Безпринципова• сегодня в 09:18
Дівчата, у кого телефон серії А, які навушники у вас?
Купила перехідник, пише що аналогові пристрої usb не підтримуються. Оригінальні Самсунг дорого. Придивилась до Оppo, але чи підійдуть вони? Підскажіть, будь ласка
Добра, коли сита!• сегодня в 09:25
Чоловік і син брали ксіомі бездротові (і з А працювали, і з S серією дружать). Син ще якісь інші брав, але вже не памʼятаю фірму.
_Alekssandra_• сегодня в 09:27
У меня телефоны Самсунги. Наушники хорошие были LG, но плохо конектились с телефоном, постоянно отключались, хотели подключиться к кому-то другому.
Наушники Самсунг отличные. Это на года
Залізна тьотя• сегодня в 09:29
GBL у мене, дитини та чоловіка, добре конектяться і з А серієї, S та М серією та Моторолою
Безпринципова
• сегодня в 09:30
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ви хочете дротові?
Хотілось би, але перехідник з алі не підійшов
Черный Ловелас• сегодня в 09:33
Ответ дляБезпринципова
вы наверное имели в виду проводные тайп си наушники, пробуйте что то из jbl
Безпринципова
• сегодня в 09:34
Ответ дляЧерный Ловелас
Так, мені такі би підійшли, але як перевірити, чи будуть вони працювати? Чи повернуть мені в магазині?
Черный Ловелас• сегодня в 09:35
Ответ дляБезпринципова
В магазин нет возможности прийти проверить?
Я понял о чем вы есть type c аналоговое аудио а есть в наушниках чип стоит.
Черный Ловелас• сегодня в 09:39
Ответ дляБезпринципова
Вы можете купить вот такой type c цап и пихать любые проводные наушники через него.
Это не просто переходник это именно цап которые из цифры делает аналог