Купи слона• 02 мая в 08:52
Дуже рано прокидаюсь щоночі
Засинаю вчасно до 22:00, а потім прокидаюсь о 4 год, а сьогодні, взагалі, о третій! Далі не можу заснути годину-півтори і вже час вставати. Що з цим робити, як налагодити сон?
Чат каже, що треба вкладатись спати пізніше, і потім потихеньку засинати раніге.
Хто таке проходив, поділіться вашими методами, будь ласка. Вже 2 роки налаштовую сон. Відмовилась взагалі від перегляду ютуба - допомогло суттєво, а ось із прокиданнями ранніми - ну, ніяк. Три тижні, як встаю о 5:30, думала, це допоможе, але ні, все олно о 4 прокидаюсь.
Українка Маша• 02 мая в 08:59
у каждого свой режим сна.Вам ваш мешает? У меня нарушился со всеми этими отключениями.Приходилось вставать ночью,чтобы постирать,приготовить,итд.Сейчас с самого утра тоже просто делаю домашнюю работу,которая не сильно громкая)
Купи слона
• 02 мая в 09:02
Ответ дляУкраїнка Маша
Реально виводить із себе оце лежання в постілі по півтори години, намагаючись заснути. П´ю на ніч і валер´янку, і магній - не помітила впливу. Можливо, дози треба збільшити.
І раніше такого не було
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 мая в 09:03
Подутренние просыпания это вроде тревожность так проявляется.
Купи слона
• 02 мая в 09:05
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Теж так думаю, але що з цим робити ... Лікарі вважають, що нічого страшного, налагодиться саме, попийте валер´янку
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 мая в 09:07
Ответ дляКупи слона
Ну начните с стандартных советов - меньше экранного времени, больше спорта, хобби. Попробуйте дыхательные техники какие.
А, ну и прохладный воздух в комнате, полное затемнение.
Купи слона
• 02 мая в 09:07
Ось думаю залишити 30-40 хв максимум на соцмережі. Скоріш за все не справляється нервова смстема із цифровим навантаженням + реальне життя. Відчуття тривоги, фонове, є наспоавді. Але у кого його нема?! А як почитати, то всі сплять по 8 годин!
Не любовница• 02 мая в 09:08
У мене точно так. О 5-5:30 прокидаюсь. Моя мама теж так. Я теж думала від тривожності, але я під шахеди і ракети сплю, а тут не можу заснути. Тут мені писали, що від гормонів, бо в же 45 то вік. Але гормони не перевіряла, бо інших ознак по гормонам не бачу
Українка Маша• 02 мая в 09:09
пока из нашей жизни не уйдет причина тревожности,придется научиться с ней жить,к сожалению. Я просыпаюсь на каждый громкий звук и сразу в телефон-есть тревога или нет.Иногда понимаю,что этот звук мне уже просто снится.Так что ранние просыпания это уже меньшее зло
Мамаша в бигудях• 02 мая в 09:10
Ответ дляКупи слона
Примите перед сном фенибут или бифрен .
ЧупакабраЗеБест• 02 мая в 09:15
Ответ дляКупи слона
І раніше такого не було
у меня было такое 2 года назад. и судя по дахания и вздохами увсех моих семенйых тоже.
ходила по докторам, ставили циклотимию.
оно само через пару лет прошло.
у всех одна жалоба - ЧЕТЫРЕ утра.
хз что почему именно в это время.
ходила по докторам, ставили циклотимию.
оно само через пару лет прошло.
у всех одна жалоба - ЧЕТЫРЕ утра.
хз что почему именно в это время.
ЧупакабраЗеБест• 02 мая в 09:16
Ответ дляНе любовница
мне тоже пытались такое писать, мол ранний климакс, он и до 40 может быть. хер там. мне еще рожать.
это нечто другое
ЧупакабраЗеБест• 02 мая в 09:17
Ответ дляМамаша в бигудях
Примите перед сном фенибут или бифрен .
он в развитых странах запрещен как токсичный. так себе совет.
Доль Чекомбана• 02 мая в 09:20
Тоже бывает. Все бы ничего, но я потом весь день чумная. Тревожность, просыпаюсь и мысли крутятся что все плохо, ничего не получается, куча нерешенных проблем…
Десь так, але...• 02 мая в 09:21
Якщо вам 40+, то це може бути перименопауза. Нестача прогестерона може викликати такі порушення сну.
