любименькая• вчера в 13:17
Дівчата мала дала меншому (1.5р)маринований огірок
Пока у ванній прибирала доця пригостила брата маринованим огірком ( з уксусом) той половинку злопав. Блін, дітям готую окрему їду корисну, але завжди є попандоси. А взагалі скільки можна дитині за раз квашеного огірка давати?
Замріяна• вчера в 14:43
Ответ длялюбименькая
я даю квашений, а дочка дала маринований
мариноване не давайте взагалі. користі від нього ноль. квашене по четвертинці огірка можна. капусту свою квашену пізніше. вона важка для 1,5 р. бажано дрібно порізати, бо діти наковтаються, не жуючи, а потім живіт болить.
Замріяна• вчера в 14:45
Ответ дляБачу_майбутнє
Хаха. Я вже пожала, якщо що:)
Дитині 18+
і що? все попереду. в 23-25 р. можете вигребти все по повній, вже не ви а дитина. я за своє життя всякого надивилася. ой нам нічого,ой ми такі здорові,кетчуп з року,сало в 6 міс... а потім чогось проблеми в 20,в 25 р. на узі. а там срака,вже хронічна.а до цього ні-ні....все шикарно
любименькая
• вчера в 14:52
Ответ дляЗамріяна
Скажіть, будь ласка, я дала один раз (сьогодні) 1 цілий квашений огірок. Чи дійсно шкідливо разово? Бо уже на себе злюся, завжди давала половинку, а сьогодні дала цілий ( так подобається йому квашений огірок)
Замріяна• вчера в 14:52
Ответ длялюбименькая
ну якщо дитя голодне і крім квашеного огірка нічого їсть,то живіт болітиме. дитя ж щось їло??? з чим їв той огірок? можна натерти на терці, додати терту моркву варену чи сиру,чи варений буряк з тертим огірком. придумуйте салати такі.
Замріяна• вчера в 14:54
Ответ дляПузата Хата
Она с 1.5 лет сало топтала и квашеную капусту
МамО. успокойтесь))
Тревожная мать - горе семье
МамО. успокойтесь))
Тревожная мать - горе семье
сало і квашена капуста це одне. сало давати можна в 1,5 р. квашена капуста ваша норм.
Пузата Хата• вчера в 14:54
Ответ дляЗамріяна
от пол огурца там у мамы кома..а ребенку хоть бы что
любименькая
• вчера в 14:55
Ответ дляЗамріяна
Ні, не був голодний. Перед огірком їв суп з сочевиці. А трішки пізніше потянуло мене дати того цілого огірка
Бачу_майбутнє• вчера в 15:03
Ответ дляЗамріяна
Щось у вас фантазія бурно розігралася:)
Замріяна• вчера в 15:03
Ответ длялюбименькая
ну,можна дати половинку.нічого не буде. сало трохи,шматочок можна. багато не можна масла,товстими шарами класти на хліб ні.
любименькая
• вчера в 15:06
Ответ дляЗамріяна
Дякую
любименькая
• вчера в 15:15
Ответ дляПузата Хата
блін, ви така прикольна мама, мабуть.
Ща как дам• вчера в 15:22
Ответ длялюбименькая
Дякую за інформацію. не буду більше давати. Скажіть, будь ласка, якщо я давала не часто по 1 квашеному огірку за раз ( це все що він любить) - це дуже шкідливо для нирок?
Це даже шкідливо для вас
Пузата Хата• вчера в 15:23
Ответ длялюбименькая
блін, ви така прикольна мама, мабуть.
Ну... такое себе)))
у меня разница между детьми - 22 года и родив младшую, я поняла , как в свое время издевались врачи над мамами...
начиная от стираем-кипятим- гладим ....
чуть ли не с рождения высаживать на горшок...
еда по часам
и как же мы с мужем прифигели от подгузников с младшей)))
Уберите свою бессмысленную тревожность - от этого будут страдать Ваши дети.
начиная от стираем-кипятим- гладим ....
еда по часам
Цветов Мне срочно• вчера в 17:40
Ответ дляБачу_майбутнє
Квашений скільки завгодно. Мій з року лопає.
Всі ці готовки здорової їжі окремо - така фігня.
А как же потом бить себя пяткой в грудь #яимвсеаони...
Много у человека свободного времени, не устаёт, вот и развлекается
Цветов Мне срочно• вчера в 17:41
Ответ длялюбименькая
Пздц...
Цветов Мне срочно• вчера в 17:46
Ответ длялюбименькая
Вам уже в больнице надо быть
Невроз лечить.
Себе
Невроз лечить.
Себе
Добродійка• вчера в 18:12
Он у вас, что мыла никогда не ел?
Ну, ещё не вечер.
Успокойтесь, ваши нервы приносят ему больше вреда, чем тот огурец.
Ну, ещё не вечер.