Пи Пи Пилюля• 16 апреля в 16:21
Вчера в АТБ началась акция сталкер карточки и книга
Но сегодня уже нет нигде карточек и книги.
У Вас есть?
Как же так?
У Вас есть?
Как же так?
Чучало яблуні• 16 апреля в 16:24
Ну шо, шукайте в продавалках в тридорога. Може пізніше, коли ажиотаж спаде, ще з´являться.
Пи Пи Пилюля
• 16 апреля в 16:31
Ответ дляязззззь!!!
А что это и нафига оно?
Игра настолка получается
О, якраз збираюся в АТБ за картками 🤭 Я не те, щоб сподіваюсь їх зайти, бо всім відомо, що перекупи – київське зло. Читала сльозливі бідкання львівського спекулянта про те, що він планував ’заробити’ на цих картках, та у Львові люди логічно поміркували й вирішили почекати на наступний завоз, залишивши недоперекупа ні з чим. У Києві чомусь інакше працює, і люди радо біжать купувати ’з рук’ 🙄
Пи Пи Пилюля
• 16 апреля в 16:44
Ответ дляGoku5927
Напишите есть у вас?
Зубная фея• 16 апреля в 16:49
А я сьогодні була в АТБ і хпопець в черзі попереду запитував про книгу і картки, то касир відповіла, що немає. Я ще здивувалась, що це за такий дефіцитний товар?
От як весело у нас народу живеться: вчора стояли в черзі в Макдональдс за новим меню - увечері всі столики на вулиці були забиті людьми, а сьогодні картки в АТБ шукають)))
Губной рояль• 16 апреля в 16:53
я запитувала на касі у двох магазинах сьогодні - казали, що вчора по 5 альбомів привезли і все. Карток багато. Київ
КаРаКаТиЦа• 16 апреля в 16:59
Ответ дляПи Пи Пилюля
Игра настолка получается
Купіть настолку і видихніть.
Куда_бежать• 16 апреля в 17:10
Карток багато, чоловік уже 40 штук купив у першому ліпшому АТБ, книг немає ніде, обʼїхав 7 АТБ
Наивная Хо• 16 апреля в 17:27
Ответ дляGoku5927
Совком завоняло. Перекупы,спекулянты.... люди зарабатывают,это тоже труд и бизнес
На границе• 16 апреля в 17:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Купіть настолку і видихніть.
Да лучше уж в шахматы партейку
Миловидна леді• 16 апреля в 20:47
Ответ дляПи Пи Пилюля
Напишите есть у вас?
Одесса, карточки сегодня видела на касе. по 20 грн что ли
Най хоч раз• 16 апреля в 22:51
Ответ дляПи Пи Пилюля
Напишите есть у вас?
Я вчера купила по 5 гр 2 штуки и сегодня 5 штук на кассе в АТБ за покупки . Киев . На стенде их уже не было , а на кассе были . Книги не было , сказали что их разобрали сразу .
Най хоч раз• 16 апреля в 22:55
Ответ дляGoku5927
На Щусєва в АТБ були картки, артбуки розкупили. Я взяла останні картки
Я брала в 18.16 , то еще были на нашей кассе и на соседней . Вы наверное со стенда забрали ? На нем стояла одна пустая коробочка .