Непонятно• 05 мая в 11:28

Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати сєпарів?

Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати колаборантів? Наприклад,донецьких чи луганських,які до 22 року жили в ордло,добровільно отримали російське громадянство.
А після повномаштабного згадали,що десь завалявся український паспорт і скористалися ним,щоб присісти в ЄС на виплати,наче вони українці.
автор Непонятно • 05 мая в 12:13
Ответ дляПриму в дар
Ви якраз порушуєте - наносите непоправну шкоду честі, гідності і діловій репутації своїх співвітчизників. Попросту - набріхуєте на людей. І за це Вам прийде отвєточка від Всесвіту, не сумнівайтесь
Ті що розказують про ’ росія впєред’ і ’ путін маладєц’-то не мої співвітчизники,а вата кацапська

автор Непонятно • 05 мая в 12:14
Ответ дляПриму в дар
Удалено администрацией...
Впораюсь зі всим• 05 мая в 12:14
Ответ дляНепонятно
путін хуйло,ла-ла-ла-ла
русский мир спилкуется матами, а украинский чем?
черная мамба• 05 мая в 12:15
На каком основании? Он всего лишь сотрудник. Таких «патриотов» как вы, дофига, всех не переслушаешь
ПампушОК• 05 мая в 12:15
Ответ дляПатриоточка
Вы откуда такая веселая? Фортеця Львов?
Батальон Берлин, скорее всего)
Впораюсь зі всим• 05 мая в 12:15
Ответ дляНепонятно
Так і воно свої руки при собі тримало.
Я таку наволоч і словесно можу в стійло поставити.Засунуло воно свій язик в сраку і сопіло мовчки далі.
Але цікаво,чи існує юридичний механізм,щоб ти потвор відправити додому в ’ русский мир’ звідки воно вилізло в Європу,скориставшись українським паспортом,який їм випадково дістався від діда-окупанта
так мовчало чи крило матом?
черная мамба• 05 мая в 12:15
Ответ дляНепонятно
Ні,не всі хто має українське громадянство-українці.А жителі ордло,то вже давно ’відрізаний шмат’, українське громадянство яких давно вже час обмежити в правах максимально,щоб не шкодили Україні.
А ну покажи закон хоть какой-то

автор Непонятно • 05 мая в 12:15
Ответ дляруки_Крюги
Ответы посмотри в своей теме, сними кастрюлю с головы и открой глаза, что ты строчишь, не стыдно? Аж мерзко от таких «своих»
Які ж рашаботи впізнавані і тупі зі своїми ’ кастрюлями’
автор Непонятно • 05 мая в 12:16
Ответ дляПатриоточка
Эти законы не действуют на территории консульства, это же территория Украины )
В Україні теж є стаття за расизм,а також за заперечення російської агресії
Впораюсь зі всим• 05 мая в 12:17
Ответ дляНепонятно
Чому це тільки?
Я з цього питання написала запит в посольство і в Міністерство закодонних справ
а чего б в Украинц не вернуться, патриотить?
Швидка Настя• 05 мая в 12:17
Ответ дляНепонятно
путін хуйло,ла-ла-ла-ла
Х*йло тот, кто играет х*ем на рояле.
автор Непонятно • 05 мая в 12:17
Ответ дляПампушОК
А за что тогда война? За земли? А зачем Украине эти земли, если такие как вы считают, что то уже давно отрезанный кусок?!
Війна за те,щоб Україна вся не стала зоною впливу росії.Це очевидно
черная мамба• 05 мая в 12:18
Ответ дляНепонятно
И поэтому вы свалили? 😂
Патриоточка• 05 мая в 12:18
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
автор Непонятно • 05 мая в 12:19
Ответ дляПатриоточка
А чего тогда мы за ’відрізаний шмат’ воюем?
Ніхто про повернення тих територій вже давно не говорить.Зараз програма-максимум зупинити кацапів по-лінії бойових дій.І не треба робити вигляд,що хтось не в курсі
черная мамба• 05 мая в 12:19
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
Ну почему ж смешно, вы вон уже не дома
Патриоточка• 05 мая в 12:19
Ответ дляНепонятно
а кава в Ялте?
автор Непонятно • 05 мая в 12:20
Ответ дляПампушОК
У вас явно крыша едет(

