Пуки-куки• 2 часа назад
Мій обід на схудненні
Може когось теж замотивую!!! Діліться ідеями корисних обідів/ сніданків/ вечерь.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляНевловимий Джо
а скільки ви раз каш їсти? та скільки таких порцій на день?
Таких +/- 3, без передусім, кав і т.п. кашу один раз, або зранку, або в обід. Каші було 93 г - все, що лишилося, вигребла з кастрюлі.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
Так жиры в яйце. Возможно каша с маслом
Без масла, жиру дуже легко перебрати, як і білка важко набрати.
Невловимий Джо• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
бажаю вам успіху, та не здаватися коли буде трохи психологічно важко...єдиний недолік коли худнеш, треба купувати новий гардероб)))
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляАноним с кешбеком
Автор, вы молодец, что взяли себя в руки и начали худеть. Главное начать. Я в прошлом году похудела на 6 кг. Для меня это очень хороший результат, я с детства склонна к полноте и всю жизнь борюсь с лишним весом. Генетика такая, что все с семье больше 100 кг, я одна 80. Худела на 15+ кг 3 раза в жизни, но с возрастом это очень сложно, мне 45. Ела 3 раза в день без перекусов, порции по 300-350 грамм. Минимум мучного, сладкого, вредностей. Старалась ходить по 5 тыс шагов в день. И каждый месяц что-то делала дополнительно. То lpg массаж, то плавала в море месяц, то в горы ходила, то подводный массаж курсом, ems тренировки пробовала. Я очень ленивая, мало двигаюсь, не люблю тренажеры, спортзал, и еще и работа удаленно дома. Для меня сложно просто заставить себя выйти на прогулку или на тренировку. Вот сейчас снова берусь за себя. Надо еще 8 кг сбросить. Желаю вам и себе успехов в этом нелегком деле, и поменьше читайте неадекватные комментарии.
Я все життя була в нормі, а два роки тому почався ріст, скидали і знову назад верталися, або на якійсь вазі стояло. Я скинула рік тому 11 кг за 3 місяці.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляАноним с кешбеком
І мені 45.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляНевловимий Джо
в этом тунце где-то 18 грамм белка+ яйца делают порцию полноценного приема белка 30-35 грамм...все правильно
Ну, бачите, хто має досвід, той на око визначить, що все ок.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляДева Мария
Я до того., що за багато , навіщо ви тунець плюс яйця ? У вас набір маси ? Тунця або яєць було б достатньо . Така порція йде для після силових тренувань )))
Я силові робила з гантелями, своєю вагою і резинками.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляНевловимий Джо
Гардероб я не викидала старий, сподіваюся влізти. Дякую щиро за підтримку!!!
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПоторописька
У автор на тарілці 30+грам білка
І це тільки обід
Не важливо скільки в неї на тарілці. Важливо що вона не рахує, якби вона орієнтувалась в цьому питанні, не було б надмірної ваги. Без образ до автора, посто це так працює.
Наприклад, багато хто не добирає жири, впадає в крайності, а потім ходить голодний і це призводить до зривів та переїдань. Тому рахувати треба.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Я не просила поради і хибні судження
Це форум а не особистий чат.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Якось до 43 років дожила, все було ок, а тут треба рахувати. На досвіді можу сказати калорійність, чи вміст білка, цукру, жиру в будь-якому популярному продукті, якщо не знаю, то перевіряю.
Де ок?
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
А ви до чого? Автор показує свій обід, а не ваш.
На форумі вже заборонили свою думку писати ? Я ж не владу критикую.
Княгиня пітьми• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Как же вы тогда понимаете что сьели свои калории для похудения а не перебрали?
На око
Ждун с Нибиру• 22 минуты назад
Ответ дляДон Пэдро
Приятного. Я бы зелень и редиску объединила и заправила бы чем-то типа масла с лим соком и горчицей.
можно сразу с тунцом в оливковом масле салат намиксовать, вполне себе заправка )))
Фея_3уровень• 4 минуты назад
На сніданок був домашній творог з медом. На обід перловка і куряче філе на грилі+ Редиска і огірок. По калоріям- не більше 1200 на день. На вечерю буде тунець у власному соку і кусочок хліба чорного+огірок. За два місяці вже мінус 8 кг. Треба ще мінус 20 кг.
Полюю на дрони• 1 минуту назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви бачили скільки там калорій,коли тунець в маслі?