Едимнаморе• 09 апреля в 09:21
Якою мовою розмовляють ваші діти з однолітками?
Результат:
вже голосів:
359 (58%)
російською
137 (22.13%)
Українською
66 (10.66%)
Іншою
57 (9.21%)
Результат
ВерСаСе• 09 апреля в 09:30
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Выпишите сразу себе, вот ваше последнее слова на букву «п» - это кацапское слово
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:31
Тримаю свічку• 09 апреля в 09:31
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Звездолётчица• 09 апреля в 09:31
Ответ дляТримаю свічку
Удалено администрацией...
Манька привіт)
Пешеходик• 09 апреля в 09:32
На русском, дети отвечают на украинском, это ребенку не мешает жить.
Love_Love_Love_• 09 апреля в 09:32
Ответ дляЕдимнаморе
Які ще будуть версії?
Удалено администрацией...
ТебеОноНадось• 09 апреля в 09:32
Не дивлячись на те, що вдома перейшли на українську, в школі спілкуються українською - поза домом і школою, з друзями спілкуються російською.
Прилипало• 09 апреля в 09:33
Ответ дляЕдимнаморе
Що, пробачте, ви хотіли сказати?
Что ві тролляка, нормальному человеку такие опросі делать ни к чему, если не сказать неприлично.
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:33
Ответ дляЗвездолётчица
Ага майже... Дніпро
Що, справді українською? А скільки років дітям/дитині?
Сиджу тихенько• 09 апреля в 09:34
Німецька, російська, англійська. Книжки читаємо українською.
З якого ви інституту статистики?
Горлаю зрання• 09 апреля в 09:34
Вчора йшла, бачила, як на дитячому майданчику хлопчику вухо відкусили за те що російською розмовляв.
Минулого тижня бачила як око викололи, перед тим палець відрізали.
Такі то діла з тими москаликами
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 09 апреля в 09:35
Ответ дляЕдимнаморе
Удалено администрацией...
Сиджу тихенько• 09 апреля в 09:35
Ответ дляГорлаю зрання
Такі то діла з тими москаликами
Ви на росії живете, що зустрічаєте постійно москалів?
Звездолётчица• 09 апреля в 09:36
Ответ дляЕдимнаморе
12 і майже 15....знаю, що проскакує російська. Але намагаємося українською, не ідеально звісно, всяке буває
В курсі діла• 09 апреля в 09:36
Ответ дляРозумна Губка
Мій 2019 року народження ми вдома розмовляємо українською, тому дитина теж з однолітками спілкується українською. В класі майже всі діти україномовні.
Быть не может. Все дети общаются исключительно на русском. На перемене пройдешься по коридорам- украинской речи вообще не слышно. У дочке в классе одна только девочка на суржике, остальные на русском.
Это что за школа у вас? Точно Киев? Может какая-то софиевская борщаговка, в это еще поверю.
Горлаю зрання• 09 апреля в 09:36
Ответ дляСиджу тихенько
Ні в Україні, жорстоа і справедлива мстя маленьких справжніх бандерівців з невірними
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:36
Ответ дляПрилипало
Чому ж це нєпрілічно? Мені-нормально, а всім вгодити я не намагаюсь
Пожмаковна• 09 апреля в 09:37
Українською в більшості випадків коли в школі,або в переписці. Російською десь в місті частіше. Колись запитала-чому ти російською з дівчатами спілкуєшся? Каже-ну підколюють іноді за українську.
Але в останній час з´явилась в них ’движуха’ в школі.Хлопці перейшли на українську ,дівчата поки ні.
Пишна молодиця• 09 апреля в 09:37
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Лучше матами не пугайся
любименькая• 09 апреля в 09:37
На двух языках, украинский, русский, иногда даже смешивают их в общении, слово украинское, слово русское в разговоре. Довольно интересно выходит
Love_Love_Love_• 09 апреля в 09:37
Ответ дляЕдимнаморе
Удалено администрацией...
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:38
Ответ дляГорлаю зрання
Такі то діла з тими москаликами
І де ж це ви так ходили невдало? У нас 90% дітей розмовляють російською на вулиці
В курсі діла• 09 апреля в 09:38
Ответ дляЕдимнаморе
Удалено администрацией...
Да, она калдырит. Это всегда явно прослеживается, по агрессивным, не содержательным комментариям в рандомных темах
Горлаю зрання• 09 апреля в 09:38
Ответ дляЕдимнаморе
Пора їхати вашим очі виколювати
Едимнаморе
• 09 апреля в 09:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Клин_Кляйн• 09 апреля в 09:39
Ответ дляГорлаю зрання
А визитки яроша в этот момент раскидывают по детской площадке?
Бо без визиток как-то не очень понятно.
И обязательно на лавочке должна книга про Бандеру лежать. Без нее тоже нельзя такие деяния делать.
Бо без визиток как-то не очень понятно.
Розумна Губка• 09 апреля в 09:39
Ответ дляВ курсі діла
Не Софіївська, але й не центр. Є старші діти, які спілкуються російською це я теж чула. Пишу за клас дитини.