Пуки-куки• 29 апреля в 13:00
Мій обід на схудненні
Може когось теж замотивую!!! Діліться ідеями корисних обідів/ сніданків/ вечерь.
Вся в кредитах• 30 апреля в 08:03
Ответ дляЖена сантехника
Научитесь понимать прочитанное
Вы учить что ли собрались? Попуститесь
Жена сантехника• 30 апреля в 08:04
Ответ дляВся в кредитах
Вы учить что ли собрались? Попуститесь
Вы излишне агресивна
Вся в кредитах• 30 апреля в 08:05
Ответ дляЖена сантехника
Вы излишне агресивна
И что? А Вы навязчивая и глупая
Пуки-куки
• 30 апреля в 08:52
Ответ дляПолюю на дрони
А до чого тут ваш тунець у власному соку якщо мова йде про тунець в оливковій олії?
Бо моєму тунцеві тулять олію чомусь і захмарну калорійність порції.
Полюю на дрони• 30 апреля в 09:28
Ответ дляПуки-куки
Я не вам відповідала, а тому хто сказав що краще взяти тунець в олії.
буреЛОМКА• 30 апреля в 09:57
Ответ дляФея_3уровень
На сніданок був домашній творог з медом. На обід перловка і куряче філе на грилі+ Редиска і огірок. По калоріям- не більше 1200 на день. На вечерю буде тунець у власному соку і кусочок хліба чорного+огірок. За два місяці вже мінус 8 кг. Треба ще мінус 20 кг.
Сорветесь и наберете больше