Бокс-орун• 11 апреля в 19:32
Що вам краще слухати в аудіо, щоб не губитись, детектив чи нонфікшн?
І яку книгу ви реально дослухали до кінця без перемоток?
Червона рута• 11 апреля в 19:32
У меня на скорости 2,5. Дочитываю все, если нравится, если полный бред, то меняю книгу 📚
Шиворіт навиворіт• 11 апреля в 19:35
Люблю слухати короткі оповідання..найдовше що слухала це Нація Марії Матіос.
Аль де Барановна• 11 апреля в 19:36
Нічого не можу слухати крім Л. Подеревʼянського. Мене тупо бісить, що голос не такий як у мене в голові.
Хата на мати• 11 апреля в 19:45
Я только аудио слушаю, глазами давно не читала. Слушаю почти все до конца, редко бросаю, если совсем мура
кнопкодав• 11 апреля в 19:54
Я нічого не дивлюся і не слухаю на перемотках.
Якщо вкрай нецікаво, кидаю.
Трукрайм слухаю без відео, коли готую.
Якщо вкрай нецікаво, кидаю.
Трукрайм слухаю без відео, коли готую.
кнопкодав• 11 апреля в 19:55
Ответ дляШиворіт навиворіт
Ну нація така собі грубенька книжечка:)
Шиворіт навиворіт• 11 апреля в 19:57
Ответ длякнопкодав
Ну нація така собі грубенька книжечка:)
Не зрозуміла як це ’ грубенька’?
Сладкий лимончик• 11 апреля в 19:59
Абсолютно все слушаю в аудио, читаю прям мало. Любые жанры, что интересно то и слушаю. Недавно все озвученное Золя слушала, в юности читала, теперь вот вспомнила. Теперь думаю все Мураками закачать.
кнопкодав• 11 апреля в 20:01
Ответ дляШиворіт навиворіт
Не зрозуміла як це ’ грубенька’?
Товстенька
Шиворіт навиворіт• 11 апреля в 20:13
Ответ длякнопкодав
Товстенька
Слухала в дорозі...а так слухаю щось коротеньке перед сном. Повноцінні книги намагаюсь читати все ж.
Кошка Мурка• 24 апреля в 03:24
воно ж так узагальнено не працює, від діагнозу залежить, або його відсутності. В мене рдуг - підходять переважно трукрайм приємним мені голосом і мовою, я можу там загубитись але це не страшно, переважно це не історії які я чую перший раз)
Ще подобаються подкасти, де повністю попадання - однакові погляди, світи, словечка, приповідки, досвіди, я там не можу загубитись, бо то тут, то там підтакую і кайфую, суцільні теплі ванни і купці-дупці