Помогалочка• 02 мая в 11:17
Сніданок на схудненні 3
Считалочці не заходити.
Помогалочка
• 02 мая в 18:00
Ответ дляПотринділиця
Автор, не слухайте місцевих змій.
Я кожного ранку вже Ваші теми шукаю
, також на схудненні, в перший день тоже скидала свою тарілкую(бірьозову).
Було б ще класно Ваші обіди, вечері бачити, щоб щось почерпати, тому що у мене уже брак фантазії і готую одне і теж.
Бажаю Вам успіху і гарного настрою, самопочуття і фігури
Я кожного ранку вже Ваші теми шукаю
, також на схудненні, в перший день тоже скидала свою тарілкую(бірьозову). Було б ще класно Ваші обіди, вечері бачити, щоб щось почерпати, тому що у мене уже брак фантазії і готую одне і теж.
Дякую, і Вам того ж самого
. Я в темах і обіди, і вечері скидали свої, нічого особливого. Ось сьогоднішній обід, вчора такий же був, тільки з міксом зелені.
Помогалочка
• 02 мая в 17:59
Ответ дляYanaSultana
Картошки много, и редиски тоже больше зелени нужно а так вполне отличный завтрак 🤗
Дякую, зранку лишилося лише ота редиска і все. Вже сходила на ринок закупила овочі, фрукти.
Потринділиця• 02 мая в 22:00
Ответ дляПомогалочка
Дякую, і Вам того ж самого
Дякую, передивлюся