Щаслива Я• 04 марта в 23:45
Работодавець вимагає встановити
Робочі програми на мій приватний мобільний, щоб бути на зв´язку і перевіряти ще на своєму мобільному пошту. В мене старенький смартфон і всі ці програми він не потягне, оскільки в нього мало пам´яті. Купувати новий мобільний не планувала і не хочу. Як коректно відмовити роботодавцю?
ПуГоФФка• 05 марта в 08:07
Ответ дляМішечок щастя
І в якій бюджетній на власну пошту щось приходить.
Три роки я інет по кілька годин з свого мобільного роздавала на робочий комп´ютер, або дома додатково ввечері сиділа, бо звіти й плани, інші док. електронною поштою слати треба, і сторінку закладу з особистих гаджетів на ФБ і сайті вела, відеоролики , колажі вдома монтувала. Інету не було з початку війни, економія. Тільки в минулому році знову інет провели. Але звісно робоча почта і в телефоні в мене стоїть, і Вайбер група, і робочий фейсбук. І канцтовари й інше також своє. І купу дзвінків потрібно щоденно з особистого телефону робити.
А якщо в автора ще й зарплатня нормальна, то взагалі не ясно в чому проблема.
Не подобаються умови, звільняєшся. Це скрізь так.
Мішечок щастя• 05 марта в 10:54
Ответ дляПуГоФФка
Ну мова про пошту. До чого інтернет? І це в якій організації колажі робили для роботи? Робоча пошта то окрема програма? Нащо?
Карма хамелеона• 05 марта в 13:18
Ответ дляЕдиная страна!
перевожу на язык работодателя - можливо трохи пізніше спробую почати працювати
А тепер вже не роботодавець повинен забезпечувати техніку, необхідну для роботи?
Щаслива Я
• 05 марта в 15:27
Ответ дляКарма хамелеона
На деяких роботах навіть є умова працювати на своїй машині і сплачувати самостійно бензин та амортизацію
Карма хамелеона• 05 марта в 15:57
Ответ дляЩаслива Я
Так, але ця умова озвучується при прийомі на роботу
Единая страна!• 05 марта в 16:57
Ответ дляКарма хамелеона
В мире простых людей на низкооплачиваемых работах и в мире розовых пони и неимоверно востребованных айтишников все несколько отличается.
И автор со своим старым дешевым смартфоном явно относится к первому.
Карма хамелеона• 05 марта в 17:04
Ответ дляЕдиная страна!
И что, примем теперь это за норму?
Щаслива Я
• 05 марта в 17:42
Ответ дляЕдиная страна!
Взагалі то я не вважаю свою роботу низько оплачуваною і старий смартфон в мене не через брак грошей на новий, а через те, що в мене інші пріоритети і важливіше купити нове авто ніж новий смартфон.І я не вважаю нормальним з боку роботодавця економити на робочих смартфонах, чому я маю комусь економити гроші за свій рахунок, якщо мені з старим смартфоном норм.
Щаслива Я
• 05 марта в 17:42
Ответ дляКарма хамелеона
И что, примем теперь это за норму?
Вот згодна на 💯
Единая страна!• 05 марта в 22:10
Ответ дляЩаслива Я
Непонятно только, почему этот спич вы вывалили здесь, а не своему нанимателю.
Щаслива Я
• 05 марта в 22:19
Ответ дляЕдиная страна!
Непонятно почему Вы на стороне работодателя
Единая страна!• 05 марта в 22:26
Ответ дляЩаслива Я
Я на стороне реальности и здравого смысла.
Если вы откажетесь устанавливать приложухи на свой телефон, а работодатель откажется покупать вам рабочий телефон, вы готовы потерять эту работу?
Если да - вперёд с песней доказывать правоту.
То есть в принципе я защищаю вас от необдуманных решений.
Щаслива Я
• 05 марта в 22:28
Ответ дляЕдиная страна!
Если в трудовом договоре нет пункта про рабочие приложения в личном телефоне, соответственно по этой причине не смогут уволить.Кроме всего прочего есть такое понятие как профсоюз, может Вы не сталкивались, но они есть и туда можно пожаловаться. И я уже отказалась, никто ничего против пока не возимел.
Единая страна!• 06 марта в 01:44
Ответ дляЩаслива Я
Ещё один бессмысленный набор слов.
Я думаю, вас уволят не из-за телефона.