Бринзолетта• 25 марта в 11:21
Вы ощущаете как-то овуляцию
Боли что-то?
Треба підробіток• 25 марта в 11:23
Ага, різкий, як коліки, біль внизу живота, можут навіть мажучі виділення бути.
Розумна Губка• 25 марта в 11:25
Виділення прозорі підсилюються. В 45+ стало боліти, як при місячних
Дайте вподобайок• 25 марта в 11:27
Ответ дляУкр_жіночка
Ні. Нема часу щоб щось ощущать.
Зато тут сидіти час є
Скорая помощь• 25 марта в 11:38
Так. Коли задумливо зупиняюсь в атб біля ящика з польськими огірками. 100 відсотків овуляція
Без образів• 25 марта в 11:45
Я нет, и при месячных тоже ничего не болит, а вот дочь да, пару раз в год в больницу кладут на пару дней с подозрением на аппендицит, сильная боль справа, отдаёт в правую ногу и тошнота...обычно просто сильно болит живот пару часов, потом отпускает.
Звожу з розуму• 25 марта в 11:45
Ні,я в милі по роботі.Може там що і є мінімальне,то нема коли думати.Ніколи нічого особо.
Бринзолетта
• 25 марта в 11:46
Ответ дляБез образів
Вот и у меня так( а сколько дочке лет?
Без образів• 25 марта в 11:46
Ответ дляБринзолетта
Вот и у меня так( а сколько дочке лет?
16-ть...все анализы, узи, всё в норме, почему так - не понятно..
Шкварочка• 25 марта в 12:30
Я нічого не відчуваю, а донька загинається в овуляцію останні пів року. Зараз вже знає, що треба пити обезбол зразу, а пів року тому повний чекап зробили всього чого можна, бо півтори доби не могла встати з ліжка. І як вище писали, в першу чергу виключали апендицит
Залізна пані• 25 марта в 12:31
Ответ дляБез образів
и у меня так. Взяли и удалили аппендицит, хотя очевидно было что это не он. Правда это были лихие 90-е.
Дуб береза• 25 марта в 13:23
У меня после вторых родов начала овуляция проходить болезненно. Сутки болит низ живота, как во время месячных. Зато сами месячные стали безболезненные.
Капризуля• 26 марта в 11:02
Да болит, позже выявили аденомиоз, возможно есть и эндометриоз. По узд видно только аденомиоз.