Играю у края• 16 февраля в 19:54

Роздратованість зранку

Майже кожен ранок, коли потрібно їхати на роботу в мене здають нерви, я дуже дратуюсь. Вставати треба о 06:30, лягаю о 22:30-23:30, тобто організм хоч якось, але висипається. І майже кожен раз у мене дуже поганий настрій, я роздратована, мене харить заходити в холодну ванну і чистити зуби, я просто нию в голос, благо живу я сама, і ніхто не чує як я нию. Саме зранку починаються приступи злості, хочеться від злості аж бити по стінам, сьогодні наприклад довго не могла викликати таксі через погодні умови, запізнювалась на роботу, і ледь себе стримала щоб прям на вулиці біля підʼїзду не почати кричати від роздратування. Ближче до 11-12 годин дня, цей стан проходить. Але я не розумію чому саме зранку я така роздратована і як цього позбутися( у кого така сама проблема? Дайте поради щоб вставати в адекватному настрої і бути спокійною(
Фея_3уровень• 16 февраля в 19:55
може каву пʼєте зранку?
автор Играю у края • 16 февраля в 19:55
Ответ дляФея_3уровень
може каву пʼєте зранку?
Пью, але ще до кави я в такому стані, після кави трохи легше
Фея_3уровень• 16 февраля в 19:56
Ответ дляИграю у края
а якщо спробувати в вихідний проснутись рано? може ви просто роботу свою не любите?
Заела_пластинка• 16 февраля в 19:57
Не переживайте. Это типичное проявление недостатка секса в организме.
автор Играю у края • 16 февраля в 19:58
Ответ дляФея_3уровень
Іноді прокидаюсь рано і в вихідні, але потім майже одразу засинаю знов
Жена_КотораяСтена• 16 февраля в 20:09
А це з дитинства,чи тільки зараз почалось?
автор Играю у края • 16 февраля в 20:10
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Почалось 2 роки тому, коли почала працювати з 8 ранку
Жена_КотораяСтена• 16 февраля в 20:12
Тоді скажіть сама собі-це тимчасово.Треба пережити
Группа крови• 16 февраля в 20:25
Успокоительные накопительного действия.
По симптоматике вы похожи на подростка, у которого ничего плохого не произошло, но уже промывается недовольный из-за необходимости проделывать ежедневные процедуры.
Может ваша работа на только вас не удовлетворяет, что одна мысль , что надо вставать и снова ехать ТУДА, вызывает отторжение и злость.
Еще отсутствие естественных домашних благ ( тепла, света, работающих лифтов, плохая связь) вызывает закономерное раздражение.
Я думаю, успокоительные накопительного действия вам помогут прийти в ритм.
И высыпайтесь!
Вишнёвая Леди• 17 февраля в 02:53
Автор, а поменять работу?