Мати тріля• 03 мая в 23:45

Куда жаловаться, если ребенок отравился таблетками, а лечили от пищевого?

Отравления
БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:11
Ответ дляВероятненько
Тему створила автор. Щоб звинуватити лікарів. Але так, це більше нещасний випадок, ніхто не планував дитині ліки підсунути. А по закону це саме вина батьків. Але якраз лікарі найменші винуватці в цій ситуації! І дякуючи саме лікарям ця дитина ще жива. А автор має помолитися і Богу подякувати, що все це так обійшлося. А не бійки в лікарні влаштовувати і кляузи писати
Це так. Тому я автору і написала, куди вона може звернутись, але проблеми будуть саме і неї

БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:18
Ответ дляДюймовочка
Каким местм вы читаете? Отвезли в больницу сразу, но в больнице не лечили по сути, списав все на пищевое отрааление. Через 4 дня это из обычной в неврологическую перевели.
Вы знаете как лечится отравление? Первое, что ребенку дали были 10000% не антибиотики. Как минимум ему дали сорбенты и что-то типа регидрона. Это и есть основное лечерие при выпитых лекарствах. Первую помощь должна была оказаться мгновенно бабушка - вызвать у ребенка рвоту сразу после выпитых лекарств. Но бабушка не заметила, потому что ребенок был один. Как и не заметила пропажу лекарст.
Когда начались судороги, тики и рвота делать что-то типа клизмы и вызывать рвоту было уже поздно. И тут как раз неизвестно чем бы все закончилось, если бы ребенок не попал в больницу.
Вероятненько• 04 мая в 11:16
Ответ дляБджілкаМайяUA
Вона сама це сюди притягла і агресує. Не ми до неї додому прийшли і звинувачуємо в недбалості. Перекладає з хворої голови на здорову.
Постраждалий тут - дитина. І завдання відповідних служб розібратися в ситуації.
БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:19
Ответ дляВероятненько
Задача тут одна - якнайшвидше допомогти дитині.
А розбиратись комусь з чимось немає сенсу. Все, що чекає автора -зайві нерви та проблеми.
Вероятненько• 04 мая в 11:19
Ответ дляБджілкаМайяUA
От власне , я не уявляю, де у автора сили і час займатися зараз пошуком винних, коли дитина такому стані і потребує уваги постійної. Але ні, вона хоче скаржитися
После 18• 04 мая в 11:19
Ответ дляБджілкаМайяUA
О да.. ) верхній поличка шафи, то прям найнедоступніше місце. Ми з братом по поличках лазили як по драбині. І знаходити і презервативи батьків на верхній поличці і набирали в них воду, і касети з порнухою. Все ховали на верхню поличку 😅 ви не зрозуміли найголовніше з мого повідомлення. Але то не важливо, навряд зрозумієте )
Так, сама верхня поличка шафи не є легкодоступним місцем. Ви теж щось не дуже розумієте мене. За вашою логікою і замки на ручки вікон для захисту дітей не потрібно встановлювати і т.і.
БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:19
Ответ дляВероятненько
Я б теж злилася. Так працює наша психіка. Ми всі завжди шукаємо винних. Не думаю, що вона буде качатись з лікарнею