Доль Чекомбана• 02 мая в 09:22
Кортизол в 4 утра находится в фазе активного роста, готовя организм к пробуждению. Этот утренний пик (начинается за 3 часа до пробуждения) является естественным циркадным ритмом. Пробуждения в 3–4 утра с тревожностью могут указывать на высокий ночной кортизол, часто вызванный стрессом, при этом пик его секреции обычно приходится на 6-8 утра
Доль Чекомбана• 02 мая в 09:24
Спорт мне хорошо помогает, но у меня сейчас такой график, что впихнуть его просто некуда, я себя загнала в такую ж… надо выгребать.
Короче, автор, надо как-то со стрессом справляться, там и сон наладится.
Прагматик флегма• 02 мая в 09:39
Вам потрібно лягати спати до 22, максимум до 23.
Почати курс магнію, також перевірити гормон Ттг.
Те що ви встаєте о 3-4 вказує на те, що у вас високий кортизол, який досягає свого піку саме в цей час, тому ви й прокидаєтеся.
Раджу приймати холодний душ перед сном, а також не їсти багато ввечері.
Прагматик флегма• 02 мая в 09:40
Ответ дляКупи слона
І раніше такого не було
Яку добову норму магнію приймаєте?
Прагматик флегма• 02 мая в 09:41
Ответ дляУкраїнка Маша
Порушення сну можуть зʼявитися не тоді, коли є стрес, а через пів року-рік
Коли людина переживає стрес організм може блокувати всі процеси
Прагматик флегма• 02 мая в 09:41
Ответ дляМамаша в бигудях
Примите перед сном фенибут или бифрен .
До бифрен може бути звикання
Мамаша в бигудях• 02 мая в 10:02
Ответ дляПрагматик флегма
До бифрен може бути звикання
никакого звыкания он не имеет. Сама принимаю изредка ,когда из-за тревоги не могу уснуть .
Мамаша в бигудях• 02 мая в 10:03
Ответ дляПрагматик флегма
До бифрен може бути звикання
Перед тем как его принимать ,я здесь создала тем пять про него. И сейчас присоединяюсь ко всем ответам - привыкания не вызывает .
Прагматик флегма• 02 мая в 10:05
Ответ дляМамаша в бигудях
Є, при тривалому прийомі.
Купа відгуків. Мало того, цей препарат заборонений в багатьох країнах.
Пишу, не читаю• 02 мая в 10:13
Ответ дляКупи слона
с легкими и толстым кишечником все ок?
Пишу, не читаю• 02 мая в 10:18
Ответ дляКупи слона
Ви потім не виспана вдень? якщо добре себе почуваєте, придумайте собі заняття в цей час, гімнастика, щось по догляду за собою, медитація, книга..
Якщо нестача сну потім відоьражається на самопочутті, то можна пройти сеанси акупунктури чи КСТ для балансування.
Цирк на дроті• 02 мая в 11:39
Ответ дляКупи слона
Нужно пить успокоительное
Купи слона
• 02 мая в 14:52
Ответ дляУкраїнка Маша
Так, тривожність, раніше я прокидалась по кілька разів за ніч і кошмари снились, що боялась знов заснути, але тоді я засинала щоночі під ютуб, і цілий день щось слухала, політику ... Рік вже як не дивлюсь, але оце прокидання о 4 годині залишається ще :(
Купи слона
• 02 мая в 14:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ходила по докторам, ставили циклотимию.
оно само через пару лет прошло.
у всех одна жалоба - ЧЕТЫРЕ утра.
хз что почему именно в это время.
ходила по докторам, ставили циклотимию.
оно само через пару лет прошло.
у всех одна жалоба - ЧЕТЫРЕ утра.
хз что почему именно в это время.
Щось точно змінилось у вас. Я вже думала, що може мене якісь звук будить, хтось щось робить за вікном, вже не знаю що думати
Купи слона
• 02 мая в 14:54
Ответ дляДесь так, але...
Здавала аналіз, то вже там 1 гормон перевищував, але сказали, що не може впливати на сон
ЧупакабраЗеБест• 02 мая в 14:54
Ответ дляКупи слона
не знаю, нчгео не менялось.
я вообще это связываю с постк овмдом у людей.
потому что такие странные вещи описывают толпы людей, просто у разных людей оно в разное время проявляется, и так же бесследно проходит.