Усатая полосатая• 17 апреля в 13:20
Бангладеш и Нигерия на низком старте)
Україна відкриє ринок праці для іноземців через дефіцит кадрів
Глава ОП Кирило Буданов повідомив, що через нестачу працівників в Україні готують спрощення в’їзду для іноземців. Нещодавно відбулася нарада з представниками країн Африки.
До переліку держав так званого «міграційного ризику» входять близько 70 країн, серед них — держави Азії, Афганістан, Бангладеш, Нігерія, Ефіопія та Пакистан.
Криниця щастя• 17 апреля в 17:44
Ответ дляБезлім на все
Зате обіцянки виконують. Тому що послідовні чортяки
Як там було? Зробимо їх ще раз
Криниця щастя• 17 апреля в 17:47
Ответ дляПечальки.нет
Сволоти.(((
Оманські договірняки треба виконувати, фсб - не лохи-європейці
На пів ставки• 17 апреля в 17:48
Ответ дляБезсовісна кума
так, до того ж багато наших люблять гарячих Махмудів. молодим дівкам нема з ким одружуватися, заброньованих на всіх не вистачить
Вчора була тема про вбиту українку і ’гарячого’ Махмуда
Криниця щастя• 17 апреля в 18:04
Ответ дляНа пів ставки
Природний відбір
Садоводница• 17 апреля в 18:08
Ответ дляэнциклопУдия
А що вас дивує?
Наші ж позвалювали в інші країни
Це привід тягнути в Україну всякий непотріб, який ментально чужий? Прикладу західних країн ЄС було мало?
сою не люблю• 17 апреля в 18:16
Який жах, навезуть всякого зброду, це ж найнижчі верстви населення. Свої всіх знищити, діти , хто міг, за кордон, а нам оце такий ’непотріб’. Вчора йшла в Києві, назустріч два індуси в шлапаках на бочу ногу, потім зграйка дівчат з 6-ти тільки оджна українка, всі інші мусульманського виду. Все це дуже жахливо, країна перетворюється на ’індійський потяг’, маргінали, злочинці, чужі хвроби....
Асталависта бэйби• 17 апреля в 18:19
Ответ дляЛетала_НаМетле
Эти мигранты только на советчице едут и никак не приедут
Та да
´Фраза загалом правдива (✔️)
Але в соцмережах її часто подають як вже прийняте рішення або “масове завезення мігрантів” — це перебільшення.´
´Фраза загалом правдива (✔️)
Криниця щастя• 17 апреля в 18:19
Ответ длясою не люблю
путін недарма видав, що цього разу українське питання буде вирішене остаточно..
сою не люблю• 17 апреля в 18:21
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви на вулицю вийдіть, вчора сама мала можливість зустріти і не раз.
Розвідка Маші• 17 апреля в 18:29
Ответ дляПерша на селі
Штош, мігранти будуть сильно здивовані. Буданов їм втирає що тут майже Європа. Ага, ага.
поверьте, по сравнению с нигерией и эфиопией - тут европа таки
мне интересно, мовнюки начнут спешно учить инглиш или будут кусать понаехавших?
Глубоководная селедка• 17 апреля в 18:38
Ответ дляБезсовісна кума
до чого тут ви в ваші під 50, ви цікаві державі на примусових розборах завалів
Боже, боже, Украина конкретно превращается в совочек. Ни индивидуальности, ни личных интересов.
Перша на селі• 17 апреля в 19:02
Ответ дляРозвідка Маші
Типу вони російську знають і ви думаєте, що будете мемсахіб тут розігрувати. Кацапьйо немите.
Безсовісна кума• 17 апреля в 19:11
Ответ дляОябунчик
То люблять тих, в кого грошей багато, а не голих і босих.
да ладно, месяц назад в Германии убили украинку, котрая влюбилась в голого и босого сирийского школьника, он ее и грохнул к тому же и говорят, что многие наши в Германии с муслимами встречаются
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3835655
Розвідка Маші• 17 апреля в 19:12
Ответ дляПерша на селі
они разве с рашистскими паспортами будут, что немытые?
Перша на селі• 17 апреля в 19:14
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 17 апреля в 19:15
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
извините, я хамською не розмовляю
Перша на селі• 17 апреля в 19:42
Ответ дляРозвідка Маші
извините, я хамською не розмовляю
Коли кидаєтеся словом ’мовнюк’, то не скавчіть потім.
Файна пані• 17 апреля в 20:03
Да, они прямо мечтают о воюющей нищей стране, где каждый третий расист.
Платье Длинное бальное• 17 апреля в 20:11
Ответ дляЖена брата Админа
Это не такая проблема на самом деле. Могут создать для таких целей модульные городки.
Большая проблема будет если они действительно приедут.
Своим не строят, а этим построят
Ну кайф
Платье Длинное бальное• 17 апреля в 20:13
Ответ дляОябунчик
А так им еще не меньше, а больше, чем своим платят?Платили б столько своим - отбоя бы не было.
Хоть в одной стране мира есть такое, чтоб своим платили меньше, чем мигрантам?
Да. Украина
Скоро_вчера• 17 апреля в 20:18
Ответ дляВсюди влазю
Своїх повбивали щоб завести сюди чорномордих дикунів.
Скажіть, а ви ніколи не були на ринку ’7 км’ біля Одеси?
Садоводница• 17 апреля в 20:38
Ответ дляMs. Dolly
Они есть везде. Как украинцы прутся в ЕС так всем норм типа😂
Не порівнюйте українців і цих. Думаю, що якби в Україну запрошували плюс-мінус таких самих або європейців, то трохи було б краще. Хоча це не відміняє заміни корінних на приїжджих.
Отжигающая• 17 апреля в 21:21
какой ужас
и так в стране беспредел, а теперь будет грязь, насилие и побои как новый уровень нормы
А вот недавно• 17 апреля в 21:46
Ответ дляКриниця щастя
Да,цель достигнута,украинцев скоро не станет,будут Махмуды и т.д
Язвочка• 17 апреля в 21:49
Ответ дляБезсовісна кума
бо можуть, а хто проти, того за грати, бо потужник підписав новий закон про ’обраний народ’
Кстати, возможно, этот закон - косвенный признак, что планируют много мусульманского населения завезти. Особенно, если учесть ближний восток.