Вероятненько• 04 мая в 11:21
Ответ дляБджілкаМайяUA
І я б злилася. В першу чергу на себе і на бабусю
БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:21
Ответ дляПосле 18
Я вам кажу, що діти хитрі ось і вся думка. Якщо такі ліки лежали на видному місці, то бабусі голову відірвати треба, а не лікарям.
Але ми не знаємо, як дитина їх дістала. Може підгледіла, де бабуся їх ховає. Ось і вся моя логіка.
БджілкаМайяUA• 04 мая в 11:23
Ответ дляВероятненько
І на лікарів теж, якби вам сказали інші лікарі, що антибіотик зробив гірше. І ніколи я не повірю, що це не так і ви б так яро захищали лікарів, якби це стосувалось вашої дитини.
Вероятненько• 04 мая в 11:24
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ок, це ваша думка. У мене є своя
После 18• 04 мая в 11:26
Ответ дляБджілкаМайяUA
Это не важно. Недавно у матери забрали 11 летнюю дочь в Харькове. Потому что мама забрала у девочки планшет, девочка ушла из дома и обратилась в гос органы. Девочку отправили в больницу и месяц мама не могла забрать, а знаете почему?
Потому что девочку в телеграм раскручивали опасные ’друзья’ взрослый под видом ребёнка. Там и интимные фото, и порно контент и т.д. и знаете, что сделало государство? Судили маму. Мама просто ушла из зала суда в итоге, потому что весь процесс ее смешивали с говном, как в этой теме вас сейчас, она говорит ’вы будете искать, кто это сделал’ , но виновата всегда мама. Родитель-ответственный взрослый. Месяц она не видела дочь, ее даже не пускали к ней на встречу.
Уже так случилось в вашей ситуации. Информация была ложной, симптому у вашего ребенка как и при отравлении. Нет вины врачей. Но вы можете покачаться, конечно. Начните с заявления в полицию. Но проблемы принесёт это только вам.
Ну подивилася. Мама на сторінці не дає деталей справи. Дитина сама пішла з дому і з її ж слів коли поліцейських запитали чи хоче вона додому, вона відповіла, що не знає. Органи в справах дітей маючи таку картинку діяли відповідно, щоб захистити дитину. Якби там все було чисто і прозоро, вона б викладала документи зі звинуваченнями, натомість вона ситуацію описує загально, не вдаючись в деталі, акцентуючи увагу тільки на своїх емоціях. Коли моя дитина розсікда вдома лоба і ми з чоловіком були в стані шоку, нас лікарі швидкої буквально до приїзду в лікарню сканували, постійно задавали питання, слідкували за реакціями,я розуміла, що вони припускали, що винними могли бути ми - і це правильно! Коли дитину оглядав нейрохірург, я отримала ще додаткову порцію цілого списку питань, і вони більше стосувалися не самої дитини, а він намагався з´ясувати мою адекватність і можливу причетність - це теж є нормою. Якщо дитину не випускали, то я певна, що там були певні моменти, про які ця мама не говорить, бо хто є буде себе показувати з поганої сторони. Чомусь в неї на сторінці я не побачила, що вона написала заяву до поліції про втягнення її дитини до певних груп
После 18• 04 мая в 11:27
Ответ дляБджілкаМайяUA
Та зрозуміло що хитрі, але коли небезпечні предмети на витягутій руці, це в рази збільшує ризики
Залізний занавіс• 04 мая в 12:10
Автор, вам буде зустрічний позив за незалежний догляд за дитиною. Ви самі не знаєте що зїла ваша дитина.
ДлинноНожка• 04 мая в 12:24
Ответ дляМати тріля
Был у бабушки, у нее муж с деменцией, ребенок нашел и напился таблеток. Дома началамь рвота, судороги, тики и сонливость
Тобто ви свідомо залишили дитину у небезпеці. Може, тоді на вас якраз треба написати скаргу?
ДлинноНожка• 04 мая в 12:25
Ответ дляВероятненько
100%!
Я натуралка• 04 мая в 13:32
Ответ дляБджілкаМайяUA
Вы очень наивна, если у вас есть в доме подросток и вы думаете, что вас это обязательно не коснётся.
Моим подросткам 33 и 19. Они с детства знают, что с чужими разговаривать нельзя. А с кем общается 9 летняя внучка контролируют и родители и мы с мужем. Так что, пусть мама займется своим прямым делом
Я натуралка• 04 мая в 13:33
Ответ дляБджілкаМайяUA
Хорошо, что у Вас идеальные 😅
Только вот воспитать забыли, но это не страшно. Вы же выжили
Правда в глаза колет? Идите посмотрите где ваши дети, и чем заняты
Я натуралка• 04 мая в 13:35
Ответ дляПосле 18
Можна посилання на цю справу?
Скорее всего придумана. Как подсудимая могла просто уйти из зала суда?

