всемВсёИмного• 16 марта в 12:44
Чем убираются такие заломы?
Додекаэдр• 16 марта в 13:51
Ответ дляБорисфенка
Від кількості посмішок це не залежить. Вікові зміни, падає тургор шкіри, гравітаційний птоз.
Кругова підтяжка, якщо ви актриса, співачка, телеведуча. Це дорого, боляче і бувають невдалі підтяжки, тобто купа ризиків.
Для особливих випадків - тонна макіяжу, вдома так, як є.
З яких пір Ви стали експертом в області краси?
https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3770991
Додекаэдр• 16 марта в 13:53
Ответ дляПсихологічка
А можливо це не від усмішки, а Ви просто вночі на боку спите чи руку підкладаєте під обличчя чи в подушку обличчям, такий ефект може давати постійна поза обличчя під час сну.
У мене так. Залом з того боку, на якому сплю. З іншого боку немає.
Борисфенка• 16 марта в 13:54
Ответ дляДодекаэдр
Старість не радість, така сама проблема.