Мона_Лиса• 17 марта в 07:20
Якщо ваші батьки переступають межі...
Наприклад приходять до Вас у гості і запросто можуть відкрити шафу з речами і передивитись...зрозуміло що це роблять не при Вашій присутності, а коли ви відійшли з кімнати або з дому...і повернулись побачивши таку ситуацію...ваші дії коменти?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Сварка
Зробите вигляд що не бачили
А що Ви там забули (мама)...
Ваш варіант
Україна наше все• 17 марта в 07:55
В мене невістка золота, в хаті в неї чистота ідеальна. Це я напрягаюсь, коли вони до мене вгості йдуть. Соромно, що я не така чистюха. До речі, дечого від неї вчусь: і прибиранню, і організації простору і готуванню їжі. І по темі: пл шафах не лажу, вважаю, що кожен має право бути таким, як йому зручно. Звичайно, поки це право не шкодить вашому праву. Як от сморід від сусідів чи таргани.
Луковая• 17 марта в 08:10
Сейчас бы сказала свое мнение на этот счет. 15 лет назад молчала, как то вернулась домой, а свекровь сделала порядок у меня в шкафу и сказала, чтобы теперь так и было. Глупая я была.
Мозговая пилочка• 17 марта в 08:19
Ответ дляМона_Лиса
А моя лазить усюди і у дітей теж...підслуховує розмови🤨🙄...а якщо щось недочує то докрутить. І думає, що ми маємо відчитуватись де ми пішли чи що робили на грядках. Розказує мені, що треба зятю зробити на його батьківському подвір´ю
И как Вы ее воспитываете?
Мозговая пилочка• 17 марта в 08:24
Ответ дляСито для думок
Давно. Лет 15 назад. Я из тех, кто разорвать готов, если трогают мои вещи. Мама, папа, брат, сват...пох. И по родительским шкафам я не шарюсь от слова вообще. Этот бзик у меня с детства, мать рылась нон-стоп в сумках и в личных вещах.
Научите автора, как отучить). А то страдает много лет, но считает своим дочерним долгом ничего не говорить ей)
Аноним_• 17 марта в 08:33
Ответ дляУкраїна наше все
От тут то і різниця між чистюлями і не дуже .
Чистюля ніколи не скаже « що кожен має право бути таким як йому зручно», або пил це не саме страшне. Звичайно, що не саме страшне, але для чистюль це нонстоп. І тому тільки не дуже чистюлі говорять « кожен живе як йому зручно, або прибирання це не саме основне,або є речі важливіші» . Тут як в поговорці « ситий голодному не товариш»
І так само не зрозуміють одне одного той хто любить гарно вдягатися і має купу шмоток і той хто в цьому мало розбирається і буде говорити, що це не важливо або це марнотратство. Бо хто вміє вдягатися там в голові купа ідей і образів , і їх хоче реалізувати , ці ідеї , а хто не вміє той і думає , що то все марнотратство
Совбез• 17 марта в 08:36
я вообще не могу себе представить, чтобы кто- то пришел к нам, когда нас нет. а раньше, когда мама в гости приходила и помогала иногла, все делали по согласованию. например, она обед варит, я шуршу по дому. никогда в жизни не лазила и не тыкала.
но если гипотктически, моделируя ситуацию, то я бы не ждала второго раза. я могу быть очень мерзкой. настолтко, что второй раз бы не решились.
Кондуктор трамвая• 17 марта в 08:40
Я у батьків завжди наводжу порядок, бо інакше там все перетворитися на смітник (протерміновані продукти, різні лотки, банки, пакетики і т.д.).
У мене вони так само можуть пройтися по шафах, мені навіть в голову не прийшло б робити зауваження. Але в мене завжди все чисто та ідеальний порядок. Можливо, теж нарешті візьмуть приклад з мене у цьому плані.
Королева спама• 17 марта в 08:50
Ответ дляМию чакри щоденно
Я то не лажу ни у старшей ни у младшей, но выше отписавшиеся удивляют)) Вы сами то давно у матерей в шкафах лазить перестали? Родительский дом давно ли стал домом где соблюдают границы? Такие грамотейки обычно все считают своим-это ж мама.
Давно. Як з´їхала від мами, так і перестала. Але, дякувати Богу, ні моя мама, ні моя покійна свекруха ніколи не лазили по шафах. Даже коли мої діти були малі і вони сиділи з ними, то просили щоб я клала дітям речі на стільчик, що б їм не доводилось в шаф лізти.
Мию чакри щоденно• 17 марта в 08:52
Ответ дляЛуковая
У меня больше нет свекрови, царствие ей небесное. Но вот я бы наоборот сказала бы)) Отлично, приходите почаще и наводите. Вообще никогда не парили хозяйки. Нравится ей порядок наводить, та ради бога)) Но я и с клинингом дружу.
