СкумбріяП8• 04 мая в 16:38

Інфекціоніста нема! Кліщ

Хто консультувався, можливо. Скільки прийняти профілактично антибіотика?! Чекати я три тижні НЕ буду, вже колись чекала. Хочу прийняти, зараз. Лікаря в Києві НЕМА!
автор СкумбріяП8 • 04 мая в 21:11
Ответ дляаромат Жука
В більшості випадків панікують лише ті, хто стикався із захворюванням, тому краще пере, ніж недо. Сьогодні вже жаріща починається, від +22 вони перестануть бути настільки активними
У мене да, було Лайма вже

Швабристка• 05 мая в 11:39
Ответ дляСкумбріяП8
І далі що потім було? Що вони взагалі наконсультовують там зараз? Коли сталося?
Вы попали к инфекционисту?
У меня ситуация ужас, я скорее всего подцепила это дерьмо в выходной день на даче, хотя одежду меняла дачную и душ обязательно. А нашла его только во вторник, в тот же день и пошла вытягивать.
Врач сказал,что он ’пустой’ а не надутый, как будто только прицепился. Хотя в городе где я могла его подцепить, он сказал что можно там где много собак гуляет. В общем ситуация не очень, выпила антибиотик.
Место окуса отекло и было очень красное пятно когда шла к доктору. Выписал контрольное узи, проверить или ничего внутри под шишкой нет, остатков или загноения. Но я уже не делала, пятно сразу ушло и шишка тоже
Сказал наблюдать тело на наличие ореолов/пятен
автор СкумбріяП8 • 05 мая в 13:30
Ответ дляШвабристка
Вы попали к инфекционисту?
Ну ясно. Я вам так скажу. Шкірні плями - не потребують узд ніколи, звісно для гарного спеціаліста. Очима дивитися треба, цього достатньо. Гля, узд йому)) я з узд вам бескоштовно скажу, не будучі лікарем, чи є інфільтрат чи нема🤷‍♀️, а він відучився, гроші отримує, і гля, на узд направляє! Ну руками щупає. Ну ладно, дерматоскоп (на утворення типу папілом/родинок). Но узд…возмутітєльно.
І це інфекціоніст був???

У мене вроді чисто. Як була ранка-цятка, так і є. Вчора я не доїхала нікуди, но зайшла в аптеку і купила антибіотик, дві пігулки з‘їла. 200мг. Планую і сьогодні випити, я переживу, а бактерія хай дохне. Бо ну його в сраку.
Зараз як вкладу дитину, то спокійно знайду інфекціоніста на завтра, та й піду.
Швабристка• 05 мая в 14:37
Ответ дляСкумбріяП8
І це інфекціоніст був???

Хирург был обычный
у меня на месте укуса было сильное затвердение как камень, и боль аж до кости, наверное такая реакция, поэтому сказал проверить. Я подождала пару дней и все прошло само, на узи не пошла
Антибиотик 200 выпила только разово, не повторяла