Как вчера прочитала о Греции - украинец перепутал немцев с россиянами и ранил нескольких человек ножом((( Люди просто с ума сходят и это ужасно(((
То мабуть були ’русские немцы’,у яких від Німеччини тільки громадянство.Мільйон таких кацапів сидить в Німеччині
Патриоточка• 05 мая в 12:21
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
Зато вы приобрели - проживание на халяву, пособие и доход от сдачи квартиры в Украине ВПО

автор Непонятно • 05 мая в 12:21
Ответ дляПатриоточка
Вы откуда такая веселая? Фортеця Львов?
А ви з Самари чи Вологди?
Херсон це Україна• 05 мая в 12:22
Сєпар поняття розмите. А ще людина яка береться до роботи, підписує договір гласний і негласний що зобовʼязується надавати послугу не залежно від характеристик людини. Якщо вона дійсно правопорушник, то вона може звернутись в поліцію, але сама має надавати послуги в повній мірі
автор Непонятно • 05 мая в 12:23
Ответ дляруки_Крюги
Ничего, что за него сейчас жизни отдают украинцы?! Зачем тогда дальше воевать, чего ж тогда уперлись и мир не подписывают, без этого куска запросто уже можно подписать было
Життя віддають,щоб їх дім не опинився в окупації,як донецьких і щоб їх сім´ї не тинялися по-світу.Тому ваші маніпуляції і огидні,і смішні
автор Непонятно • 05 мая в 12:24
Ответ дляруки_Крюги
І вам чудово відомо,що мир не підписують,бо хуйло цього миру не хоче
Патриоточка• 05 мая в 12:24
Ответ дляНепонятно
А ви з Самари чи Вологди?
Херсон. Еще вопросы будут?
черная мамба• 05 мая в 12:24
В общем автор, поддержки не нашлось вам тут
автор Непонятно • 05 мая в 12:25
Ответ дляКраїна мрій
В Німеччині, яка надала їм притулок, так само як і Вам, за подібну провокативну поведінку і образи людей скоріше Вас можуть притягнути до відповідальності. І поїдете додому, де зможете себе у повній мірі реалізувати в очищенні населення від «колоборантів», може навіть карʼєру на цьому зробити.
Коли людина підтримує агресію-то не образа,а факт.І в Уераїні за такий злочин-в´язниця
Попразендовна• 05 мая в 12:26
Ответ дляНепонятно
За кордом теж ДУЖЕ багато статей саме за ’погляди’: расизм/ антисемітизм/ сексизм і т.д. вважаються кримінальними злочинами і навіть за усне висловлювання таких ’ поглядів’ можна отримати реальний такий строк у в´язниці
И именно поэтому вы героически боретесь с ’сепарами’ только тут, на Советчице . В реальной жизни вы начнете ’устно висловлюватись’ или ’давати в морду’ своим соотечественникам на основании того, что вам что-то там послышалось или показалось - и вылетите из консульства как пробка. А потом и из Германии, с теплого дивана.
Кишмишная Мая• 05 мая в 12:26
Ответ дляНепонятно
Чому ’ русский мир’ завжди спілкується матами? То скрєпи у вас такі?
Не зайобуй - ось тобі українською від українки
автор Непонятно • 05 мая в 12:26
Ответ дляПампушОК
Не несите бред. В законах других стран нет ничего об Украине. Или вы уже совсем поехали...
Консульство-то територія України
автор Непонятно • 05 мая в 12:27
Ответ дляВпораюсь зі всим
плохо что не дали
Ще кацапська вата руки не простягала в українському консульстві