СирОжино пирОжино• Изменено 05 февраля в 09:12
Переїзд у будинок: я, він, мама-конфліктна ситуація.
Дівчата, ситуація.
Є чоловік, який живе своє краще життя і з дитиною не допомагає взагалі, максимум 5 хвилин на руки візьме і тут же телефон їй, щоб не відволікала або пульт від ТБ.
Графік роботи дозволяє включатись запросто, просто таке його бажання. На мені купа всього + працюю і єдина моя опора це мама, переїхала з іншого міста і купили їй квартиру через дорогу від нас. Вона виручає дуже сильно, бо з такої залученістю чоловіка я б загнулась. Ну і в цілому стосунки класні, дружні з нею.
Чоловік проявив ініціативу зняти будинок на певний час, щоб від відключень і всього трохи не залежати. Я одразу пропоную шукати поруч з нами, бо привʼязка ж до мами, без її допомоги я просто звʼязана і працювати не зможу. Він одразу сказав: «Ну так а мама ж з нами, яка різниця де, переїдемо всі».
Я почала шукати, обговорювали з ним варіанти, мамі окрема кімната, все розглядали і знайшовся гарний варіант дуже далеко від нас. Зібралися підтверджувати. І тут чоловік: нє ну я не знаю як це буде, якийсь гуртожиток. Ти ж на машині, могла б їздити до мами або малого відвозити.
І тут я зависла. Ми ж починали з цього. До мами півтори-дві години дороги в один кінець. Її допомога критична. Чоловік за 2 роки жодного разу не вийшов з дитиною на прогулянку, не встав до неї вночі, не дав мені після безсонної ночі доспати зранку взявши малу. В будинку він продовжить жити своє краще життя, сплячи до обіду і потім ідучи по спр таврах до ночі, а я залишуся без допомоги, мама без спілкування з онуком (переїзд був заради нього), і я відчула себе просто обманутою. Бо якби поговорили одразу так, що мама зайва, то цих ідей з будинком на виселках бозна де просто б не виникло. Все б лишилося як є, хотів би будинок далеко - їхав би сам, я би приїздила з сином як на дачу на 2 дні.
Пояснила йому дуже спокійно, чому так не робиться і мені так незручно. Сухо сказав ясно і бачу, що образився.
Зранку в інсті знову скидає будинок подивитись і знову хрен знає де. Я вже не хочу нічого якщо чесно, бо це якась маніпуляція, сказати одне; потім все перевернути. Не знаю як бути.
Ответ дляДаЗдраПерма
А я вижу семью и отношения автора с мамой,а муж так,чтобы был и обслуживал,а он против.
і кого він обслуговує, окрім себе?
автор жінка, яка з 2хрічною дитиною вимушена працювати, чоловік проти няні, хто має допомагати в такому випадку, як не він?
взагалі від таких народжувати не можна категорично, от і все
Синди Кроуфорд• 05 февраля в 15:24
Ответ дляСирОжино пирОжино
Здатна забезпечити сама. Трохи на меншому рівні але гідно теж. Тому теж ці думки кручу в голові
Тогда тем более , зачем вы на него тратите время? У вас идеальный вариант начать новую, нормальную жизнь. У вас есть работа и помощь и поддержка хорошей мамы, на фиг терять время на такого мужа
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 15:26
Ответ длявре_Динка
і кого він обслуговує, окрім себе?
Она работает явно добровольно и непонятно как они изначально планировали Б и уход за ребенком,потому что фактически девочка не нужна никому из родителей.Просто не понимаю почему у автора агрессия к мужу и он живет свою лучшую жизнь.Она тоже с ребенком не сидит ,а занимается своими делами.
Посылает дать за сырком странно,при заказе продуктов с доставкой можно же сразу много заказать,и как НЗ кинуть в морозилку пару штук
Синди Кроуфорд• 05 февраля в 15:35
Ответ дляСирОжино пирОжино
Бувають відключення довші, інвертор вже вирубається, є нюанси, але мені вони не принципові, я звикла, як і таскати дитину без ліфта. Тяжко, але не так критично, як заїхати бозна куди з чоловіком, який ніяк не допомагає і без допомоги по дитині.
