Дона Ко Ко• 04 мая в 14:55

Хто лікував нервові тики?

У дитини вже 3 роки йдуть тики, 2-3 місяці йдуть, 2-3 місяці ремісії, є як вокальні так і моторні, а зараз вже 7 місяців йде хвиля, і психіатр вже прописав медикоментозне лікування, бо каже треба розірвати цю хвилю

З цього і питання – хтось лікував у дітей хронічні тики Арипріпразолом? Як діти перенесли? Чи допомогло?
Мати драконів• 27 мая в 22:52
Ответ дляЛенне-Рейма
Почитайте про пандас синдром, сдайте анализы на с- реактивный белок.
А с реактивний до чого?

Мати драконів• 27 мая в 22:56
Ответ дляКусачая Я
Чим тільки не лікували, нічого не допомогло. Аріпріпразол, тіапрід, золофт, галаперідол, кортексін, фенібут, і ще мільйон препаратів і їх комбінацій, в усіх можливих психіатрів, неврологів, психологів і психотерапевтів.
До стали карі очі, тільки гормоналку збили, тепер у підлітка підвищений пролактин і гінекомастія. Тіки нікуди не поділися.
А, і остеопат, звісно, був.
В мене також підліток і така ж проблема. Але ми пили лиш лайтові ліки. Розкажіть, скільки років вашій дитині і які в неї тики?
Кусачая Я• 28 мая в 14:23
Ответ дляМати драконів
16 років, моторні тіки наразі.
Були одного часу ще й вокальні - кхекав, так би мовити. Лікували тіапридом. Почалося з року, тоді почав блимати очіма. Далі тіки мігрували.
Мати драконів• 30 мая в 10:29
Ответ дляКусачая Я
16 років, моторні тіки наразі.
Та сама історія. Мій мукав. Моєму скоро 14. Нейролептики не давали, думки лікарів розійшлися. Блимає, гримаснічає. Не комплексує, активний, лідер, каже що йому то не мішає. А мені капець як мішає((( в мого купу проблем було з горлом, мав операцію, вічні нариви, підозрюю що воно взаємозвязано, але лікарі цей факт мимо вух пропускають.
Мати драконів• 30 мая в 11:46
Ответ дляКусачая Я
16 років, моторні тіки наразі.
А як у вас ситуація з роками? Краще, гірше? Бо в мого оцей останній рік найгірше. В нього десь рік як пубертат, лупанув в рості, починає голос змінюватися. До 12-13 був дрібний та дитячий, а зараз вимахав догори і от зараз ті тики найгірші((( були нещодавно в хорошої психіатрині, вона його години дві тестувала і каже що в нього немає жодних коморбідних станів. Порадила КПТ і без медикаментів. Діагноз: прості моторні тики. Я так надіюся шо він то переросте, хоча вона сказала шо не переросте((
Кусачая Я• 30 мая в 22:57
Ответ дляМати драконів
Гірше ( Теж сподівалися, що переросте, але поки ні... Але це індивідуально, нам психіатр, Бікшаєва, казала, що великий шанс, що в пубертаті все виправиться, але в нашому випадку це на сталося.
Мати драконів• 30 мая в 23:57
Ответ дляКусачая Я
А помітні тики оточуючим сильно? Які у нього тики зараз? 16 років це ше пубертат, я так розумію 18-20 ключові.
Кусачая Я• 31 мая в 23:04
Ответ дляМати драконів
Так, помітні. Він смикає руками, плечима, головою. Коли тримає щось у руці, чашку, наприклад, теж помітно. Кілька років тому, знову-таки, Бікшаєва призначила тіаприд, і на ньому тіки майже зникли. Але дуже підскочив пролактин, і з тих пір не знижується, почалася гінекомастія, збільшення ваги. Ендокринолог наполегливо не радить продовжувати цей препарат. Ось кілька місяців пробували слабкі препарати - фенібут, магній, кортексин. Взагалі ні про що.
Мати драконів• 01 июня в 16:06
Ответ дляКусачая Я
Співчуваю нам, то зараза страшна! Мій не комплексує зовсім, для нього то не проблема зовсім. Я себе цим заспокоюю. Мені дуже важко переносити от ці його тики(((

Мати драконів• 01 июня в 17:02
Ответ дляКнопкотиць
Что только не перепробовали, к кому только не обращались, ничего не помогало. Были периоды, что ребёнок не ходил в школу, от постоянных тиков болели мышцы на лице. Это страшно. От безысходности обратилась к классическом гомеопату. Помогло.
Порекомендуйте гомеопата
Мати драконів• 01 июня в 18:52
Ответ дляКусачая Я
16 років, моторні тіки наразі.
Я мала тики в дитинстві, в 9 класі лице ходило ходуном коли на альбом випускний фотографувалися. Якось воно минулося. Я заколисувала сама себе досить довго, ходила по колу, але тоді на це уваги ніхто не звертав(((