Я натуралка• 04 мая в 13:38
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ну ось куди ви ховаєте ліки? В мене є аптечка - величезна коробка від підгузків, де ліки на всі випадки життя, стоїть собі в шафі. Ви хочете сказати, що у всіх ліки під замком? Ну не вірю я в ці казки. В мене донька дуже добре в 5 років вже все розуміла і, якщо вона додумалась підглядати, як хлопчики писають в туалеті, то вичислититде ліки лежать їй нічого б не коштувало. В наших друзів син в 4 роки заховав планшет серед іграшок в пакеті і пішов до садочку з ним, вихователь забрала. Мій брат в 4 роки заховався і бабуся шукала його по всьому селі, ледь не померла від переживань. Діти вміють хитрити дуже добре. Просто цікаво де в темі всі побачили, що ліки лежали на видному місці, де гарантія, що хлопець не побачив, куди ховають і т.д. З кожним днем все більше і більше дивуюсь нашим суспільством. Скільки нещасних та злих людей нас оточує, нажаль. Готові перегризти глотку мамам, мами лікарям, вихователям, вчителям (аби тільки не гризти себе відчуттям вини), вчителі батькам, захід сходу за мову, схід заходу за мову і т.д... дивлюсь і дивуюсь.
Кожна мама знає які несподіванки можуть принести діти. Але не на форумі. Тут ідеальні матусі. Тільки я впевнена, що не кращі за автора, мене чи будь-кого ще. Це ті, що в зґвалтуванні будуть винити жертву, в розтлінні дитини маму, у вбивстві вбитого, в домашньому насиллі жінку, бо сама обрала, ’ще б четвертого народила’ і т.д. Ось наше суспільно. І, судячи з усього, тут всіх Це влаштовує.
Ужас какой… Вы среди маргиналов живете? И нет, у большинства дети в 4 года сами не шарятся по улицам, гуляют со взрослыми под контролем. И в садик обычно все знают, что ребенок взял. Хорошо что только планшет а не заначку родителей
И не приплетает сюда изнасилование и остальные преступления
Я натуралка• 04 мая в 13:43
Ответ дляБджілкаМайяUA
Тесть во всем виноват 5 летний ребенок?
Вы в своем уме?
Я натуралка• 04 мая в 13:46
Ответ дляПосле 18
Мама быстренько подсуетилась и начала раскручивать аккаунт.
Все до блиску• 04 мая в 13:51
А якби то були гриби, ви б погодилися чекати на невролога та аналізи? Дитина б померла, поки зробили б обстеження. Тому скарга тут недоречна, хіба що на себе напишіть.
После 18• 04 мая в 13:52
Ответ дляЯ натуралка
Ото ж. Людина, чий підліток пішов з дому, ще й підписаний на сумнівні групи де ним маніпулюють, роздає поради ’психолога’, як розуміти підлітків.
БджілкаМайяUA• 04 мая в 14:48
Ответ дляЯ натуралка
Тесть во всем виноват 5 летний ребенок?
Вы в своем уме?
О боже 🤣 ну что за идиоты.
Никто не виноват. Больше всех бабушка. Если вас интересует моё мнение.
Но это -несчастный случай. И дети непредсказуемы. Поэтому никто.
БджілкаМайяUA• 04 мая в 14:50
Ответ дляЯ натуралка
Да, именно среди них этот маргинал сейчас учится в Лондоне за 80 тысяч фунтов в год 😅
БджілкаМайяUA• 04 мая в 14:50
Ответ дляЯ натуралка
Мой учится в лучшем лицее страны, вот сейчас за ним еду, а ваш?))
БджілкаМайяUA• 04 мая в 14:51
Ответ дляЯ натуралка
А вы в курсе, что скрытые чаты телеграм не возможно найти, если не знаете их название? ))
БджілкаМайяUA• 04 мая в 14:56
Ответ дляПосле 18
Так а хто сперечається? Я про те, що де ви взяли цю інформацію
Я натуралка• 04 мая в 15:03
Ответ дляБджілкаМайяUA
Угу прям сразу после украинской школи и вуз за 80 тыс в год. Шо еще расскажите?))