Сусідка зверху• 15 апреля в 21:29
Ну накінець -16 кг. Можете мене привітати
Щось я довго топталась на одному місці 4 кг то в + то в -.
Слава богу дожала -16 за два місяці. Тепер йду вперед ще на -16, але вже даю собі більше час по 5 кг в місяць.
Чесно кажучи аж жити легше стало.
Борщик• 15 апреля в 22:05
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Сподіваюсь. Переходьте на адекватний режим. А хто буде сміятись ви чи ваш організм з вас- відпишіться через півроку)
Там все нормально с отвесом. Посмотрите на стартовый вес!
Первые недели по килограмму в день уходит-это застояная лимфа. И это нормально. Дело не в жесткой диете. У меня было то же самое, я ела на 1300 ккал, большие порции, 15 тыс шагов, 3 литра воды в день. Вес первое время уходил стремительно. Потом остановился.
куркулиха• 15 апреля в 22:05
Ответ дляСусідка зверху
Масло, олії, солодощі, випічка, молоко, напитки
да до климакса была 8 лет на лечебной диете, знаю все эти можно и нельзя, но после климакса- это не работает))) а без олії, я в туалет не схожу))
Мама Чели• 15 апреля в 22:06
Ответ длякуркулиха
эстроген уже не нагнать, кортизол не прогнать)) у меня рост 167, и вес 58, мне говорят, шо ты докопалась до своего веса ты стройная, а какая я стройная- если талия и пузо заросло жиром- не могу на себя смотреть. Если я пойду к эндокринологу с такими показателями 167, 58- она меня тряпками выгонит. А с гинекологом- всё в норме.
И я такая же, смотрю на себя, жир, брюхо, вес 54, рост 165. Очень хочется 51, но никак
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:07
Ответ дляМлинець Мій
Т е у всех становится-у вас нет , при таком экстриме и ничего не висит после 40
У звезд висит-у вас нет
У меня 6 месяцев уходило +море
У звезд висит-у вас нет
У меня 6 месяцев уходило +море
В яких звьозд, що ви пишетк?
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:08
Ответ дляМлинець Мій
У звезд висит-у вас нет
У меня 6 месяцев уходило +море
У звезд висит-у вас нет
У меня 6 месяцев уходило +море
Покажіть мені обвислу шкіру в людини яка схудла на 16кг.
Мама Чели• 15 апреля в 22:08
Автор, тут жабы сидят зелёные, а Ваш результат (читайте - целеустремленность), вызывает уважение, уверена, у Вас и дальше все будет получаться, удачи
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:13
Ответ дляМама Чели
Дякую вам, я якби не претендую на їх восторг і похвалу, думала, може ще кого змотивую ну і відверто я дуже собою норжусь що змогла здолати цей барʼєр, це було дуже важко, але мені хватило терпіння. Щоденне кардіо по 1,5 години, ніяких застіль, зустрічей з друзями, алкоголю і тортів. Булки мені снились
куркулиха• 15 апреля в 22:15
Ответ дляМама Чели
вот и я говорю, что при таких параметрах как у нас с вами, вот эти злосчастные 3-8 кг оччччень тяжело убрать. Был обычный день, с утра выпила фуросемид, знаете сколько ’выплакала’ 2,5 литра до обеда:)))
Так шо у нас у ’пожилых’ проблемки немного в другом, метаболизм замедляется, вода\еда застаивается, и жир аккумулируется в районе талии и живота, так организму легче справиться с климаксом))
куркулиха• 15 апреля в 22:17
Ответ дляСусідка зверху
я когда первый раз была на диете- 8 лет, булки и тортики- это никогда не было моей страстью, но жареная шкурочка на курице- мне снилась годами!)
Черговий по кухні• 15 апреля в 22:20
Ответ длямадам Везувий
так а ви зможете в подібному режимі (не в такому звісно, трохи знизивши обороти) прожити решту життя?
А які варіанти? Або решту життя жити з зайвою вагою, або решту життя пахати в залі як коняка або решту життя рахувати що та скільки їсти. Або решту життя колоти мунжаро
Черговий по кухні• 15 апреля в 22:21
Ответ длякуркулиха
с большого веса легче скидывать, а вот когда у тебе 58, и хочешь 50, это капец как сложно и ешь меньше и варенное тушенное, вес стоит как вкопаный(( особенно когда после климакса да со стрессом в войну, да с мужем козлом((
Навіть якщо у вас зріст 155 вам все одно в клімаксі 50 кг не треба.
