ВыФсеВрете• Изменено 06 апреля в 09:09
Чому українці не споживають укр контент?
Я знову підіймаю це важливе питания. Дивлюсь, на рос. мовних каналах у Ютубі, багато українців у комах. Укр. блогери мають переважно мізерні перегляди. Мільйони - одиниці. Багато талановитих блогерів україномовних, а їх майже не дивляться. Дівчина тестує укр їжу, переглядів мізер, а якщо це робить рос автор, там у десятки, а то й у сотні разів більше переглядів. У тому числі і від українців, які не хочуть дивитись українське. Це дуже важлива тема. Не треба тільки писати ’ось а я дивлюсь українське’. Пишіть свою думку, чому так відбувається. Дякую Вам
А що таке?• 06 апреля в 10:23
Ответ дляЯ только за!
Бо росблогери не шкодують грошей на рекламу і ботів. Укр блогерам треба ’скласти пальчики’ і менше розраховувати на ’органічні перегляди’, а робити як всі - реклама і загони глядача ботами. Це не про якість контенту, а про методичну роботу з ’окучування’ аудиторії.
Никто не будет смотреть то, что ему неинтересно, сколько не загоняй
А на украинском очень мало профессионального контента - это факт. А в большинстве сфер он вовсе отсутствует
Нужно создавать качественный контент и продвигать его, тогда и люди смотреть будут
Я только за!• 06 апреля в 10:27
Ответ дляА що таке?
Ха-ха-ха. Подивіться на ’творчий шлях’ лачена і лебіги. Як з ’гавна і палок’ за місяць - два, зробили топових блогерів. Стадо жере те, що йому засовують в пасть. Мізками обладнано макс. 10% аудиторії.
Капитошечка• 06 апреля в 10:39
Не интересный, не оригинальный контент плохого качества. Не приятные голоса, не приятный акцент, много суржика или мата.
Бывает что-то годное попадается, только в конце видео ловлю себя на мысли, что на укр языке.
Знову Я• 06 апреля в 10:49
Ответ дляДона Ко Ко
Доречі так
Була якось підписана на одного доказового лікаря, поки не зрозуміла, що то якась діч.
З іншими лікарями теж не склалося, педіатр блогер мені подобається теж не український. Нажаль
Я знайшла мега крутого інунолога- алерголога , коли шукала як вирішити проблему дитини,немає подібного в українському сегменті ю туба.
Україна понад усе!• 06 апреля в 10:55
Укр.раньше воспринимала только в новостях и проектах СТБ, типа ’Я соромлюсь свого тіла’, после введения всех єтерів, фемінітивів вообще не возможно слушать. Даже трейлеры по укр. это жесть, но я и блогеров никаких не смотрю, ни укр, ни рос.
Саджу все зарання• 06 апреля в 10:59
Ответ дляВыФсеВрете
Не згодна. Багато якісного контенту, а переглядів мізер. Справа у тому, до самі українці на жаль не хочуть його споживати, та дивляться рос блогерів. Будемо відвертими
Автор, Я согласна с Вами, есть множество талантливых украинских блогеров в разных сферах- мода,наука,кино, путешествия. Я лично смотрю больше укр, чем рос блогеров. Но реально русскоязычного населения в мире гораздо больше. Кроме России это люди из Казахстан, Беларусь, Латвия, Узбекистан, Кыргызстан, Молдова, Эстония, Литва, Таджикистан, Туркменистан, Армения, Грузия, Азербайджан. Поэтому их просто количественно больше. Но наш блогинг развивается очень быстро и он качественный, и будет далее развиваться и просмотры будут расти, просто нужно время
Кудесница_с_пургеном• 06 апреля в 11:04
Ответ дляСтриптизерка
Бо це переважно низькопробний контент - розпаковка їжі, обговорення пліток, чужого життя, інтервʼю якихось ноунейм блогерів - це кому цікаво? Розумово відсталим?
Музику не слухаю, бо це теж жах. Від текстів просто кров з вух, навіть не знаю назв тих артистів сучасних, все однотипно-дурнувате.
Будуть робити контент для розумних людей - слухатиму й дивитимусь з задоволенням....
музика це точно= виття на болотах (слова не мої якщо що)
мадам Везувий• 06 апреля в 11:06
Тошнит от принудиловки и навязывания украинского языка, ранее переходила в разговоре с украиноязычными на украинский, старалась, а через время когда увидела как это навязывается и как некоторые специально коверкают русский язык, особенно всякие комментарии типо узкий, фу 🤮, сейчас ловлю себя на мысли что если случайно автоматом хочу ответить украиноязычному на украинсокм, останавливаюсь и говорю принципиально на русском, полное отвращение от украинского языка, не хочу смотреть контент на украинском языке, а читать и подавно на нем - пытка.
Потужна махіна• 06 апреля в 11:08
Ответ дляВеликий сатирик
Отвечу, тк тоже смотрю все только на русском. Я конечно все понимаю на украинском, но воспринимать некомфортно, на отдыхе, чтение, кино, ютюб и тд - все только на русском.
