Злюка-закусюка• вчера в 20:35
на дефіциті калорій, витримую лише сніданок і обід...
Дівчата, доброго вечора.
Я пожалітися, а ще раптом хтось дасть пораду, буду дуже вдячна.
Тиждень на дефіциті калорій, з ваги 92 кг вирахувала собі денний калораж 1500.
вирішила харчуватися 3 прийоми їжі по 500 кал.
Ранок і обід прекрасно все йде, споживаю багато білка, тримаю БЖВ...а ввечері як чорт вселяється і після вечері рука тянеться до булочок, солодощів.
Ну як це побороти?
Для прикладу мій сьогоднішній раціон.
сніданок - лаваш гречаний з фаршем з філе курки ,помідором, твердим сиром, кава американо
обід - стегно курки на пару, булгур, броколі
вечеря - яйця варені, болгарський перець, сирник з ізюмом (без цукру), чай.
ну що я роблю не так?
Ну як це побороти?
Для прикладу мій сьогоднішній раціон.
ну що я роблю не так?
Единорог помог• вчера в 20:37
если вы не лежите трупом, то 1500 - это только базовый обмен, вам надо больше.
Ластовиння• вчера в 20:38
У вас нету сладости, я всегда после еды, даже если сьела 500 грм обеда, плотного, сытного, хочу что то в рот кинуть. А вечером так же кидаюсь на что то, по этому у меня четко продумано что на десерт.
Злюка-закусюка
• вчера в 20:37
Ответ для100pudov
Что эти булки и сладости делают у вас дома????
для дітей і чоловіка
Злюка-закусюка
• вчера в 20:38
Ответ дляЕдинорог помог
а скільки треба?
робота сидяча, постійно на авто, тому майже лежачий спосіб життя
Злюка-закусюка
• вчера в 20:39
Ответ дляЛастовиння
а які у Вас десерти?
поділіться будь ласка
Свекруня• вчера в 20:41
Мало, поднимайте до 1800. Сделайте 4 приема пищи. Утром- кашу, у вас мало углеводов, поэтому организм и срывает на сладкое. Если уж совсем не выносимо ешьте кусочек шоколада со стевией утром.
Дую на вітер• вчера в 20:41
Вам нужен нормальный кбжу и спорт на крайний случай часа 2 прогулок . Идите к нормальному тренеру он вам и кбжу посчитает и тренировки будут для расхода калорий и чтоб тело не желейное осталось
Злюка-закусюка
• вчера в 20:41
Ответ для100pudov
Чтобы потом и их лечить
це їх вибір.
вони дорослі люди, дітям 18-19 і чоловіку 50.
Кумася• вчера в 20:42
Ешьте больше, но нормальной еды. Без сладкого и мучного
И кстати запеканка с изюмом это тоже углеводы по сути
И булгур неплохой, но не самый лучший вариант
Злюка-закусюка
• вчера в 20:44
Ответ дляСвекруня
дякую
Ластовиння• вчера в 20:44
Ответ дляЗлюка-закусюка
а які у Вас десерти?
поділіться будь ласка
Я готовлю ПП сладости, у меня 3 приема еды и 1 перекус, но этот перекус у меня сладкий. Я тоже питаюсь на 1500ккал. Из последнего это банан взбитый с кокосовой стружкой , разлаживаю на противень как оладки и выпекаю 20минут, очень сладко и закрывает тягу к нему. Вообще у меня готовые меню и я по нему готовлю.
НаБалКоніХодять• вчера в 20:44
Борошняне це перше зло для фігури. Я зараз на дієті по стану здоров´я, неможна борошняного, їм овочі, фрукти, каші, супи, м´ясо, рибу, трохи солодкого в обід (цукерки, зефір, і тд), то за місяць -3 кг
Злюка-закусюка
• вчера в 20:45
Ответ дляМаргарита и Мастер
розрахуйте свою норму калорій для схуднення з чатом GPT
так це він мені і порахував 1500-1600
Злюка-закусюка
• вчера в 20:49
Ответ дляЧорт і Шо
Автор, у меня тоже самое..
Утром и в обед считаю, а ужин- все летит
це якийсь кабздець..і що робити7 може дівчата щось порадять?
БоВжеВільна• вчера в 20:49
Ответ дляЗлюка-закусюка
а які у Вас десерти?
поділіться будь ласка
у мене на десерт знежирений творог з жменькою лохини або з грушою, можна пару капель меду додати, корисно і смачно
Чорт і Шо• вчера в 20:49
Ответ дляЛастовиння
А что у вас за меню? Это диетолог вам составил?
Поделитесь контактами
Спасибо за десерт
Поделитесь контактами
Спасибо за десерт
Ластовиння• вчера в 20:50
Ответ дляНаБалКоніХодять
То для вас зло и вы на диете по состоянию здоровья, похудение это не отказ от всего, например цельнозерновая мука и изделия из неё полезны для кишечника
Злюка-закусюка
• вчера в 20:50
Ответ дляНаБалКоніХодять
борошног це ви про лаваш?
Чорт і Шо• вчера в 20:51
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я просто хочу есть в удовольствие, свои любимые продукты, но вес стоит
Ластовиння• вчера в 20:51
Ответ дляЧорт і Шо
Поделитесь контактами
Спасибо за десерт
Поделитесь контактами
Спасибо за десерт
Это у меня с марафона остались меню, там рассчитанное кбжу было персонально по весу, росту. И докупала тут на сайте, теперь беру выбираю самые вкусные и готовлю.
сказочное_Бали• вчера в 20:52
Зараз напишу непопулярну думку, але подумайте в цьому ще напрямку. Можливо ви їсте не від голоду, а від емоційного голоду? Ввечері всіх розпихала, заспокоїла, наготувала, напрацювалась, втомилась, підтримки не отримала і пішла наїлася? Я би спробувала додати більше клітковини в раціон і тупо вести харчовий щоденник вписуючи ще те, що відчуваю і чому їм.
Чорт і Шо• вчера в 20:55
Ответ дляЛастовиння
А что покупали тут на сайте? Посоветуйте пожалуйста, тоже туда схожу
Трудно с этой едой совсем ...