Вкуси мене• 03 мая в 22:16

Куди піти працювати?

Без досвіду .з слабким фізичним та психічним здоров´ям .ніколи не працювала 41 рік .зараз потрібні гроші навіть на їжу немає .в повній ср..і.є хвороби фізично працювати не можу .психіка теж тю тю .порадьте що робити ?
Залатавая• 03 мая в 22:24
Ответ длявентиляторная
На инвестиции пустила
Сбежал

Джем Шакіри• 03 мая в 22:24
Ответ дляВкуси мене
В кого ? Є вакансія
В борделе)
Фиона Шрековна• 03 мая в 22:25
Есть вакансии в которых пишут без досвіду навчимо. Вот их тоже рассматривайте
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:25
Ответ дляАноним_1859
А як ви до цього жили, що з вашою психікою?
Чоловік .тяжке розлучення ,хвора мати,ну не геть псих .просто часто панічні атаки,депресія,страх іт.д .невпевненість боюсь буває навіть з дому вийти .як в такому стані працювати незнаю .
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:25
Ответ дляЗараз все скажу
Мабуть жила на пенсію батьків
На зарплату чоловіка
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:25
Ответ дляНезламна Україна
Ужас.. Как это страшно…
Вы были на обеспечении мужа до этого?
Так
Зараз все скажу• 03 мая в 22:25
Ответ дляВкуси мене
Чоловік забезпечував .розлучились
Ну шукайте нового, якщо нічого не вмієте

автор Вкуси мене • 03 мая в 22:25
Ответ дляДеловитая
Автор, куда спонсора дели?
Втік
вентиляторная• 03 мая в 22:26
Ответ дляЗараз все скажу
Ви все життя не працювали, сиділи на шиї, так звідки хвороби фізичні, де ви так зносились
Матильда не стерлась, и это главное
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:26
Ответ длявентиляторная
У таких и мужа не бывает
Був .
вентиляторная• 03 мая в 22:26
Ответ дляВкуси мене
Чоловік був .дитиною займалась ,домом,мама хвора доглядала .дитина доросла .почала хворіти і все нікому не потрібна
Кролей можно сожрать
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:26
Ответ дляСусановна
Хто вам що порадити...
Шукайте, що та знайдете. Не звертайте увагу на злі коментарі притрушених кобил)
Може продавати в Єві наприклад, товар розкладати. Працюють молоді дівчатка і ви справитесь, у Успіхів у пошуку 💐
Дякую вам .
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:26
Ответ дляЗалатавая
Ваша тема про доярку, к которой ушел муж?
Ні.
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:27
Ответ дляЗараз все скажу
Автор, а де ваш пасивний дохід подівся?
Не було ніколи ніякого доходу
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:27
Ответ дляЗалатавая
Хто це ,чи шо це?
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:28
Ответ длявентиляторная
Хартія-Хаб – просвітницький центр 2-го корпусу НГУ «Хартія», простір взаємодії військових і цивільних, спрямований на зміцнення єдності у суспільстві, підвищення престижу військової служби серед цивільних, підвищення бойового духу серед військових. Ключовими функціями Хартія-Хабу є просвітництво та освітня діяльність. Також одним з проєктів Хартія-Хабу є вишколи загальновійськової підготовки для цивільних Школа Рекрута. Хартія-Хаби є у шести містах України – Київ, Полтава, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ та Харків.

Обов´язки
створення статичних та анімованих креативів для соціальних мереж Хартія-Хабу та «Школи Рекрута»
розробка візуальних рішень за технічними завданнями та самостійна генерація ідей
адаптація дизайну під різні соціальні мережі (Instagram, Facebook, TikTok)
верстка друкованих матеріалів (афіші, буклети, стікери)
створення презентацій
робота з айдентикою у взаємодії з іншими дизайнерами
Вимоги
впевнене володіння Figma, Adobe Photoshop, After Effects
розуміння принципів монтажу та знання Final Cut Pro, DaVinci Resolve, Premiere Pro буде перевагою
розуміння сучасних трендів у дизайні
розвиток креативного мислення та здатність генерувати нові ідеї
візуальна надивленість та нешаблонне мислення
стресостійкість та гнучкість
Умови
служба за контрактом або мобілізація до кінця воєнного стану
служба та проживання у місті Харків
можливість переведення чинних військовослужбовців в межах НГУ
Дякую. Не розумію то все .
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:29
Ответ дляЗалатавая
А алименты?
Кому ? Дитині 18 років .
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:30
Ответ дляЗараз все скажу
Що хвороби з´являються ,коли працюєш тільки ? Є варикоз ,з спиною проблеми та взагалі стан не робочий так сказати .
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:31
Ответ дляЗараз все скажу
Денег не дадим!
Добре .прошу поради ,а не грошей

Незламна Україна• 03 мая в 22:31
Ответ дляВкуси мене
Так
Держитесь, идите в торговлю..
Реанимация• 03 мая в 22:32
Ответ дляВкуси мене
Ох вы себя жалеете
Ку-кусик• 03 мая в 22:32
Няней посмотрите вакансии, помощь по дому, на кухню
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:32
Ответ дляНалогообложу
казочки якісь.
Чому? Думаєте так не буває? Багато жінок живуть за рахунок чоловіка .от дівчата думайте, працюйте не робіть помилок як я.
Реанимация• 03 мая в 22:33
Ответ дляВкуси мене
Вам всего 41! Описали себя так как будто вам 60.
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:33
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую.дивлюсь все
Реанимация• 03 мая в 22:34
Ответ дляВкуси мене
А накопления ваши где? Если вы не работали, значит был шикарный доход? Или вы сидели 3 копейки считали?
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:34
Ответ длявентиляторная
Матильда не стерлась, и это главное
Звідки ви знаєте ? Може і стерлась
бифидобактерияЖоржик• 03 мая в 22:34
Ответ дляВкуси мене
Дякую.дивлюсь все
Так а заначка де?
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:34
Ответ длявентиляторная
Кролей можно сожрать
?.
автор Вкуси мене • 03 мая в 22:35
Ответ дляНезламна Україна
Держитесь, идите в торговлю..
Дякую