Танго утрьох• вчера в 18:40
Одяг яких брендів купуєте найчастіше?
Патриоточка• вчера в 19:05
Ответ дляА я нівроку
Где попадется там и покупаю. Онлайн фарфтеч, в физическом магазине, бывает intrend. Недавно померила в магазине кардиган кашемировый, был только огромный размер, искала на всех сайтах, везде солд-аут. Нашла за копейки на сайте intrend.
Дякую.
Марфа Українівна• вчера в 19:11
Ответ дляПробілНеПрацює
Sinsay
А что смешного? У нас только синсей и резервед и открыт, а еще Нью йоркер))
В синсей конечно много стремного, но я там урвала костюм аля спортивный, безумно классный, ношу 2й год и он как новый и две куртки осенью купила на замену кожзаму из аля замши, тоже супер носятся
Марфа Українівна• вчера в 19:12
Ответ дляШеллар
Намагаюсь купувати максимально речі українського виробника, улюблений - Наталі Болгар.
Что там сейчас продают? Помню Болгар шила шмотки только для офисного дресс кода разве что)
ПробілНеПрацює• вчера в 19:18
Ответ дляМарфа Українівна
Смішно, бо на сінсей всі фукають, а я в темі про бренди цю торгову марку написала, але я і справді там багато речей купую, особливо зі знижками, мені джинси там підходять, і куртки теж всій сім´ї беру
Та_все_ок_будет• вчера в 19:31
Ответ дляНеновая почта
Мене меньше всього цікавить що там за бренд. Що сподобалось, те й купила.
Йду ТЦ,захожу у всі підряд, так і обираю.
Теж не розумію цієї фігні з брендами 😆. Як ото показились з ними. Я щось побачила на вулиці або в інтернеті, мені сподобалось - пішла по магазинам і шукаю це
Патриоточка• вчера в 19:35
Ответ для_Астрея_
Підкажіть, будь ласка, як ви викуповуєте банану репаблік? Чи ви не в України?
В мене прямо біда з нею. Хочу, і не можу викупити
Через посередника! Знайшла тут, на кідстафі.
Патриоточка• вчера в 19:58
Ответ для_Астрея_
А можна мені в приватні ссилку на цього посередника? Дуже потрібно ) дякую
Написала!
Творог для розжига• вчера в 20:12
Останні 5 собі це 4 юнікло і 1 хуго, 1 Марк от поло
Чоловіку 2 юнікло, 2 хуго
Синам зара, ноунейм але з його улюбленими героями, сінсей, хм.
З взуття мені угг кросівки і Нью беленс, чоловіку адідас, синам найк, кросівки крокс. Останні це мої найюлюбленіші
Чоловіку 2 юнікло, 2 хуго