Дівчина Бобула• Изменено 11 апреля в 13:30
Пам’ятаєте тему про дідуся, який їхав від війни і застряг машиною в Києві?
Ось про нього ще написали. Каже добре зустріли 👍
Планшетница• 11 апреля в 13:28
Яка ж важка доля у літньої людини
І скільки таких зламаних життів у країні
Дівчина Бобула
• 11 апреля в 13:29
Ответ дляУхахайкина
Нет, не помню
Все напваки• 11 апреля в 13:30
Рада, що все добре.
Коли побачила те відео з старенькими Жигулями з собачкою і курами, аж сльози на очах стали.
Клята русня, через яку наші старенькі не можуть гідно доживати життя(
Дівчина Бобула
• 11 апреля в 13:30
Ответ дляВсе напваки
Рада, що все добре.
І мене так зачепило побачене (
Червона ікорка• 11 апреля в 13:33
Ответ дляБорисфенка
Монобанк йому нову машину дарує
Я ж говорила крутой банк❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
ТочноБудет• 11 апреля в 13:33
Ответ дляБорисфенка
Монобанк йому нову машину дарує
Хоть бы это правда была
Борисфенка• 11 апреля в 13:34
Ответ дляЧервона ікорка
Я ж говорила крутой банк❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Піаряться. Але хоч одному дідусю повезло, і то добре.
Борисфенка• 11 апреля в 13:34
Ответ дляТочноБудет
Хоть бы это правда была
У всіх соцмережах ганяють інтерв´ю Гороховського, правда.
Червона ікорка• 11 апреля в 13:35
Ответ дляТочноБудет
Хоть бы это правда была
А вы все со своим говном носитесь, не замечая хорошее
Смішнючка• 11 апреля в 13:37
Хоть кому-то повезло. Особенно учитывая гигантский половой орган, который наше государство положило на проблемы сотен тысяч беженцев. Езжайте куда хотите, как хотите, живите где хотите на что хотите. Ваши проблемы.
КонхфЭдкаТузик• 11 апреля в 13:36
Ответ дляЧервона ікорка
Я ж говорила крутой банк❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
І флаг, до речі, на тому відео таки російський був)
Червона ікорка• 11 апреля в 13:36
Ответ дляБорисфенка
Им ничего не стоит это с их доходами, пусть и пиар, пусть человечность какая разница если это во благо
Червона ікорка• 11 апреля в 13:37
Честно, порадовали темой. Искренне рада за этого пенсионера.
З царем в голові• 11 апреля в 13:45
Ответ дляБорисфенка
Це він щоб перекрити ту історію з прапором і зливом особистих даних? Це не допоможе
Наверняка• 11 апреля в 13:46
Очень тронула эта ситуация, особенно куры, которые он тоже вез с собой в жигулях.
Борисфенка• 11 апреля в 13:46
Ответ дляЗ царем в голові
Історія вчасна і правильна, москалька отримала здачі вчасно і по ділу.
Агент Пинкертона• 11 апреля в 13:47
Ответ дляЧервона ікорка
Я ж говорила крутой банк❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Гороховский пиарится... Ему нужно отвлечь внимание от прошлого скандала с его участием...
Агент Пинкертона• 11 апреля в 13:49
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Какой бы ни был, это не даёт ему право выкладывать в сеть данные клиентов...
Неваляшкина• 11 апреля в 13:49
Сделали перформанс для того, чтобы кто-то натянул соплю через всю щеку. Даже про бобика подумали, браво автору!
nabludatel• 11 апреля в 13:54
Ответ дляБорисфенка
Підтримую. Не можна торерувати людину, яка під час війни з росією вішає на стіну рос прапор.
КонхфЭдкаТузик• 11 апреля в 14:08
Ответ дляАгент Пинкертона
Нєнєнє, з певного часу є дуже велика різниця! Для кожного українця!
Агент Пинкертона• 11 апреля в 14:17
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А что, Гороховский - украинец?
Дівчина Бобула
• 11 апреля в 14:18
Ответ дляЧервона ікорка
І я зраділа коли прочитала👍
Липка-прилипка• 11 апреля в 14:20
Дуже добре, що є такі люди в Україні.
В нас на хуторі теж є закинуті хати.Селищна рада зв´язалась з власниками,і тепер там живуть люди.
Липка-прилипка• 11 апреля в 14:23
Ответ дляАгент Пинкертона
А что, Гороховский - украинец?
Громадянин України. Я теж не українка, і навіть не слов´янка.
ХаДиДиШь• 11 апреля в 14:29
Ответ дляБорисфенка
Монобанк йому нову машину дарує
Сподіваюсь це правда
ХаДиДиШь• 11 апреля в 14:32
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Це не має значення. Така структура повинна діяти в межах законів. Достатньо було просто відмовити їй в обслуговуванні і передати дані до відповідних органів
КонхфЭдкаТузик• 11 апреля в 15:14
Ответ дляАгент Пинкертона
А что, Гороховский - украинец?
Так. Певно,на відміну від вас