КараПузовна• 17 апреля в 23:34
Айтишниці, хто нещодавно змінював роботу
Тяжко було знайти в Україні?
В мене досвід 15+, останні 11 років на одному проєкті. Команда прекрасна, начальник хороший, але обставини такі, що треба шукати нову.
Страшно, звикла до своєї стабільної роботи, розслабилася.
До кінця року є час, буду прокачувати скіли. Але страшно...
А, ще мені 50 років і це теж не додає оптимізму.
Куда_бежать• 18 апреля в 10:20
Ответ дляКараПузовна
Не в усіх.
ну то ж ясно, що не у всіх. Але по моїй спеціалізації і вакансіях, що мені підходять - у всіх була вимога появлятися в офісі
Автопортрет нурофена• 18 апреля в 11:12
Ответ дляКараПузовна
Так, QA. Телекомунікації, нетворкінг, Linux, Solaris і ще купа специфічних знань, типу копролітного Mainframe.
Автор, QA это сейчас поменять сложно вам будет. Тем более, вы не очень продолжать на тех же условиях, что вам предлагают. Тестирование -и раньше не всегда брали отдельно специалистов. Часто тестировали разработчики или просто начальство заставляло кого-попало-сисадминов, например. Я работала в разных компаниях. В Украине можно найти работу, мне 50, я меняла год назад работу, но я не QA.
Без комплексів• 18 апреля в 12:23
Ответ дляКуда_бежать
А як чоловік там оформлений, як український фоп чи є дозвіл на роботу в Данії?
де шукати такі компанії, які працюють на таких умовах
Раньше работал как украинский фоп, теперь как польский, это прямой контракт. Искал по интернету, смотрел местные компании, вакансии.
Без комплексів• 18 апреля в 13:12
Ответ дляДідова баба
Ви рахуєте тільки податок, і забули про всяке страхування, яке виходить більше за податок. У мене в польщі все разом виходить близько 36%
Вы фоп или в штате?
КараПузовна
• 18 апреля в 14:38
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це дуже дивне відношення до QA.
В усіх серйозних проєктах був дуже серйозний підхід до тестування.
Я працюю з дуже досвідченими розробниками, які пишуть юніт-тести. І після них я знаходжу неочевидні проблеми. І це не про те, що девелопери погано виконують роботу, а через те, що підходи різні.
А стосовно кого-попало в ролі QA мені навіть і коментувати складно.
ОливьЕЖечка• 18 апреля в 15:39
Ответ дляКараПузовна
Все ж таки ключовий фактор - разом всією сім´єю. А в чоловіка як з роботою?
У него никак. Как и у вашего, никаких перспектив. Ему 50 уже. Пусть сидит себе. Я его не гонб на работу. Денег хватает, не вижу смысла ему «гнуть спину» или рвать и метать когти ради скромных доходов. Если бы нам не хватало и было все плохо, другой вопрос. А так все отлично.
КараПузовна
• 18 апреля в 16:06
Ответ дляОливьЕЖечка
Чесно, бачити свого, який лежить цілими днями на дивані і листає рілси, для мене тяжко. Це якась реінкарнація домашнього хом´ячка.
Так це тимчасово, 3-4 місяці, далі він вертається і працює. А на постійній основі - ні, це занадто.
ОливьЕЖечка• 18 апреля в 17:57
Ответ дляКараПузовна
Ну каждому свое, конечно же. Но я оказавшись на месте своего мужа хотела бы чтобы он дал мне возможность выбора. И если из выбора у меня только низко квалифицированная работа за очень скромные деньги при работающем муже и последний хрен с солью мы не доедаем, я зотела бы иметь выбор «жить жизнью хомячка листающего рилсы» если мне такая жизнь «заходит». Мы все разные и это нормально.
Дідова баба• 18 апреля в 18:16
Ответ дляКараПузовна
Програмісти завжди писали тести, це не відміняє роботи QA. Але так, ШІ змінює правила
Не зрозуміло де реально працює ai в мануальному тестуванні
Автопортрет нурофена• 18 апреля в 18:27
Ответ дляКараПузовна
Це дуже дивне відношення до QA.
Так что тут коментировать?! Я участвовала в разных проектах, но пишу то, что вижу. Разработчики серьезные, так как продукт шел на очень огромную аудиторию. И такое было не раз, не два. А сейчас так и подавно. Кризис.
Без комплексів• 18 апреля в 18:33
Ответ дляДідова баба
Фоп
Странно тогда, муж тоже фоп, работает по jdg, какой-то период получалось 14%, потом больше, но точно не 36.
КараПузовна
• 18 апреля в 21:06
Ответ дляОливьЕЖечка
Я би читала, дивилась фільми, гуляла б, пішла в спортзал, пішла б волонтерити.
Ну і трохи рілсів.
Але коли у розумної людини в житті залишаються лише рілси - це страшно.
Ну і трохи рілсів.
КараПузовна
• 18 апреля в 21:38
Ответ дляДідова баба
Написання документації, тест-планів. Хоча я не пробувала.
Наш проєкт с купою секретних грифів якщо і пропускати через ШІ, я навіть і не уявляю як.
Дідова баба• 18 апреля в 23:39
Ответ дляКараПузовна
Я пробувала, напише тільки якщо щось дуже атомарне тестити, комплексне не виходило у мене
ОливьЕЖечка• 19 апреля в 00:09
Ответ дляКараПузовна
Ну і трохи рілсів.
Там я в своем сообщении «жить жизнью хомячка…» взяла в кавычки, чтобы вы поняли не буквально, исключительно жить одними рилсами, а более широким спектром жизни, просто на изи, потому что хрен с солью не доедаем и камни с неба не по сыпятся если муж не будет уже работать, а займется чем-нибудь для себя по душе.
КараПузовна
• 19 апреля в 02:50
Ответ дляДідова баба
Мені подобається в якості помічника, коли треба написати скрипт, програму, якійсь заморочливий sql-запит. Там це дійсно зручно і швидко, можна попросити роз´яснити, але і потребує контроля і перевірки. Але, знову ж таки, в якості допомоги мені дуже подобається.