Лялька в колисці• сегодня в 01:51

Мені в цьому році буде 38 років, поганий зір -2,

Хочу лазерну корекцію зору.
Але трохи побоююсь.
Чи варто робити?
Леди Г• сегодня в 01:56
не варто.
у вас невеликий мінус,який не вартий такого ризику.

сказочное_Бали• сегодня в 02:15
Поставте нічні лінзи
Брюльтик• сегодня в 03:21
-2 можно скорегувати вправами для очей та вітамінами.
Да і років через 5-7 в вас вже почнуться вікові зміни зору, які скорегують ваш мінус.
Пишу, не читаю• 2 часа назад
Ответ дляБрюльтик
Не выдумывайте , форму глаза упражнениями изменить нельзя! А вот возрастная дальнозоркость действительно может немного скорректировать близорукость автора ( если что, мне 32, у меня -1,75 )
Ангелок з ріжками• 2 часа назад
Автор, Вам нужно в клинику и там уже скажут точнее, можно ли Вам вообще сделать Лк.
Хочу на Балі• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Короткозорість не коригується віком. Простотдо короткозоросиі з віком долається далекозорість. І вітамінами й вправами виправити -2 не можна.
автор Лялька в колисці • 12 минут назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Після обстеження сказали, що можна.