Додекаэдр• 2 часа назад

На знайому липнуть мужики

Не кажіть мені, що це заздрість, бо це не так. В мене все в порядку з особистим життям.
Я просто хочу зрозуміть, це в жінок є енергетика така шалена чи в чому справа? Скільки прекрасних дівчат не можуть влаштувати особисте життя, а тут....опой жуй кавалерів.
Значить є у мене знайома, не скажу, що подруга. Просто добра знайома. Це у нас компанія виходи на концерти позависать.
Вона найстарша, їй 42. Нам всім 35-38. Всі ми різні, на різний смак, всі заміжні і з дітьми.
В неї 4 дітей, вона доглянута, струнка, але не сказать, що якийсь вау ефект від неї. Вона досить скромна, вміру весела.
У неї другий шлюб і чоловік на 5 років молодший. Він труситься, так ревнує її навіть після 12 років шлюбу. Повністю забезпечує, вона не працює.
Так от, на цих наших вилазках нема жодного разу, щоб до неї не підійшов хтось знайомитись. Вона йде і чоловіки крутять головами через одного. Ми заходимо на концерт з нею.фліртує охоронець і дозволяє їй пронести воду, нікому більше ні. Посміхається і тає від її голосу. Завжди хтось знайомиться.
Клянусь, вона звичайна.
На останньому концерті взагалі дуже скромно була вдягнена, з хвостиком, майже не танцювала, поки ми під диско 90х всі сходили з розуму, вона пила коктейлі. Тобто взагалі себе скромно вела. І 2 мужика підходило знайомитись, причому один років на 10 молодший.
Вона каже і мама її так притягувала чоловіків все життя. Каже я звикла і уваги не звертаю.
Це якась магія, я вам кажу. Я такого не бачила.
Янка-угомонись• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна сила
У меня аншлаг был в юности, это еще при том, что не то, что не хохотала и не знакомилась, а по максимуму огрызалась, практически как дикий опоссум И ничего никого не останавливало, скорее наоборот. Теперь я уже потертое седло и никакого аншлага нет)
в мене навпаки, я в юності себе не любила, вічно чіплялися до моїх подруг, а я була якби при них, а тепер навпаки все

ОдинРазНадетое• 1 час назад
На мене теж постійно липнуть. Колись допитувалась, чому до мене, не до подруги красуні, чи до інших, молодших за віком. То мені відповідали що у мене в очах чортики, очі світяться, в очах написано великими літерами стерва, в очах побачили дитину, і т.д. Отже щось вони всі бачать в очах. Кожен своє.
Принцепесочка• 1 час назад
Если в вашей натальной карте Венера в обители или экзальтации в 1, 5 или 7 доме с благоприятными аспектами к Солнцу, Луне,Марсу, то можете ходить хоть в мешке, будете популярны у противоположного пола ну есть еще нюансы, но вот это основное
СМСница• 1 час назад
Ответ дляЯнка-угомонись
з такими поводяться інакше
Да нифига. У меня была такая же подруга-ну и что? Нормально подходили, разговаривали. Скорпионша по гороскопу. У них взгляд даже особый.
СМСница• 1 час назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Каждый судит по себе
Описала автор спокойную, приличную даже с виду многодетную маму, с высокой самооценкой и легкую в общении. Если с вами чего-то не случалось, это не значит, что это невозможно.
Да со мной будет общаться любой мужик, если я захочу. Но для этого нам надо поговорить, так что внешность у меня не такая.
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна сила
потертое седло , Вы сделали мой день
Котя_люлю• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
У мене Венера. Марс. Меркурій. Хірон.сонце в 1 будинку

