sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_195
Україна понад усе!• Изменено сегодня в 00:57

Зекономлені гроші мої?

В чоловіка борги за ремонт авто,яке він втопив.Вирішив продавати свою хату,щоб купити квартиру і розрахуватися з боргами.Продавав 5 років і все щось заважало укласти угоду,хоча рази три все вже доходило до завдатку.
Зараз чоловік поїхав з країни і залишив мені доручення на продаж.Я продала будинок менше,чим за рік по ринковій вартості і знайшла ,щоб купити ,іншу нерухомість по дуже хорошій вартості.Чоловік погодився і на продаж,і на покупку і з залишком,який має закрити борг.
В останній момент я змогла отримати деяку інформацію у сусідів і збити ціну ще на 4тис+ зекономила на послугах рієлтора,бо домовилися напряму з власником.Ще й до того договорилась,що він залишить багато цінних речей в будинку,бо я планувала його здати по хорошій ціні.
І от сьогодні чоловік телефонує і розповідає,як витрачати зекономлені гроші.Наприклад дати гроші його брату на операцію по видаленню катаракти...
Я з цим не згодна,бо доклала чимало зусиль,щоб виторгувати додаткові ’бонуси’ і сама хочу вирішити,що корисного для нашої сім´ї можна за них купити
показать весь текст
like 8 dislike 3 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
52 13
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_195
автор Україна понад усе! • сегодня в 01:40
31
Ответ дляТепличная
У вашому випадку ображений лише власник майна і за сумісництвом ваш чоловік, якого ви намагаєтеся ’взути’ на продажу його власного майна
Його власне майно вже продано по узгодженій вартості,яка його цілком влаштовує.
І ніхто його не взув,гроші лежать в банку.
І будуть там і далі лежати,якщо я не захочу займатися оформленням купівлі.
А я не захочу,якщо жодної власної зацікавленості в цьому не маю.

anonim_52
Тепличная• сегодня в 01:42
32
Ответ дляМеня много
Чого ви вважаєте, що ріелтор (представник продавця) працює тільки за відстоток?
Мені все одно як у них оформлені відносини згідно їх контракту.
Я знаю абсолютно точно, що сума продажу завжди йде продавцю у повному обсязі. І продавець розраховується з ріелтором згідно наявного договору - усного чи письмового. А не ріелтор вирішує яку суму він собі ’залишить’ від фактичної ціни продажу.
woman_facepalming 2
anonim_52
Тепличная• сегодня в 01:42
33
Ответ дляУкраїна понад усе!
Його власне майно вже продано по узгодженій вартості,яка його цілком влаштовує.
І ніхто його не взув,гроші лежать в банку.
І будуть там і далі лежати,якщо я не захочу займатися оформленням купівлі.
А я не захочу,якщо жодної власної зацікавленості в цьому не маю.
Для вашого чоловіка краще заплатити людині і не мати з вами справ. Або вирішити це питання з братом. Бо залишиться без грошей, без майна і з боргами.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_15
Меня много• сегодня в 01:43
34
Ответ дляТепличная
Ні, я ще пам´ятаю значення слова порядність.
Це не про порядність, це про відмову дивитись на ситуацію ширше. От є у вашій практиці досвід продажу за %, ви не зіштовхувались з продажем на інших умовах і все, вважаєте, що все окрім % - не порядно.

А я вважаю, що економити на дружині - грішно і не порядно 🙂
like 2
anonim_52
Тепличная• сегодня в 01:46
35
Ответ дляМеня много
Це не про порядність, це про відмову дивитись на ситуацію ширше. От є у вашій практиці досвід продажу за %, ви не зіштовхувались з продажем на інших умовах і все, вважаєте, що все окрім % - не порядно.

А я вважаю, що економити на дружині - грішно і не порядно 🙂
У випадку автора вона погодилася провести ці угоди без стягнення оплати за свої послуги. Тому дивно виписувати про ’умови на яких працюють ріелтори’. Автор погодилася продати/купити майно без своєї комісії. Вона не має жодного права розпоряджатися коштами чоловіка за його дошлюбне майно. Чоловік, схоже, не розуміє з ким живе, інакше займалася б його хатою його мама чи брат чи ріелтор.
like 1
anonim_145
Їжак в панчохах• сегодня в 01:46
36
Ответ дляТепличная
Якщо цю квартиру продавав би ріелтор. Ви просили умовно 40 тис, а ріелтор зміг знайти покупця за 50. Чи може ріелтор залишити собі різницю у 10тис?
Риелторы так и делают)
like 1
anonim_15
Меня много• сегодня в 01:48
37
Ответ дляТепличная
Мені все одно як у них оформлені відносини згідно їх контракту.
Я знаю абсолютно точно, що сума продажу завжди йде продавцю у повному обсязі. І продавець розраховується з ріелтором згідно наявного договору - усного чи письмового. А не ріелтор вирішує яку суму він собі ’залишить’ від фактичної ціни продажу.
Ви права, ріелтор не вирішує. Але напередодні угоди він знає яку суму з цієї угоди заробить і якщо фінансового інтересу у ріелтора немає, яким би порядним він не був, сумніваюсь що він «подарує» прямий контакт між продавцем і покупцем
woman_facepalming 1
anonim_52
Тепличная• сегодня в 01:47
38
Ответ дляЇжак в панчохах
Риелторы так и делают)
Неправда) вся сума віддається продавцю, він з неї ще податки платить.
anonim_195
автор Україна понад усе! • сегодня в 01:50
39
Ответ дляТепличная
Для вашого чоловіка краще заплатити людині і не мати з вами справ. Або вирішити це питання з братом. Бо залишиться без грошей, без майна і з боргами.
Ага,заплатити ці 3тис рієлтору за послуги
Ви,мабуть,точно рієлотор.Переживаєте,що десь угоди без ваших ’ надважливих’ послуг укладаються.
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1

