КонФФетОшка• Изменено сегодня в 14:01

Триттіко. Хто -небудь, поясніть мені…..

Добрий день! Дівчата, хто в темі і має досвід лікування безсоння АД, поясніть мені, будь ласка, чому на триттіко 50 мг я сплю краще, ніж на 100 мг?
Лікар призначив таку схему: починаючи з 25 мг , кожні 5 днів збільшувати дозування до виходу на 100 мг. Так от, полегшення було на 50 мг, на 75 стало гірше, зараз вийшла на 100 і я знову не сплю… Хтось знає, як це працює? Чи мені просто не підходить препарат? Я вже не маю можливості щотижня бігати на консультацію….
НаБалКоніХодять• сегодня в 14:04
Я на 25 сидела 3 недели в постковид, тоже бессонница была.
Назначала невролог.
То ли это плацебо, то ли реально такое убойное, но сон очень быстро наладился.
Може ще третю?• сегодня в 14:09
Возвращайтесь на 50 мг
Инста_Богиня• сегодня в 14:10
Донці 16 років) тритіко при безсонні не допомогло. Майже зовсім. Ні 25 ні 50. У неї тивожність.
Зараз буду записувати до лікаря, щоб що ь інше призначали
автор КонФФетОшка • сегодня в 14:10
Ответ дляМоже ще третю?
Возвращайтесь на 50 мг
Спробую поступово повернутись…
Ви приймали?
автор КонФФетОшка • сегодня в 14:12
Я просто не розумію, чому більша доза дає слабший ефект ….
Майская киска• сегодня в 14:22
Ответ дляКонФФетОшка
Перевозбуждает вашу нервную систему. Вы должны наблюдать за собой и выбирать именно вашу рабочую дозировку.
автор КонФФетОшка • сегодня в 14:35
Ответ дляМайская киска
Дякую. Спробую.
Я_и_моя_собака• сегодня в 14:50
Не подскажу, я на 25 мг спала отменно, даже не стала увеличивать дозу
Зашла на 5минут• сегодня в 14:54
Ответ дляКонФФетОшка
Спробую поступово повернутись…
Ви приймали?
Мені на 75 мг теж було погано, якщо не можу заснути, то приймаю 25 мг
А ви п´єте ще денний АД?
Мстящий за Зайца• сегодня в 14:55
Ответ дляКонФФетОшка
Це може бути тимчасово, спостерігайте. Таблетки допомогають, але зовні купа негативних факторів, які впливають на якість сну.
Я зараз на 50 мг, на 150 в мене були жахливі побочки, в тому числі денна сонливість. І на 50 я не скажу, що добре сплю, але краще, ніж до.
Нажаль, ідеальних ліків не існує((((
В такі моменти, коли навіть на тритіко не можу заснутм, приймаю малесенький шматочк сонміла, він мене вирубає. Це зовсім інший прнпарат, снодійне, доя екстрених ситуацій
Мстящий за Зайца• сегодня в 14:56
Ответ дляМайская киска
Він не врливає на збудження зовсім, це седативний прнпарат
автор КонФФетОшка • сегодня в 15:10
Ответ дляЗашла на 5минут
А ви п´єте ще денний АД?
Ні.
автор КонФФетОшка • сегодня в 15:11
Ответ дляМстящий за Зайца
Нажаль, ідеальних ліків не існує((((
Ви приймаєте його разом з триттіко?
Майская киска• сегодня в 16:19
Ответ дляМстящий за Зайца
для кожного в своєму дозуванні діє седація
Зашла на 5минут• 2 часа назад
Ответ дляКонФФетОшка
Ні.
Я почала приймати есциталопрам зранку і мій сон налагодився
автор КонФФетОшка • 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Приймаєте разом з триттіко?