Так а там где дом, разве не могут тоже надолго выключить свет?
Синди Кроуфорд• 05 февраля в 15:36
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую за розуміння. Теж про це думаю, бо в квартирі чоловік скинув з себе все - доставка води, виніс сміття, прибирання, організувати майстра на будь-що, по замовчанню це все лягло на мене. В будинку цього більше в рази. І навіть якщо дрібне все, тримати в голові і на контролі це все + робота + дитина це важко. І при такому розділі ролей в сімʼї завали в будинок це загнутися
В доме вам , как минимум, добавится уборка снега
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 15:37
Ответ дляСинди Кроуфорд
Это будет мамин спорт))
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 15:50
Почитала коментарі, дякую всім дівчатам, хто зрозумів, прочитавши рівно те; що написано, а не накрутивши своїх травм на чужу ситуацію. Від деяких коментів мені прикро, скільки у нас нещасних жінок, які виживають без допомоги і вимушені виміряти все крайнощами: або дитина або робота. Народила - сиди і не рухайся. Уявіть, що є інші сторони життя, коли ти поєднуєш дитину і роботу, коли в життя дитини ти включена у всіх дрібницях і присутня в усьому, але є і робота, яку я ціную, за яку тримаюсь і яка за будь-якого майбутнього з чоловіком дозволить мені дитину підняти. І уявіть собі, що бувають класні стосунки з мамою, коли вона не лізе зі своєю думкою, може з тобою просто посидіти з келихом вина чи кавою посміятися і підставити плече. Яка любить онука і чекала його сильно, яка по професії знає купу розвивашок і ними займається. Тому її ініціатива і бажання + класні стосунки + довіра їй роблять її незамінною і не порівнюваною ні з якою нянею. На тему підколів мене, що ми з мамою позбавили чудового чоловіка дбати про дитину: ну перший час мами і не було, але саме мама примчала з іншого міста помогти, коли я сказала що температура 40, бо був страшний лактостаз. Дитина кричала в ліжку, у мене не було сил встати. Чоловік знаєте де був - пішов на теніс, бо з сусідом домовлено. До речі, про квартиру, яку купили для мами - це трохи грошей з продажу маленької квартирки в якій мама жила в кривому розі і 70% суми відклала я з зарплати з роботи, за яку мені всі натикали, нащо вона мені.
Мені чомусь здалося, тут стільки дівчат, які написали мені коменти через призму свого досвіду, коли народила і витягнула все сама, у яких хрінові стосунки з мамою і мами їм поруйнували сімʼї. Шкода що у вас так, у мене ні. Тому дурницею вважаю ідею спитати поради тут. На холодну голову ідею чоловіка про будинок вважаю хорошою по суті і не дуже продуманою по реалізації. Конфлікт вийшов в тому, що він (до речі його стосунки з моєю мамою ок) спочатку ініціював сам жити разом, обрали будинок з цієї позиції, а потім, так би мовити вже відпливши від берега, все змінив, позбавивши сенсу затію з домом. Бо суть затії - комфорт, а не створити собі геморой вибачте. Хто зрозумів, той зрозумів. Іншим нема чого сказати)
Ромашкинная• 05 февраля в 15:57
Ответ дляДиви яка я пава!
Я представляю как вы заколебали его своей мамой, я бы вообще на его месте сваливала из дома надолго при таком раскладе
Ще нікого силком в шлюб не мобілізували.
Бо так не буває, щоб все було - і нічого за те не було.
Глубоководная селедка• 05 февраля в 16:01
Автор, коротко і по суті можу порадити:
якщо маєте бажання зберегти гарні відносини з мамою, то жити разом категорично не можна. Вихідних з онуком і 1 раз серед тижня - з головою.
Дитина вже скоро йде в садочок, вірно? Оце і вихід.
І так, моя мама - моя найкраща подруга, але жити разом - зась!