Мейк-ап форева• 17 марта в 08:58
Ответ дляМию чакри щоденно
Фигли Вы там забыли? Кладете туда что-то?) На самом деле это не личные границы это с головой проблемы у людей, собственных родителей так ненавидеть.
Люди різні. Мою свекруху бісить, що я нічого ніде сама не беру і навіть не знаю, що де в неї лежить.
Якщо вона хоче, щоб я наприклад приготувала там щось, то повинна видати мені все необхідне, бо сама я брати нічого не буду.
Смячиком• 17 марта в 08:59
Ответ дляОбнимашкина
Моя мама и при мне лезет. И комментирует
моя такая же ))
Луковая• 17 марта в 09:01
Ответ дляМию чакри щоденно
Поэтому мы все разные. Я не люблю когда без разрешения у меня в шкафу делают порядки.
У меня есть родственница, мы живем рядом, дружим. Часто даю ей свои вещи, с разрешения она открывает шкафы и берет то, что ей нравится.
Царівна Жабка• 17 марта в 09:18
Я бы посмеялась, так как это было б какое-то великое событие)) Моя мама так не делает. Соответственно, я бы удивилась и посмеялась. Ну открыла и открыла, у меня секретов нет, с мамой прекрасные отношения. Спросила бы, зачем ей это, обсудили бы.
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:28
Ніколи такого не було, бо в гостях були рідко і на пару годин, жили за 60 км одне від одного. Зараз за 1500.
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:30
Ответ дляОбнимашкина
Ужасно раздражает. Но потом эти слезы сопли ´я ж твоя мамоооочкааа, я тебя растииилааааа´. Чувство вины воспитали на высоченном уровне.
Ваш ответ : мама, давай без театра и цирка общаться.
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:32
Ответ дляПолюю на дрони
Конечно возможно, неужели вы как мать можете вести себя так же. Думаю нет, поэтому это все легко лечится.
Лечится отстранением. Нет зрителей - нет спектакля.
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:35
Ответ дляМию чакри щоденно
Как не живу с родителями - с тех пор и не лажу в их шкафах. И они никогда у меня не проводили рейды. Наша взаимный интерес - помочь деньгами, если хоть у них, хоть у нас какие-то проблемы.
Христя в тiстi• 17 марта в 09:36
Мої свекри в холодильник лазять - перевіряють, приходять без попередження, вичитують мене за те, що я прибираю. Вже сварилася з ними, але марно. Такі безпардонні люди
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:36
Ответ дляВсюди влазю
О, да! Когда меня нет - дома устраивает конкретный шмон, но не комментирует, делает вид что ничего не делала. Но я же вижу и прощаю, я умнее нее - лупить и унижать разборками не буду. Просто сокращаю время очного общения. По телефону не полазишь по трусам
А зачем вы ее одну дома оставляете?
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:42
Ответ дляАноним_
А може, це вихованість і коректність не лізти до людей зі своїми заскоками? І взагалі не лізти, коли не питають поради чи думку?
СкрипяСердцем• 17 марта в 09:46
Ответ дляХристя в тiстi
Як це приходять, коли вас нема? У них ключі від вашої хати? Навіщо????
Мозговая пилочка• 17 марта в 09:58
Ответ дляСкрипяСердцем
Скорее, когда есть. Приходят без предупредительного звонка
СкрипяСердцем• 17 марта в 10:12
Ответ дляМозговая пилочка
Представляю картину: пришли без звонка и сразу шарятся по холодильнику и шкафчикам. Это маргиналы или что? Какой уровень образования и воспитания у этих людей?
Для меня это невообразимая ситуация. Запретила бы ходить однозначно.
Снежнакомка• 17 марта в 10:21
Я в підлітковому віці підозрювала, що в моїх шафах і столі хтось ревізію проводить.. Особливо стіл мене турбував, адже там не просто одяг, а приватні записи..
Робила ’пастки’: папір в дверках, наприклад.. Переконалась, що лазять.
Повидавлювала на ручку вхідних дверей пасту з кулькової ручки, такими товстими кульками, щоб не сохла швидко.
Потім бабця моя як аватар ходила
Христя в тiстi• 17 марта в 10:23
Ответ дляСкрипяСердцем
Ні, ключів нема. Просто приходять в час, коли я як правило вдома і відкривай їм. Не цікавить, що може у мене якісь плани чи просто не хочу нікогобачити
Христя в тiстi• 17 марта в 10:25
Ответ дляСкрипяСердцем
Не маргінали, але просто люди, які не поважають чужі кордони і вважають свою думку єдиновірною.
Нафаня Маня• 17 марта в 10:55
Ответ дляМона_Лиса
Порядки де у шафі? Так це означає, що лазили...звідки дізнаються що у Вас за закритими дверима шафи
Сменить замки и ключи не давать