КараПузовна• вчера в 23:34

Айтишниці, хто нещодавно змінював роботу

Тяжко було знайти в Україні?
В мене досвід 15+, останні 11 років на одному проєкті. Команда прекрасна, начальник хороший, але обставини такі, що треба шукати нову.
Страшно, звикла до своєї стабільної роботи, розслабилася.
До кінця року є час, буду прокачувати скіли. Але страшно...
А, ще мені 50 років і це теж не додає оптимізму.
Куда_бежать• сегодня в 10:20
Ответ дляКараПузовна
Не в усіх.
ну то ж ясно, що не у всіх. Але по моїй спеціалізації і вакансіях, що мені підходять - у всіх була вимога появлятися в офісі

Автопортрет нурофена• 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
Так, QA. Телекомунікації, нетворкінг, Linux, Solaris і ще купа специфічних знань, типу копролітного Mainframe.
Автор, QA это сейчас поменять сложно вам будет. Тем более, вы не очень продолжать на тех же условиях, что вам предлагают. Тестирование -и раньше не всегда брали отдельно специалистов. Часто тестировали разработчики или просто начальство заставляло кого-попало-сисадминов, например. Я работала в разных компаниях. В Украине можно найти работу, мне 50, я меняла год назад работу, но я не QA.
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
А як чоловік там оформлений, як український фоп чи є дозвіл на роботу в Данії?
де шукати такі компанії, які працюють на таких умовах
Раньше работал как украинский фоп, теперь как польский, это прямой контракт. Искал по интернету, смотрел местные компании, вакансии.
Без комплексів• 35 минут назад
Ответ дляДідова баба
Ви рахуєте тільки податок, і забули про всяке страхування, яке виходить більше за податок. У мене в польщі все разом виходить близько 36%
Вы фоп или в штате?