Усатая полосатая• 17 апреля в 13:20
Бангладеш и Нигерия на низком старте)
Україна відкриє ринок праці для іноземців через дефіцит кадрів
Глава ОП Кирило Буданов повідомив, що через нестачу працівників в Україні готують спрощення в’їзду для іноземців. Нещодавно відбулася нарада з представниками країн Африки.
До переліку держав так званого «міграційного ризику» входять близько 70 країн, серед них — держави Азії, Афганістан, Бангладеш, Нігерія, Ефіопія та Пакистан.
энциклопУдия• 18 апреля в 16:26
Ответ длясою не люблю
Живу в Києві, звикли до іноземців, це дещо інше, вірніше сказати зовсім інше, ніж звикнути до індусів, бангладежців чи чогось там ще
Для американців і європейців ви також -«чогось там ще»
сою не люблю• 18 апреля в 21:43
Ответ дляэнциклопУдия
Ми зараз про Україну, різницю відчуваєте ? Якщо ви в Америції , то живіть собі тихенько ’’чогось там ще’. Чи важко вловлюєте різницю між іноземцями і трудовими мігрантами.
Розвідка Маші• 20 апреля в 11:29
Ответ дляНа пів ставки
А что будут делать языкнутые?
я 4 языка знаю, не переживайте, с ними найду общий
Розвідка Маші• 20 апреля в 11:30
Ответ дляПерша на селі
Хахаха, рязанська інтелігенція в ’п´ятому копиті’ обізвалась, чмоня болотяна.
а вы чмоня из какого села?
Перша на селі• 20 апреля в 11:42
Ответ дляРозвідка Маші
а вы чмоня из какого села?
Спочатку на своїх болотах хоч хутір якийсь побудуйте, хоч будку, а потім будете носа задирати, бомжара.
Розвідка Маші• 20 апреля в 11:42
Ответ дляПерша на селі
откуда оно из вас лезет и лезет )))
неугомонная чмоня )))
Перша на селі• 20 апреля в 11:56
Ответ дляРозвідка Маші
откуда оно из вас лезет и лезет )))
неугомонная чмоня )))
Шо ж кацапьйо, слухай і запам´ятовуй, я завжди для тебе, свинособаки, комплімент знайду.
Розвідка Маші• 20 апреля в 12:34
Ответ дляПерша на селі
еще не все вышло?
продолжайте, продолжайте на говно исходить
где же еще, как не анонимно в сети ))))
Перша на селі• 20 апреля в 13:46
Ответ дляРозвідка Маші
еще не все вышло?
где же еще, как не анонимно в сети ))))
Хєхє, кацапьйо продовжує розігрувати інтелігенцію ’в п´ятому копиті’. І під анонімом лається на аноніма.
Розвідка Маші• 20 апреля в 14:08
Ответ дляПерша на селі
когда же вам полегчает?! )))
Наша взяла• 28 апреля в 20:45
Ответ дляПерша на селі
Штош, мігранти будуть сильно здивовані. Буданов їм втирає що тут майже Європа. Ага, ага.
Дия есть и ногтики делают недорого. Что еще надо
Наша взяла• 28 апреля в 20:47
Ответ дляБезсовісна кума
так, до того ж багато наших люблять гарячих Махмудів. молодим дівкам нема з ким одружуватися, заброньованих на всіх не вистачить
Молодым девкам лучше уехать в Европу и там строить свою жизнь, учиться, работать, пока есть силы и молодость. Что им в Украине делать. К сожалению (
Наша взяла• 28 апреля в 20:50
Ответ дляА вот недавно
Потому-что наших мужчин убили и продолжают убивать
Так женщинам открыт выезд
Наша взяла• 28 апреля в 20:50
Ответ длямаминаБубочка
тут круче, чем в Европе! У нас врачи, Сильпо с огромным выбором, все услуги и сервис, Европе и не снились
А в Европе выбор в супермаркетах маленький? Не видела такого
Наша взяла• 28 апреля в 20:51
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Как зачем - рожать.
Я думаю что женщина должна рожать, и не важно хочет или не хочет,
С мужиками как то не церемонится, не спрашивают хочет ли умирать за Зе,
вот и женщин нужно обязать рожать, а если она ухыляется - то пусть платит 17000 грн штраф в квартал, а будет дальше ухыляться - ловить на улице и насильно оплодотворять от негров, а бесплодных признать мужчинами и сделать военнообязанными
Я бы заплатила и больше, чтобы не рожать