в 14:54
Ответ дляКонФФетОшка
Спробую поступово повернутись…
Ви приймали?
Мені на 75 мг теж було погано, якщо не можу заснути, то приймаю 25 мг
А ви п´єте ще денний АД?
Мстящий за Зайца• сегодня в 14:55
Ответ дляКонФФетОшка
Це може бути тимчасово, спостерігайте. Таблетки допомогають, але зовні купа негативних факторів, які впливають на якість сну.
Я зараз на 50 мг, на 150 в мене були жахливі побочки, в тому числі денна сонливість. І на 50 я не скажу, що добре сплю, але краще, ніж до.
Нажаль, ідеальних ліків не існує((((
В такі моменти, коли навіть на тритіко не можу заснутм, приймаю малесенький шматочк сонміла, він мене вирубає. Це зовсім інший прнпарат, снодійне, доя екстрених ситуацій
Нажаль, ідеальних ліків не існує((((
Мстящий за Зайца• сегодня в 14:56
Ответ дляМайская киска
Він не врливає на збудження зовсім, це седативний прнпарат
КонФФетОшка
• сегодня в 15:10
Ответ дляЗашла на 5минут
А ви п´єте ще денний АД?
Ні.
КонФФетОшка
• сегодня в 15:11
Ответ дляМстящий за Зайца
Нажаль, ідеальних ліків не існує((((
Ви приймаєте його разом з триттіко?
Майская киска• сегодня в 16:19
Ответ дляМстящий за Зайца
для кожного в своєму дозуванні діє седація
Зашла на 5минут• 2 часа назад
Ответ дляКонФФетОшка
Ні.
Я почала приймати есциталопрам зранку і мій сон налагодився
КонФФетОшка
• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Приймаєте разом з триттіко?