Дуже чужа• 15 апреля в 22:22
Ответ дляМлинець Мій
а кожа при таком экстриме?
8 это не 80 кг. Посмотрите в нете Айтыма Жакупова, сколько и с какого веса у него сбрасывают и когда провисает кожа.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:22
Ответ длякуркулиха
Я теж не любитель булок і тортів, але обмеження дали своє
Мама Чели• 15 апреля в 22:22
Ответ дляСусідка зверху
Это серьезная работа, и трудный ежедневный выбор, очень уважаю дисциплину и настойчивость.
Черговий по кухні• 15 апреля в 22:22
Ответ длякуркулиха
Ну то може люди навкруги та лікарі мають рацію і єдине що вам треба, то змінити сприйняття свого тіла? Скільки см у вас талія?
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:23
Ответ дляЧерговий по кухні
Теж так думаю
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:23
Ответ дляМама Чели
Дякую
Дуже чужа• 15 апреля в 22:24
Ответ дляСусідка зверху
Пишут абы что. Я в почти 50 лет похудела на 25кг и ничего не обвисло. Правда, за 4 года все и вернулось.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:25
Ответ дляДуже чужа
Бо люди не худли, це ж не жир в одному місці, воно все розподілено по тілу, люди на 50 кг худнуть і мінімум розтягнутої шкіри на пузі лише
Першоклашка• 15 апреля в 22:33
Ответ дляСусідка зверху
Саме головне що підтягнула пузо, жир з нього звісно зійшов найменше, але візуально живіт підтягнувся найкраще що мене теж дуже радує.
але візуально шкіра висить, а після ще -16 буде висіти ще страшніше, не вигадуйте, що після такого нефізіологічного схуднення у вас підтягнувся живіт
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:34
Ответ дляПершоклашка
Тобто я яка бачить свою шкіру вигадує, а ви яка мене в очі не бачила не вигадує?
Покажіть мені фото людини яка схудла на 16 кг чи навіть на 32 де висить шкіра?
Першоклашка• 15 апреля в 22:34
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну, жити стало легше- це лише суб´єктивні відчуття, а те, що організм вам не подякує за таку нездорову швидкість- то точно.
Писи: Нема чого гарчати, правда є правда
100%, люди навіть не хочуть думати трішки, що якщо людина важить 150 кг це 5 кг за місяць так-сяк але погано, краше 3, якщо менше то максимум 2 кг на місяць не більше мінус
Аноним_1857• 15 апреля в 22:35
Ответ длякуркулиха
И правильно сделает
Вам к психиатру, работать с головой. А с телом все в норме.
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:36
Ответ дляПершоклашка
Ясно, ви ще той експерД, всі мої запитання до вас вище закриті. Діалог з вами не має ніякого сенсу.
Першоклашка• 15 апреля в 22:36
Ответ длякуркулиха
тут ви не праві, я теж в клімаксі. правильне харчування + магній, щодо схуднення, я худла в клімаксі але розумно, не як автор - з 66 до 52 з листопада по червень
Першоклашка• 15 апреля в 22:37
Ответ дляСусідка зверху
я на 12 схудла й покажу, якщо ви не в клімаксі то вона б не обвисла якщо б худли повільніше, з такою швидкістю вона обвисне за будь-яких умов, хіба що вам 16 років тоді може й ні
Першоклашка• 15 апреля в 22:37
Ответ дляЧерговий по кухні
треба) у мене 164 - між 52 та 53
Першоклашка• 15 апреля в 22:39
Ответ дляСусідка зверху
я тренер з ПП з дипломом. стажем та власним великим досвідом, наразі зріст 164 вага 53, вже клімакс - 54 роки, троє пологів, якщо будете в моїх параметрах - поговоримо, а так да, питання до тих, хто хоче все й одразу закрито, бо потім коли почне сипатися здоров´я згадаєте
Млинець Мій• 15 апреля в 22:40
Ответ дляЧерговий по кухні
К врачу пойти , нормальному и не считать. ем 2000-2500, вес в норме 2 года
Сусідка зверху
• 15 апреля в 22:40
Ответ дляПершоклашка
Упаси боже від тренера фантазера і від розмов з вами в будь яких параметрах