Непонятно• 05 мая в 11:28
Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати сєпарів?
Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати колаборантів? Наприклад,донецьких чи луганських,які до 22 року жили в ордло,добровільно отримали російське громадянство.
А після повномаштабного згадали,що десь завалявся український паспорт і скористалися ним,щоб присісти в ЄС на виплати,наче вони українці.
Непонятно
• 05 мая в 11:30
Додам,що в посольстві вони поводяться провокативно.Публічно розповідають про ’ не все так однозначно’ і криють матом працівників держустанови.
Непонятно
• 05 мая в 11:31
Ответ дляВерСаСе
жЫрно
Обисто була свідком такої сцени.От і цікаво,чи є на таких гнид хоч якась управа.
Борщик• 05 мая в 11:33
Їх громадянства ніхто не позбавив
а колоборантську діяльність повинні правоохоронні органи встановити та доказати. Все інше це емоції.
Ms. Iphone• 05 мая в 11:35
Ответ дляНепонятно
Нету, им все можно, могли в морду вам дать и ничего бы им не было.
Непонятно
• 05 мая в 11:37
Ответ дляБорщик
Їх громадянства ніхто не позбавив
Громадянства не позбааляв, але публічне заперечення російської агресії-це кримінальний злочин,а консульство-то кридично територія України.
Кумедна• 05 мая в 11:36
Ответ дляНепонятно
Звісно.
Там адмінка, як мінімум.
Виклик поліції, затримання, штраф, і заборона на візит в консултство.
Там адмінка, як мінімум.
Непонятно
• 05 мая в 11:36
Ответ дляMs. Iphone
Ну в модру і я їм могла дати і не лише в морду
Лялькодзьоб• 05 мая в 11:38
Ответ дляНепонятно
Дайте краще зеленій шоблі
Непонятно
• 05 мая в 11:38
Ответ дляКумедна
Звісно.
Там адмінка, як мінімум.
Так в Німеччині,наприклад,інші закони і немає такої статті,як ’ заперечення російської агресії проти України’.По якій адмін статті їх мають затримати?
Країна мрій• 05 мая в 11:39
Вони громадяни України, тому не можуть бути позбавлені своїх законних прав на отримання консульських послуг, незалежно від їх поглядів чи висловлювань.
Непонятно
• 05 мая в 11:39
Ответ дляГолова колгоспу
Нет, не может
Ось вище написали,що можна заборонити консульство відвідувати
Непонятно
• 05 мая в 11:40
Ответ дляЛялькодзьоб
Дайте краще зеленій шоблі
Цікавтесь краще своїм хуйлом
Лялькодзьоб• 05 мая в 11:41
Ответ дляНепонятно
Цікавтесь краще своїм хуйлом
Удалено администрацией...
Непонятно
• 05 мая в 11:41
Ответ дляКраїна мрій
Але ж їх діяльність-то кримінальний злочин в Україні,тобто свої законні права вони можуть реалізовувати з в´язниці,теоритично.
Верочка 100%• 05 мая в 11:42
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
Непонятно
• 05 мая в 11:42
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
Лялькодзьоб• 05 мая в 11:42
Ответ дляНепонятно
Зелений геноцидник Конституцію відмінив і нічого.
Непонятно
• 05 мая в 11:42
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Чому ’ русский мир’ завжди спілкується матами? То скрєпи у вас такі?
Верочка 100%• 05 мая в 11:43
Ответ дляНепонятно
i шо? дала? чи тільки тут язика з дупи дістала?
Непонятно
• 05 мая в 11:43
Ответ дляЛялькодзьоб
путін хуйло,ла-ла-ла-ла
Патриоточка• 05 мая в 11:44
Ответ дляНепонятно
Некоторых сотрудников консульств матом покрыть не грех
Верочка 100%• 05 мая в 11:45
Ответ дляНепонятно
чому такі файна патріотка патріотить тільки на порадниці?
Викачую яйцями• 05 мая в 11:45
Ответ дляНепонятно
ну если сообщите в сбу то может могут чтото сделать...
Верочка 100%• 05 мая в 11:45
Ответ дляВикачую яйцями
ви що? там же треба без аноніму
ПампушОК• 05 мая в 11:45
Ответ дляНепонятно
Ну вот когда в консульстве укр полиция будет и сразу же и суд проведут, тогда и задержат таких граждан, а пока этого нет, то обязаны обслуживать, так как гражданства их никто не лишал
Викачую яйцями• 05 мая в 11:46
Ответ дляНепонятно
путін хуйло,ла-ла-ла-ла
никто с вами не спорит мі согласні , но зелень тоже мочит
Непонятно
• 05 мая в 11:46
Ответ дляВерочка 100%
Так і воно свої руки при собі тримало.
Я таку наволоч і словесно можу в стійло поставити.Засунуло воно свій язик в сраку і сопіло мовчки далі.
Але цікаво,чи існує юридичний механізм,щоб ти потвор відправити додому в ’ русский мир’ звідки воно вилізло в Європу,скориставшись українським паспортом,який їм випадково дістався від діда-окупанта