anonim_145
Їжак в панчохах• сегодня в 01:51
40
Ответ дляТепличная
Неправда) вся сума віддається продавцю, він з неї ще податки платить.
Ну а умные раньше так делали и все довольны
Автор,ставьте себе спокойно зубы
anonim_15
Меня много• сегодня в 01:51
41
Ответ дляТепличная
У випадку автора вона погодилася провести ці угоди без стягнення оплати за свої послуги. Тому дивно виписувати про ’умови на яких працюють ріелтори’. Автор погодилася продати/купити майно без своєї комісії. Вона не має жодного права розпоряджатися коштами чоловіка за його дошлюбне майно. Чоловік, схоже, не розуміє з ким живе, інакше займалася б його хатою його мама чи брат чи ріелтор.
Має право, бо на неї написана довіреність. І якщо говорити мовою закону, то він також на боці авторки. Вона за довіреністю виступає в інтересах чоловіка, інтерес чоловіка - сума ікс. Все інше бонус. От вона як довірена особа і розпоряджається бонусом як вважає за потрібне
like 4
anonim_195
автор Україна понад усе! • сегодня в 01:51
42
Ответ дляТепличная
У випадку автора вона погодилася провести ці угоди без стягнення оплати за свої послуги. Тому дивно виписувати про ’умови на яких працюють ріелтори’. Автор погодилася продати/купити майно без своєї комісії. Вона не має жодного права розпоряджатися коштами чоловіка за його дошлюбне майно. Чоловік, схоже, не розуміє з ким живе, інакше займалася б його хатою його мама чи брат чи ріелтор.
Мама б назаймалася був би точно без хати і без грошей
woman_facepalming 1
anonim_10
Барвіночка• сегодня в 01:54
43
Автор хочет обмануть мужа на деньги, что непонятно. Она продала быстренько по плохой цене и хочет купить что-то пооблемное по дешевке, лишь бы что, чтоб быстренько себе деньги просрать на видпочинок. Муж её хотел квартиру, а она уже пишет будинок, еще и с проблемами. Её жаба давит дать не свои деньги на операцию брату.
like 1
anonim_52
Тепличная• сегодня в 01:54
44
Ответ дляМеня много
Має право, бо на неї написана довіреність. І якщо говорити мовою закону, то він також на боці авторки. Вона за довіреністю виступає в інтересах чоловіка, інтерес чоловіка - сума ікс. Все інше бонус. От вона як довірена особа і розпоряджається бонусом як вважає за потрібне
В дорученні написано ’продати за Хгрн’? 💯 ні.
Тому не потрібно про закон)
Чоловік довірив жінці продати своє особисте майно. Жінка хоче його обмануть з грошима - це виключно на її совісті.
like 2
anonim_15
Меня много• сегодня в 01:55
45
Ответ дляТепличная
В дорученні написано ’продати за Хгрн’? 💯 ні.
Тому не потрібно про закон)
Чоловік довірив жінці продати своє особисте майно. Жінка хоче його обмануть з грошима - це виключно на її совісті.
Добраніч 🌷
anonim_10
Барвіночка• сегодня в 01:56
46
Ответ дляУкраїна понад усе!
Його власне майно вже продано по узгодженій вартості,яка його цілком влаштовує.
І ніхто його не взув,гроші лежать в банку.
І будуть там і далі лежати,якщо я не захочу займатися оформленням купівлі.
А я не захочу,якщо жодної власної зацікавленості в цьому не маю.
Зачем тогда продавали, если нет зацикавленности? для вас или обмануть мужа на 4 тыс долл, или нема зацикавленности. Автор хочет тупо просрать деньги на видпочинок
like 1
anonim_72
Совбез• сегодня в 01:59
47
Зачем вы вообще ему рассказали? Я такие вещи мужу не рассказываю, молча откладываю себе.
woman_facepalming 1
anonim_15
Меня много• сегодня в 02:00
48
Автор, ви ж не поведетесь на слюні «ну і що що ти старалась, віддай гроші в фонд морських котиків, і взагалі що це ти собі надумала в сімейні потреби вкладати, відпочивати? - все на морських котиків»?
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_36
черная мамба• сегодня в 02:01
49
Автор, вы вот глупая? Могли же не рассказывать мужу о том, что сбили еще цену. А так будет колупать за те пару тыс. Оно вам надо было?
woman_facepalming 1

anonim_17
Доктор Варвар• 2 часа назад
50
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну якщо то не спільні гроші,то покладу я їх на депозит на його ім´я і нічого купляти не буду взагалі.Бо моєї зацікавленості в цій угоді немає.
Могу ошибаться, но купленное в браке уже будет вашим общим по закону.
anonim_22
Сметчица• 2 часа назад
51
Да, я считаю, что эти деньги ваши.
Но какое решение бы не было принято, брат мужа и все мимопроходящие родственники не имют к этим деньгам никакого отношения.
anonim_22
Сметчица• 2 часа назад
52
Ответ дляБарвіночка
Автор хочет обмануть мужа на деньги, что непонятно. Она продала быстренько по плохой цене и хочет купить что-то пооблемное по дешевке, лишь бы что, чтоб быстренько себе деньги просрать на видпочинок. Муж её хотел квартиру, а она уже пишет будинок, еще и с проблемами. Её жаба давит дать не свои деньги на операцию брату.
а каим боком там вообще брат.
Ох уж эти вечно нуждающиеся захребетники братья сестры.
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff