120-120-120 (не худею)• 27 апреля в 13:31
Кому при рините назначали Авамис, помог?
После вируса насморк беспокоит, много очень соплей, чуть давление по бокам переносицы, лор сказал нет гайморита, но есть ринит, выписал Авамис и сложные капли(их мне нельзя поэтому только авамис)
Кто принимал, помог?
Анонимарик• 27 апреля в 13:35
Протиалергічний, знімає набряк, добре допоміг. З приводу крапель краще спитати лікаря, чим замінити складні, якщо їх неможна Вам. Бо, можливо, Вам потрібен саме комплекс, в парі щоб працювали.
Морковна• 27 апреля в 13:37
Цей засіб назначають при сильному алергічному риніті.
Так, допомагає, але це сильний препарат. Щоб його назначали після вірусу, не знаю. А чому ви лікарю не довіряєте?
120-120-120 (не худею)
• 27 апреля в 13:42
Ответ дляМорковна
Я начиталась за гайморит і пішла до лора, вона подивилася вночі сказала типу гайморита тут нема(але хіба так можна визначити?)
Типу трохи як етмоїдит, але в заключенні взагалі написала загострення хронічного риніту.
І я короче накручую себе вдруг пропустю гайморит, бо це ж все таки голова…
Шалена красуня• 27 апреля в 13:51
Хз, обычно при затяжных не бактериальных ринитах выбирают назонекс, но может ваш врач перестраховался и по поводу аллергии, поэтому выбрал авамис. Так то у них принцип действия схож.
Не люблю натовп• 27 апреля в 14:19
Ответ дляШалена красуня
Назонекс тоже гормональный.
Шалена красуня• 27 апреля в 14:25
Ответ дляНе люблю натовп
Назонекс тоже гормональный.
Ну да. Я не опровергала это
Джинци на Флісі• 27 апреля в 17:55
Автор, попробуйте заказать в аптеке дефлагиловую мазь, очень помогает.