Ну і в захист чоловіка трошки - іноді людям досить важко з маленькими дітьми грати, гуляти, розважати. Тому подякуйте йому за покупку будинку :) бо жінки завжди кажуть: ми купили, але зазвичай 90% це зробив все ж чоловік.
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 16:02
Ответ дляДиви яка я пава!
Знаєте як його колебали? Це зранку він спить до обід, а я з дитиною, в обід коли він встає нас вже нема - я заводжу дитину самі і мчу у справах, ввечері коли він повертається зі своїх справ, я вже дитину забрала пооодувпла покупала поклала. Іноі він перетинається з моєю мамою раз в тиждень. Іноді вона сама приходить забрати дитину коли я сильно спішу, сама ж приводить до нас якщо разом десь виїхали і пізно повертаємось. І як бонус - приносить йому смачненьке що він любить. Так що не переносьте свій поганий досвід на те, чого не знаєте
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 16:07
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, коротко і по суті можу порадити:
Дякую за адекватний коментар.
Я думала про це.
Тому і була ідея про наш район. Тоді схема залишиться як була, вся структура взаємодії і допомоги, яка є, збережеться. Мама житиме в себе, і рідко зможе ночувати в нас коли вже пізно вертаємось.
Я так це і бачила від початку.
Збив все чоловік пропозицією шукати в іншому районі далеко з аргументом : нашо їздити, нашо привʼязка до району, мама ж буде жити з нами.
І от коли після купи пошуків все знайшли, він дав задню «а як ми будемо так жити гуртожитком» і запропонував 4 години в день тягати дитину в авто до мами, щоб мати можливість працювати.
Це і стало спуском конфлікту
Я думала про це.
Я так це і бачила від початку.
Це і стало спуском конфлікту
Подмигашка• 05 февраля в 16:08
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дорослішати в сенсі? У мене робота з виїздами з дому, це мій дохід і розвиток.
Так делегируйте мужу часть заботы о ребенке. Он первый попросит няню.
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 16:09
Ответ дляПодмигашка
Як?
Ви бачите чарівні способи делегувати? Дорослій людині 40+?
Я прошу, я долучаю. Це причина купи конфліктів. Його долученість 5 хвилин в день. Дорослий же
Його ніхто насильно привʼязувати до дитини не стане.
ПолБатона• 05 февраля в 16:11
Пошёл на теннис, когда у вас 40 и младенец. Ну это колокол, плюс с ребенком не занимается почти. Что вы работаете это хорошо, для будущего что бы вы не выбрали. И мама может помочь. Хорошего вам решения
Борисфенка• 05 февраля в 16:12
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як?
То яка йому різниця, де ви живете, якщо він бачить дитину 5 хвилин на день?
Будинок виглядає зайвим гемороєм для вас. Бо він хоче. Але він на роботі. І сміх, і гріх.
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 16:14
Ответ дляПолБатона
Дякую. Розумію що це колокол був страшний. Я в тумані перший рік провела, якось воно забулось. Але аналізую - висновки робились, нічого не забувається
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 16:15
Ответ дляБорисфенка
Я теж більше бачу в цьому геморою. В нього не стільки роботи поза домом (основа онлайн), скільки він їде кудись щоб не паритись вдома, бо там ще не дай Боже треба час дитині приділити
Борисфенка• 05 февраля в 16:16
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну так зробіть висновки і живіть далі в квартирі. Любіть себе.
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 16:24
Ответ дляПолБатона
Но автор продолжает с ним жить и заниматься сексом после этого
Я в дамках• 05 февраля в 16:33
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дівчинка, якщо Т9 десь виправляє то Соррі
Буде 2 в квітні
Як же ж дівчинка, якщо в стартпості ви пишете:
мама без спілкування з онуком (переїзд був заради нього)
?