Невгамовна сила• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
потертое седло , Вы сделали мой день
Ну, шо є, то є))
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляКотя_люлю
аспекты гармоничные должны быть еще (трины, секстили), выше написала к чему
автор Додекаэдр • 1 час назад
Ответ дляБелоснежко
Ну охранника закадрить может каждая вторая, это не так сложно как успешного бизнесмена
Ну, в неї чоловік успішний бізнесмен. Вона понад 60 країн відвідала з ним. Прислуга, няні. Все в неї є
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут спорно, насчет чертиков, вот ко мне еще с юности бабники-красавчики липли всегда,, нет чтоб нормальные хорошие парни ..А оказывается виной всему моя Черная Луна в Овне в 1 доме
Эта энергия в таком положении как раз и притягивает всяких кобелищ, но это очень сомнительный успех.
Каждому свое, автор, энергия однозначно играет главную роль, внешность вторична
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
И вы мне тайну не раскроете (
Думаю, это так же работает, как и у нас с мужчинами. Фиг знает, что привлекает, но бывает, что сам по себе вроде ни о чем, а к нему тянутся. Тот же киллиан мерфи, мужик стремный, а сколько мечтает женщин о нем
автор Додекаэдр • 1 час назад
Ответ дляБелоснежко
Так это ж самое главное для мужиков
Блондинка, сиськи, губастая, стройная
Еще и жопа красивая должна прилагаться)
Главный набор достоинств глазами мужчин))
Ну губи в неї не такі, що прямо в очі кидається. Мтї натуральні такі ж.
Сісьок не видно було під курткою. Джинси вільного крою.
Врна в цей раз виглядала просто, як ніколи.
Але як би не виглядала, вона жартує, щоб її саму не лишали на довго.
У нас в компанії також буває розведена дівчина 36 років. Вже 5 років самотня. Вона завжди стильно вдягнена, симпатична, весела,танцює офігенно. До неї жодного разу ніхто не підійшов. Хоча ми жартуємо, що Юлі треба для Альони підчепить когось.
Ну, якось так.
Короче, я не знаю як це пояснить.
Але ми щоразу дивуємось цьому феномену
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляКотя_люлю
не блондинка. Русая. .фигура? 170 см рост и 78 кг. не худая))) поэтому когда дамы изводят себя диетами, я смеюсь. на знакомства это не влияет точно. ярко не одеваюсь,скорее по деловому. все платья ниже колена)))никогда полуголой не ходила. никаких губ и ботоксов нет. грудь 2 размер.
Ага, хоч в паранжу одягнись. Колись треба було летіти на літаку вночі. Одяглась в плаття повністю закрите по шию, рукава, мішок в пол. На голові хустка. То до мене в літаку прилип чоловік кавказець, сказав що у мене ноги довгі і гарні. Я кажу що я запакувалась так що нічого не видно, то він сказав що ноги розгледів поки я рухалась. Бо він звик до дівчат в закритому одягу, і якщо б я була в міні, то він би мене навіть не побачив.
автор Додекаэдр • 1 час назад
Ответ дляСМСница
У нее на лице тихо написано Б...., и мужики это чувствуют, как псы течку.
За нею ніколи не було помічено блядської поведінки
автор Додекаэдр • 1 час назад
Ответ дляЯнка-угомонись
з такими поводяться інакше
Це точно
Котя_люлю• 53 минуты назад
Ответ дляПринцепесочка
Видимо, благоприятные.потому что кавплеров всегда щавились и не бедных. И карьера далась очень легко. Никогда ничего не выгрызала. Всегда продвигали по кар лестнице. Аж оьидно)) с моими мч я могу не работать)) но карьера хорошая. Жаль сидеть дома.
Катастрофа• 52 минуты назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну і приклад вибрали, Кіліан Мерфи - красунчик!
Ні за холодну воду• 48 минут назад
Ответ дляКовбой Хагис
Ну не знаю конкретно об этой женщине, но меня под 40 так накрыло страстью, что крышу уже почти три года сносит. Может, и она сексуально активная, что мужчины считывают энергетику.
Вы влюблены, взаимно? И страсть не проходит у вас? не ссоритесь?

Как_б_не_так• 38 минут назад
Ответ дляДомашня Зюзя
В нашей компании тоже есть такая. Мы только полотенца на лежаки начинали стелить, а она уже с кучей мужиков на барной стойке хохочет)
Я на сто с ней заехала колесо накачать, пока туда сюда смотрю она уже телефон даёт свой человеку. Причём полная, но хохотушка , лёгкая в общении.
То не то что автор рассказывает . Ваша толстушка сама к мужикам липнет
Как_б_не_так• 38 минут назад
Ответ дляСегодня сержусь
Эх, фотку бы ее. Но феномен интересный
Ага
Как_б_не_так• 37 минут назад
Ответ дляКотя_люлю
саме так. є такі жінки,що ти на неї мішка одягни,а з нею знайомляться. а красуня буде ходити сама. енергетика))))манкість. мені 45 р. третього чоловіка маю -37 йому. попередніх кидала сама.але вони досі за мною вмирають. на роботі вічно чіпляються. був один,вмирав. жонатий. признався мені аж через рік. каже, як скажеш розвестися розведусь,аби ти була поруч. А ми разом і кави ніколи не пили)))
р.с. я можу закрутити в хвіст немите волосся,не нафарбуватися і піти . Все одно знайомляться. в магазинах вічно хочуть допомогти- піднести,дістати,підняти. Тиждень тому мої покупки в АТБ оплатив чоловік,що стояв передімною))) просто так))).
Ого. Это вам 45 ?? Ничего себе успех .
Как_б_не_так• 35 минут назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну прям круто) думаю, очень удобно. Мне уже давно незнакомцы не оплачивали покупки. Наверное, в 35 лет последний раз) та и я уже давно побитая жизнью собака с грустными глазами
Я мне никогда незнакомцы не оплачивали покупки , при том что тоже и знакомились раньше на улице и до сих пор внимание обращают