13чудоСВЕТА• вчера в 11:01
Мобилизация на Привозе. Расскажу что видела сегодня
Случилось это сегодня в начале девятого. Появились люди в масках и в хаки, не уверена что ТЦК, но военные. Одна группа схватила грузчика, мужчину невысокого роста светленького. Вторая группа схватила мужчину покупателя в возрасте 50+ седого. Документы не спрашивали, начали тянуть. Все развернулось на наших глазах. Сопротивлялись оба, мужчину грузчика подняли за ноги и руки и наверное то что он легкий они его легко потащили. А покупатель в возрасте грузный был. Знаете что они сделали? Двое его подняли как на дыбы, а третий серию ударов ему в живот сделал. А потом смотрю мужчина этот и обмяк, на ногах не стоял и они его понесли без сопротивления. Никаких на этих военных шевронов и надписей не было, я рассмотрела. Лица закрытые. Мужчины когда все это начало происходить тупо разбежались. Случилось это возле продавцов кавказцев, которые торгуют именной продукцией конфетами, специями разных видов и прочим дорогим товаром из Кавказа и Ближнего Востока (одесситы поймут где это). У своей продавщицы у которой мясо постоянно беру, сказала ей об этом. Она мне доложила что у них постоянно такое происходит и она уже привыкла. Я так понимаю они на Привозе такое творят потому что мужиков там всегда много?
Ответ дляKrupinkaSs
Ой млін, ви така цікава.Тут бачу ,тут не бачу. Ви не розумієте ,шо то одно шобло йобло, яке курірують ті хто спонсорував собитія 14 ,та все інше.Хтось з наших европейських друзів,чи вестернів виразив занепокоєння тим,що в країні порушуються права людини?Он німецький канцлер відкрито заявляє,що ім вигідно шоб наша війна ще тривала.Ви усі такі наївні.Думаєте ,шо петі на вас і на країну не пох,а зеленському пох.Шо ім зверху кажуть,то вони і роблять.
Коли друзі Зеленського,зокрема Андрій Смірнов намагалися вбити київського активіста саме Європа звернулася напряму до Зеленського про порушення прав людини.Цікава не вона,а Ви.
Порох регулярно допомагає ЗСУ, а Зеленський і його 5-6 менеджерів тільки крадуть і про це пишуть закордонні великі видання.
Не перестаю дивуватись, кого ця кончена влада визнає критично важливими підприємствами під час війни і бронює від мобілізації А нам тим часом розповідають, що ніхто вас, безправні раби, демобілізовувати не збирається. Бо, бачте, міняти вас ніким - всі такі важні-бумажні заброньовані/відстрочені чи ще якісь дуже потрібні владі. А ви, безсмертні поні, які самі поперлись в 2022 захищати країну, херячте далі п´ятий рік поспіль на 20 тис./ місяць без відпусток, вихідних, елементарних можливостей виспатись чи нормально помитись, живіть в розбитих халупах прифронтових міст за шалені гроші, купуйте все необхідне для роботи обладнання - від ноутбуків і принтерів до генераторів, екофлоу і дронів. Я вже не кажу про те, щоб хоч іноді бачити родину - це вже надзвичайна розкіш. Бо влада тупо нами розплатилась за свої рейтинги, перетворивши найсовісливішу і найвідповідальнішу частину суспільства із захисників, яких мали би поважати і пишатись ними, на кріпаків і бомжів, які не мають жодних прав у країні, за яку воюють.
Отак пишуть бійці про Зеленського.
Ответ дляРеверанс
И песков регулярно помогает ЗСУ. И лолита с лорак. Спасибо им
Ответ дляРеверанс
Отак пишуть бійці про Зеленського.
Не перестаю удивляться, где наше СБУ. Вам ничего не писали?
Ответ дляРеверанс
Ви не розумієте,що таке розвідка і як вона працює?
Конечно розумию. Прямо по дныру бегал с гранотометом, працював.
А до вас доходит хоть немного, что как сталин расстрелял всех, кто участвовал в бойне, так и вас всех потихоньку пустят в расход, потому что вы на дныре свидетели их преступлений?
И кстати, как вам живется без канализации?
Ответ дляЭ-велин@
Ратушний загинув від рук русні.І це не відміняє того, що друзі Зеленського влаштували на нього полювання в Києві.І це відомий в Європі факт.
Можете почитати в твіттері Єврокомісара про цю ганьбу Зеленського.
Ответ дляРеверанс
А про кадырку мне ничего почитать не порекомендуете?
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
промокашка• вчера в 23:23
Знакомого без ноги ( протез и ходит он плохо с палкой) проверяли документы , так не очень вежливо , проверили отпустили , сказали сейчас многие «косят» под инвалидов , хромают и т д что б их не останавливали