Танго утрьох• 29 марта в 11:01

39 років я взагалі не комунікабельна

Від слова зовсім, не люблю людей. Я маю сімью і доньку, але не маю друзів, і взагалі ображена на весь світ напевне, чи незадоволена собою, незнаю. От просто думаю це лікується? Я зможу не кривити своє їбанько коли до мене хтось заходить додому на каву, чи коли дзвонить рано по справі не гармати людині? Усі друзі чоловіка,( а він комунікабельний через чур), мене бісять, хоча вони не п´ють не таскають його ніде, всі з часом мене бісять, бо не тоді подзвонили не тоді зайшли не те попросили Які таблетки від цього пропити?
Кіма кепка• 29 марта в 13:12
Сейчас бы это назвали аутизм.

булоТАЙминуло• 29 марта в 13:20
Ответ дляТанго утрьох
Ой ну які поради, від вас дочекаєшся. Теж бісите
Та какие советы, я сама такая)
булоТАЙминуло• 29 марта в 13:29
Но вообще нужно разбираться, почему бесит
Ладно вы интроверт, не любите общаться, но почему вас это раздражает?
У меня тоже такое было, что бесили излишне активные друзья, вернее друг, он раз женился на какой то бешеной, правда через пол года развелся, наверное сам не потянул. Потом снова такая же. Но со второй было легче и меня это общение перестало бесить. И даже местами стало нравится.
Но бесило меня, что муж как мальчик дурачок, куда позовут туда и прется. Дела , не дела, друг позвал, надо ехать
автор Танго утрьох • 29 марта в 15:14
Ответ длябулоТАЙминуло
Та какие советы, я сама такая)
Дякую за підтримку))) якось буде
автор Танго утрьох • 29 марта в 15:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Певно ви праві, треба розібратись. От і я задумалась, що саме бісить, і вивела як у вас пару пунктів. Наприклад: що друзі його можуть подзвонити о 7 ранку, просто побалакати, бо знаюсь що він вже в цей час гуляє з собакою, інколи він може заспати, та нікого не хвилює що діти сплять в цей час чи я. Або можуть запросити на вечерю,і якщо я відмовляюсь і ми не йдемо, то вони ображаються на нас і потім постійно виставляють нас з насмішкою ’типу дуже зайнятими для нас’( тобто них), постійні упрьоки про це і нагадування навіть через рік і два. Ну і тд.
автор Танго утрьох • 29 марта в 15:18
Ответ дляКіма кепка
Сейчас бы это назвали аутизм.
О точно
maggymys• 29 марта в 19:05
Це не таблетки, а робота з психологом потрібна. Розуміння причини підвищеної дратівливості, навички асертивно висловлювати свої емоції, пошукати де може бути коріння глобального незадоволення і таке інше.