Сусідка зверху• 15 апреля в 21:29
Ну накінець -16 кг. Можете мене привітати
Щось я довго топталась на одному місці 4 кг то в + то в -.
Слава богу дожала -16 за два місяці. Тепер йду вперед ще на -16, але вже даю собі більше час по 5 кг в місяць.
Чесно кажучи аж жити легше стало.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:30
Саме головне що підтягнула пузо, жир з нього звісно зійшов найменше, але візуально живіт підтягнувся найкраще що мене теж дуже радує.
КондуктЕр тролейбуса• 15 апреля в 21:32
Ну, жити стало легше- це лише суб´єктивні відчуття, а те, що організм вам не подякує за таку нездорову швидкість- то точно.
Писи: Нема чого гарчати, правда є правда
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:33
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ой все
Свекруховна• 15 апреля в 21:33
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А мають бути обʼєктивні🤣
ВсеЧетко• 15 апреля в 21:33
Ответ дляСусідка зверху
Ой все
Молодец. Но худели с очень большого веса, да?
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:34
Ответ дляВсеЧетко
Так 101 кг
КондуктЕр тролейбуса• 15 апреля в 21:36
Ответ дляСусідка зверху
Ой все
Сподіваюсь. Переходьте на адекватний режим. А хто буде сміятись ви чи ваш організм з вас- відпишіться через півроку)
Море Щастя• 15 апреля в 21:34
Я 7 тижнів займаюся з тренером і в мене мінус 5.5, звичайно повне правильне харчування з перевагою на білок. Так він сказав, що це добре, що поступово худну, мені буде легше втримати результат. Хз...Я не женусь а цифрами, але мені здається, що то забагато ви втратили як за такий короткий час.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:34
Ответ дляПекельнi Борошна
А не много ли так сразу?
Нормально, але продовжувати так не варто, бо вже вага знизилась.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:35
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мене взагалі не цікавить ваша писанина.
КондуктЕр тролейбуса• 15 апреля в 21:36
Ответ дляСвекруховна
А мають бути обʼєктивні🤣
З медичної точки зору- звичайно: рівень цукру, холестерину, показники червоної крові,вітамінів тощо. А що, з вашого досвіду, земля ще плоска, чи до чого сміх?
ЯкаКраля• 15 апреля в 21:36
Ответ дляСусідка зверху
Так 101 кг
Так это вы не похудели, а покакали просто хорошо с таким весом
Море Щастя• 15 апреля в 21:36
Ответ дляСусідка зверху
Мене взагалі не цікавить ваша писанина.
Схуднути не така проблема, як втримати. Схуднути - це одне, а ось повністю змінити свій стиль життя - зовсім інше.
КондуктЕр тролейбуса• 15 апреля в 21:37
Ответ дляСусідка зверху
Мене взагалі не цікавить ваша писанина.
То й добре. Це ж не в мене 100+ кг.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:37
Ответ дляМоре Щастя
А я гналась за цифрами, мені було важливо побачити 85 кг.
Море Щастя• 15 апреля в 21:38
Ответ дляСусідка зверху
А, ну я була 73.5, наразі трохи менше 68.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:40
Ответ дляМоре Щастя
Мені потрібно 65 в ідеалі, якщо буду худнути на 4-5 кг в місяць це мене цілком влаштовує
Оля_с_киркою• 15 апреля в 21:40
Ответ дляМоре Щастя
Автор стартувала з великої ваги, мова ж не про 60 кг.
Море Щастя• 15 апреля в 21:41
Ответ дляСусідка зверху
Я вас розчарую, але надалі буде все важче і важче худнути.
Море Щастя• 15 апреля в 21:41
Ответ дляОля_с_киркою
це вона потім написала, в старпості не було зрозуміло.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 21:42
Ответ дляМоре Щастя
Ви мене не розчаруєте. В світі багато інформації про схуднення, дякую не ви мені відкрили Америку, я вмію читати і аналізувати