Кидстаффовна• сегодня в 16:35
Пошук роботи
Як знайти роботу, якщо не знаєш навіть як вакансія повинна правильно називатися? Чи є такі люди, які аналізують твої вміння й пропонують на який вид діяльності можливо претендувати?
Чи як правильно знайти роботу?
Зараз читаю вакансії, але як діяти, щоб знайти роботу не розумію.
Чи як правильно знайти роботу?
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 17:29
Ответ дляУма Палата
Я не спрашиваю, в каком секторе, я спрашиваю, чем конкретно вы занимаетесь. Вот я, на пример, разрабатываю банковские процессы, я методолог.
Теж не можу отримати відповідь конкретну від автора, економіст в юридичному відділі вже дивно, але що же вона там робила
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 17:31
Ответ дляКидстаффовна
Останнє це робота в юридичному секторі. Також знайома з товарознавство та захистом інтелектуальної власності, роботою складів, аналізом великих масивів інформації
Як ви на співбесіду збираєтесь йти, це перше що вас запитають, які ваші посадові обов’язки? І ви не можете дати чітку відповідь
Кидстаффовна
• сегодня в 17:31
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Юридичний сектор великий кажуть юрист і колишній держслужбовець. Бо нещодавно набирала у відділ собі юристів і мені потрібен був саме досвід держ. Служби, зокрема написання проектів нормативних документів. Що саме ви виконували? Відповідали на звернення? Приймали документи у споживачів послуг, тощо
Відповідала на звернення, робила запити в різні інстанції, писала відзиви, апеляції
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 17:35
Ответ дляКидстаффовна
Не маючи юридичної освіти? Дивно, але можу вам порадите шукати роботу в державних підприємствах, вони зараз з ДП в силу законодавства будуть перетворюватись в АТ або ТОВ, це суті не міняє, там будуть схожі для вас обов´яки. Наприклад УКНОІВІ -, інтелектуальна власність в них є фахівці які відповідають на звернення, офіс підприємництва, тощо
Ума Палата• сегодня в 17:35
Ответ дляКидстаффовна
Ну так а с процессами какой у вас опыт? Что вы вообще умеете? Вы себе просто ответьте на этот вопрос. Что вы в резюме можете написать, чтоб заинтересовать потенциального работодателя. Тогда вам самой проще будет ориентироваться, в каком направлении двигаться дальше
Кидстаффовна
• сегодня в 17:35
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую, що зауважили. Просто в одній структурі працюю багато років на різних напрямках, де саме не хочу говорити. Звісно при складанні резюме зазначу всі +, зараз питання в тому чи є такі люди взагалі, я так розумію не HR, а може якісь аналісти, мотиватори, які аналізуючи перелік вмінь підказують в якому напрямку дивитися?
Кидстаффовна
• сегодня в 17:36
Ответ дляДеньгиНеСдаю
О, мені пропонували подивитися саме в тому напрямку. Дякую й вам!
Кидстаффовна
• сегодня в 17:37
Ответ дляУма Палата
Дякую за підказку!!!
Ума Палата• сегодня в 17:39
Ответ дляКидстаффовна
Есть кадровые и рекрутинговые агентства, они в том числе работают и с соискателями, но для этого вам нужно четко составить резюме с перечнем знаний и умений. Ну и это небесплатно будет
Кидстаффовна
• сегодня в 17:41
Ответ дляУма Палата
Дякую! Буду дивитися в цьому напрямку. Важко спочатку зоорієнтуватися)
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 17:43
Ответ дляКидстаффовна
Так, там вища зарплата ніж в держслужбі, але в силу того що держава управляє цим майном вам це буде ближче ніж просто якась приватна фірма, але чітко визначіться для себе, що ви робили, зайдіть на ворк або робота юа і подивіться як інші складають резюме
Кидстаффовна
• сегодня в 17:44
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дуже вам дякую за допомогу, підказки й небайдужість!
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 17:47
Ответ дляКидстаффовна
Спробуйте УКРНОІВІ бачила шукали в юр відділ, зараз не знаю, також співпрацювала з Національним депозитарієм України, теж були від них вакансії, зарплата нормальна та стабільна, шукали саме для взаємодії з державними органами та надання відповідей фізичним особам