Танго утрьох• 29 марта в 11:01
39 років я взагалі не комунікабельна
Від слова зовсім, не люблю людей. Я маю сімью і доньку, але не маю друзів, і взагалі ображена на весь світ напевне, чи незадоволена собою, незнаю. От просто думаю це лікується? Я зможу не кривити своє їбанько коли до мене хтось заходить додому на каву, чи коли дзвонить рано по справі не гармати людині? Усі друзі чоловіка,( а він комунікабельний через чур), мене бісять, хоча вони не п´ють не таскають його ніде, всі з часом мене бісять, бо не тоді подзвонили не тоді зайшли не те попросили Які таблетки від цього пропити?
Танго утрьох
• 29 марта в 11:03
Ответ дляГаля із Дарниці
Мне 24 и я совсем не коммуникабельная
Вот где беда
Чого біда? Я така теж все життя була, якось пристроїлась. Сама не розумію ,чи це характер чи просто я припиджена
Зоркая Зорро• 29 марта в 11:03
Ответ дляТелепузик
Ви інтроверт просто.
Якийсь він роздратований, той інтроверт, який ненавидить людей
Галя із Дарниці• 29 марта в 11:04
Ответ дляТанго утрьох
Мне кажется я ебобо
Ни друзей, ни парня…
Раньше были друзья, та я их сама отсеяла
Лучшие годы провожу на работе и дома…как-то так
Ни друзей, ни парня…
Зоркая Зорро• 29 марта в 11:04
Ответ дляТанго утрьох
В сукупності
Танго утрьох
• 29 марта в 11:04
Ответ дляЗоркая Зорро
Треба вам бухнуть з друзями чоловіка
Та свята якісь сиділи і сміялись , і весело було, допоки ми не розійшлися по домівках і все назад вернулось. Наче не погані люди, то я якесь не світла цього
Танго утрьох
• 29 марта в 11:05
Ответ длябулоТАЙминуло
Будете злой бабкой
Отож не хочу такою бути(
Танго утрьох
• 29 марта в 11:07
Ответ дляНе обижаюсь
Ну что сделаешь, если вы интроверт с говняным характером.
Це змінити реально?
Моська-слон• 29 марта в 11:08
Ответ дляТанго утрьох
А как вы мужа терпите?
Танго утрьох
• 29 марта в 11:08
Ответ дляМоська-слон
А как вы мужа терпите?
Теж бісить, але він звик до мене,ми разом 17 років
Маю натхнення• 29 марта в 11:10
Нащо вам що пити?Хіба до вас хто приходить на каву?Як до чоловіка хто зайде,то він хай і спілкується.То ж не до вас.Це вже не змінити,на все життя.
Танго утрьох
• 29 марта в 11:11
Ответ дляМаю натхнення
Та шкода що я така сука, не хочу такою бути і змінитись не можу
Маю натхнення• 29 марта в 11:12
Ответ дляТанго утрьох
Отож не хочу такою бути(
А кому ви будете заважати?Оточенню ж ні,а вам головне ні з ким не спілкуватися.Бухтіть сама собі.
Моська-слон• 29 марта в 11:13
Ответ дляТанго утрьох
Ну так, одним больше, одним меньше
Маю натхнення• 29 марта в 11:13
Ответ дляТанго утрьох
Та все вже.Голову ж не зміниш.
Добра, коли сита!• 29 марта в 11:14
Ответ длябулоТАЙминуло
Будете злой бабкой
чому будете, вже така)
булоТАЙминуло• 29 марта в 11:14
Ответ дляДобра, коли сита!
чому будете, вже така)
Пока просто злая)
Танго утрьох
• 29 марта в 11:16
Ответ длябулоТАЙминуло
Пока просто злая)
Ой ну які поради, від вас дочекаєшся. Теж бісите
Не обижаюсь• 29 марта в 11:17
Ответ дляТанго утрьох
Це змінити реально?
Вопрос зачем ? Если вам не комфортно, то работайте над собой. Интровертность вряд-ли, но вот над толерантностью к людям, над уменьшением раздражительности можно работать.
Добра, коли сита!• 29 марта в 11:17
Ответ дляТанго утрьох
це змінюється в процесі психотерапії, але це у вашому випадку дуже тривалий був би процес.
Ймовірно ви насправді дуже тривожна, і не довіряєете людям, чекаєте від них якоїсь підстави, може навіть не усвідомлюєте, чого власне боїтесь.
Плюс ви не можете витримати цю напругу і це все виливається в такі неадекватні форми поведінки.
Нервогенератор• 29 марта в 11:22
И я приблизительно такая. Ничего менять не планирую, я никого не обижаю, и в дежурных разговорах даже милая и воспитанная.
Таблеток от этого еще не придумали. Может в вас обиды сидят какие, в детстве булили.
Тантрический кекс• 29 марта в 11:28
Я комунікабельна. Але, людей близько не підпускаю. Немаю такої подруги щоб прям в засос. Одна близька досить була, але в неї щось зараз в сімʼї і на роботі не ладнається і я бачу що її останнім часом тригерили мої успіхи, тому тримаю також на відстані витягнутої руки. А от з ким на каву піти чи з дітьми погуляти і потриндіти про все і ні про що є, але бажання немає. Загалом основне моє спілкування чоловік, бабусі (ще дві живі) та дорослий син.
Я инженер, меряю от 1• 29 марта в 12:13
Ответ дляТанго утрьох
Мені треба подзвонити майстру по ремонту бойлерів, а я не можу , бо це треба дзвонити
От де біда.
Раніше дзвонив чоловік, я просто контакти йому знаходила...
От де біда.
Смайлик• 29 марта в 12:32
Ответ дляТанго утрьох
Вы наверное дома сидите в кастрюлях ?
Смайлик• 29 марта в 12:33
Ответ дляТанго утрьох
Сукам везет с мужьями)) поэтому у вас один плюс
Комунікабельність то трохи про інше, не лише контактування з соціумом. То ваше вміння в загальному бути людиною, яка вміє думати, аналізувати, знає що сказати, як діяти і тд.
Сама не люблю купи людей в житті. Мене втомлюють люди. Неважливо - родичі чи друзі. Ці контакти присутні в житті дозовано. Ви або відчуваєте сильно енергетику інших, і вона коли важка і вам не комфортно - то тримаєтеся подалі. Або ви любите бути наодинці з собою більше часу. Це не є мінусом. Вам просто не потрібна юрба людей в житті, яка глушить вас. Ви вмієте себе чути.