Вообще насмерть...
То ли ещё будет...
The best offer• 04 апреля в 18:34
Они там все обосрались, не знают, что теперь делать, а народ в комментариях все как один требуют давить гнид. Точка кипения достигнута и дальше будет только хуже, люди поняли, что или их, или они.
Почитайте комменты, они фееричные
❗️Держава має захищати працівників ТЦК від агресії людей, а ухилянтів треба примусово мобілізовувати — це правильно, — військовий омбудсман Ольга Решетилова
📍Вона додала, що агресія до ТЦК від «ухилянтів» зростає, і це стає великою проблемою.
📍Решитилова також заявила, що школярі надивившись російські відео в тіктоці про ТЦК, починають цькувати людей у військовій формі на вулицях.
📍Омбудсман також заявила, що суспільство не повинно потурати ухилянтам, які вважаються мало не героями. Вони є порушниками українського законодавства, тому до них повинен застосовуватися примус. Це нормальна історія в правовій державі.
📍Запровадження електронних повісток не вплине на мобілізацію, за цими повістками не будуть приходити до ТЦК, — член комітету Верховної Ради з нацбезпеки Рахманін.
📍Сьогодні у Львові прощаються із 53-річним Олегом Авдєєвим — працівником ТЦК, який загинув від ножового поранення.
📍Сьогодні у Вінниці чоловік напав та порізав двох працівників ТЦК, вони поранені.
Україна Online
Почитайте комменты, они фееричные
Україна Online
The best offer• 04 апреля в 18:35
Ответ дляdiron
Вони такі люди ,як і ми.
Не можна нікого позбавляти життя.
А им можно избивать и убивать людей?
Это люди? Ага
The best offer• 04 апреля в 18:36
Ответ дляdiron
Вони такі люди ,як і ми.
Не можна нікого позбавляти життя.
Как мы
Ну, если вы тцкашник, то как вы, да!
Ответ дляThe best offer
Почитайте комменты, они фееричные
Україна Online
Почитайте комменты, они фееричные
Україна Online
Бля ото клоунада
Захищати тцк від людей. А хто повинен захищати? Поліція може?
А нічо що вони мусять обидвоє - підняти дупи і шуровать захищати від кацапа цивільне населення. І все буде в усіх абсолютно добре, і не буде потреби спасать тцк від скажених упирів-громадян