Белая и пушистая• 05 февраля в 16:34
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, коротко і по суті можу порадити:
Дивно, і коли ж дружина з дитиною, яка ще навіть не ходить у садочок, і нульовою участю чоловіка в догляді за дитиною та домом і навіть тим самим чоловіком має заробити на 90% вартості будинку? Молімося на святі
штани
Може, якби чоловік взяв на себе реально половину справ удома і з дитиною, то в дружини з карʼєрою було б навіть успішніше, ніж у нього, попри втрати у здоровʼї через вагітність і пологи та хай і невеликий, але все ж період декрету. Ну, раз чоловік не виношує та не народжує, то певний час мав би вкладатися більше. Або ми переносимо всі відносини у грошовий вимір, чоловік оплачує свою частку неучасті в домашніх справах грішми, 50% ціни сурогатного материнства. Цікаво, чи не виявиться, що він ще і винен дружині?
штани Може, якби чоловік взяв на себе реально половину справ удома і з дитиною, то в дружини з карʼєрою було б навіть успішніше, ніж у нього, попри втрати у здоровʼї через вагітність і пологи та хай і невеликий, але все ж період декрету. Ну, раз чоловік не виношує та не народжує, то певний час мав би вкладатися більше. Або ми переносимо всі відносини у грошовий вимір, чоловік оплачує свою частку неучасті в домашніх справах грішми, 50% ціни сурогатного материнства. Цікаво, чи не виявиться, що він ще і винен дружині?
Белая и пушистая• 05 февраля в 16:36
Ответ дляДаЗдраПерма
Оце відверто дивує, фактично то не чоловік, не партнер, а підліток, який щось уже заробляє, але потребує догляду і йде в протест щодо обовʼязків. Роблю тільки те, що хочу, і тільки коли сам хочу
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 16:36
Ответ дляБелая и пушистая
Ее отношения с ним закончились ещё тогда,что непонятно.Ок,выгодно с ним дальше жить,тогда откуда к нему столько вопросов
Кидаю курити• 05 февраля в 16:40
Ответ дляСирОжино пирОжино
В садок не ходить, їй нема ще 2х
Щось зробити (типу вийти в магазин дитині за творожком, бо я з температурою, а її творожок він доїв) - після 5 нагадувань і останні 2 вже на повішених тонах і йде з лопнувши дверима.
Побути з дитиною - це вручити мультик, бо так вона не дошкуляє.
Я читаю аргументи всіх тут, що типу мамою я дістала.
Але Соррі, працюючи повний день і маючи малу дитину з повністю відключеним від турбот чоловіком я не справлюсь інакше. І для мене тут декілька АЛЕ
1.Пропонуючи не жити з мамою, він не пропонує альтернативу у вигляді няні, або альтернативу у вигляді того, що ми будемо ділити клопоти і разом справлятися. Він пропонує: ну ти ж на машині, то зранку зможеш відвозити малого і потім забирати. Поки він спатиме)
2. Ідея жити з мамою була від початку його, я не тисла, я не наполягала, я тільки сказала що давай будинок недалеко від нас, щоб до мами ближче трохи було і легше розрулювати логістику. Він сам ініціював жити всім разом, під цей запит шукали будинок разом, потім зістрибнув
Автор у вас хлопчик чи дівчинка?
То малий, онук. В потім мала, вона.
Харчовий тріль• 05 февраля в 16:52
Ответ дляСирОжино пирОжино
Автор, обіймаю вас. І розумію про що ви.
🤍
Ищу-брожу• 05 февраля в 17:06
Ответ дляДиви яка я пава!
Беднеоький, заколебали его. Так помогал бы с ребенком больше, раз жена работает, то и маму не звали б постоянно.
Бля, вечна эта защита мужиков. Он значит ребенка родил тоже, но как заниматься им, так всё жена должна?
З понеділка на дієті• 05 февраля в 17:09
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, коротко і по суті можу порадити:
Вы захищаєте чоловіка, який нічким чином не вкладається в свою сім´ю, не проводить час зі своєю дитиною неважливо скільки грошей він заробляє.
Мама Никитки-2• 05 февраля в 17:12
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мама - ініціатор, за що ми дуже вдячні.
Вона кайфує від спілкування, у них своя чудова атмосфера з малим.
Графік у мене з виїздами + ненормований. З таким навантаженням - це няня з проживанням. У друзів така є і це чужа людина в домі + немалі гроші.
Це краще мами?
Звісно не краще, мама ж безкоштовна, не те шо нянька