По статистике 70% украинцев русскоязычные, видимо все также.
+1, на работе «держат лицо» ибо положение обязывает часто говорить на украинском. Но в быту в свое свободное время люди хотят расслабится и слышать русскоязычный контент.
Потужна махіна• 06 апреля в 11:11
Ответ дляВыФсеВрете
Ось у цьому і горе. Мова такими темпами з часом вимре, тому що багатьом українцям воно не потрібне. Я себе у Сумах відчуваю як біла ворона, бо переважна більшість російськомовні і трохи суржикомовних. Так по всій країні, окрім західної частини
Да, так и есть. Только как соцопросы посмотришь - 80% украиноязычных в Украине, ага…
Своего не предлагать• 06 апреля в 11:13
Ответ дляВыФсеВрете
от дивіться: я спеціально витратила 2години свого часу, залізла в Ютуб, видалила з підписки диячої всі російськомовні відео, всіх блогерів їхніх, все, що ’пропонується’ від них. Познаходила українських блогерів, залишила українські відео, які дивився і додала від них ’пропоную’. Дитина зайшла в Ютуб, йому починає вивалюватися реклама тих російських вискливих ідіотів, дитина починає туди заходити, ком навалюється по новій. Нащо я витратила стільки свого часу, якщо знову мої вуха чують ті істерики російською? Чому держава не може заборонити рекламу від них і не пропонувати тут цю свою срань? Риба гниє з голови...
Ответ дляВыФсеВрете
Напишіть якісний український контент. Я дивлюсь різний, часто англомовний, іноді про подорожі від українських бюргерів, але типу новинки з аврори мені не цікаві
Потужна махіна• 06 апреля в 11:16
Ответ дляВыФсеВрете
Удалено администрацией...
Побежали, волосы назад
Кривая спроса• 06 апреля в 11:23
Не нравится , сериалы смотреть невозможно ,комедии тоже . Актеры один и те же Станислав Боклан, Назар Надднипровский ,Олеся Журакивська, Виталина Библив 🙈
Блогеры снимают неинтересный контент,матюкаются.
Музыка дерьмовая в 90% случаев
Саджу все зарання• 06 апреля в 11:28
Ответ дляПара_Соля
Писали не мне, но я так навскидку вспомнила этих укр блогеров:
Поторописька• 06 апреля в 12:17
Возможно потому что не интересно/не качественно. Я смотрю, но это буквально 2-3 которые делают качественно, интересно и без лишней воды. Плюс нужно попасть в интересы конкретного человека. У меня это наш крафт,производство, путешествия, и еда.
Намакушка• 06 апреля в 12:27
Я считаю, что есть только одна причина, почему не смотрят - контент не интересен
В шоколаде• 06 апреля в 12:30
Я дивлюсь все українське, якщо ваше не дивляться, значить воно не цікаве!
Ответ дляА що таке?
Вы много смотрите качественных видео, например, на арабском или испанском? Вооот. Люди смотрят не столько на качество видео, а на понятные языковые пояснения.
В шоколаде• 06 апреля в 12:31
Ответ дляЭлька-Карамелька
Удалено администрацией...
Русский язык понимают на всем постсоветском пространстве. Когда в 22 украинские блогеры стали переходить на мову им писали и из Казахстана, и из Прибалтике и т.д., что с удовольствием продолжат смотреть этих блогеров, но на русском. Никто ради видео на Ютубе украинский учить не будет. Что мы и видим.
размахер• 06 апреля в 12:45
Для мене немає різниці якою мовою йде контент - російською, українською або англійською. Мені головне цікавість контенту. Цікавого українського контенту, нажаль, мізер. А гівно будь-яке я підтримувати не буду, навіть і українське
размахер• 06 апреля в 12:49
Ответ дляВыФсеВрете
Ой, не маніпулюйте. Наведіть приклади якісного контенту
ОхиИВздохи• 06 апреля в 12:55
дивитися блогерів з ютьба це вже = нізкоясіний контент для людей з мінімальним кругозором.
а тих хто дивиться стерненку /лебігу/чи якихсь ’війскових’ оглядачів /дурнєва чи кацуріна = смарагдовий люмпен.
Киця-бриця• 06 апреля в 12:56
Ответ дляВеликий сатирик
73%. давайте точні дані
до речі, а звідки статистика? хочу побачити підтвердження, що я не як весь натовп і вхожу в ’меншість’ україномовних
Киця-бриця• 06 апреля в 12:57
я не знаю, яких ви блогерів дивитесь. я в інсті підписана на Тумазара і ЕлВіку. думаю, що у них дофіга переглядів на ютубі. а, ще на одного з Одеси. він правда російськомовний. але теж має бути багато переглядів
бо в них класний контент
Пищалка• 06 апреля в 13:23
Тому що російськомовних - переважна більшість, як би мовнюків не розривало
Отчебучкина• 06 апреля в 13:30
бляха, ну захоплення блогерами точно ніяк не повязані з їх національністю
просто не цікаво