sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - По Украине
anonim_104
Копирайторша• 08 мая в 01:10

Одесса или Луцк?

Ничего не спрашивайте. Где лучше жить
показать весь текст
woman_facepalming 8
62 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_156
Лапка• 08 мая в 08:14
31
Ответ дляМудробаба
Живу в Луцьку з народження - мені комфортно. Але хто звик до мегаполісів, тим мабуть буде тут надто спокійно. Люди як і всюди є різні. Одеса подобається - гарне місто. Безпечних регіонів в період війни взагалі нема, але все-таки Одеса поступається в цьому Луцьку. Не все так погано в Луцьку, повірте.
А что насчёт буковели скажете? Тоже опасно?
dislike 1 like 1

anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 08:15
32
Ответ дляЛапка
А что насчёт буковели скажете? Тоже опасно?
Не знаю, туди не їжджу відпочивати.
anonim_156
Лапка• 08 мая в 08:16
33
Ответ дляМудробаба
Не знаю, туди не їжджу відпочивати.
А зачем ехать. Новости ж читаете. Зачем тогда так уверенно говорить про безопасность и опасность городов?
dislike 2 like 2
anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 08:18
34
Ответ дляЛапка
А зачем ехать. Новости ж читаете. Зачем тогда так уверенно говорить про безопасность и опасность городов?
До чого тут Ваші коментарі? Їдьте і живіть там, де Вам хочеться і подобається. Я висловила свою думку. Люблю Одесу, але зараз на відпочинок, туди точно не поїду. Не кажу, що в Луцьку чи Рівному надто безпечно.
anonim_156
Лапка• 08 мая в 08:28
35
Ответ дляМудробаба
До чого тут Ваші коментарі? Їдьте і живіть там, де Вам хочеться і подобається. Я висловила свою думку. Люблю Одесу, але зараз на відпочинок, туди точно не поїду. Не кажу, що в Луцьку чи Рівному надто безпечно.
Та вы шо? От спасибо. А чего это я должна ехать? Мне в моем Днепре классно. И в Одессу я ездила прошлым летом два раза. Отлично я вам скажу. К обстрелам мы привычные,но зато можно стресс в море снимать
Но вам конечно в Луцке не понять этого всего.
Я вас прошу не равняйте по безопасности все города Украины. Помалкивайте. Ну реально этт тупо и бесит тех,кто живёт в прифронтовых городах
like 3 woman_facepalming 6
anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 08:33
36
Ответ дляЛапка
Та вы шо? От спасибо. А чего это я должна ехать? Мне в моем Днепре классно. И в Одессу я ездила прошлым летом два раза. Отлично я вам скажу. К обстрелам мы привычные,но зато можно стресс в море снимать
Но вам конечно в Луцке не понять этого всего.
Я вас прошу не равняйте по безопасности все города Украины. Помалкивайте. Ну реально этт тупо и бесит тех,кто живёт в прифронтовых городах
Не бісіться і їдьте туди, де Вам комфортно. Автору теж порада, якщо так немило в Луцьку, то нехай їде до привітних людей
like 3
anonim_104
автор Копирайторша • 08 мая в 09:24
37
Луцьк дуже класне місто . Ідеальне для життя, але люди просто не в собі . Ви повиннні … я взагалі нікому нічого не повинна , ви вже так дістали що від таких як ви око дергається . А ви не місцева у вас діалект інший… так в мене і труси інші , може і туди треба залізти?
woman_facepalming 1 dislike 6 face_with_tears_of_joy 2 like 6
anonim_65
Щедрик• 08 мая в 09:52
38
Не то и не другое.Супер класс это Винница
dislike 1 like 2
anonim_83
Мэри Попкинс• 08 мая в 09:57
39
Ответ дляКопирайторша
Луцьк дуже класне місто . Ідеальне для життя, але люди просто не в собі . Ви повиннні … я взагалі нікому нічого не повинна , ви вже так дістали що від таких як ви око дергається . А ви не місцева у вас діалект інший… так в мене і труси інші , може і туди треба залізти?
Милый автор, я вам очень сочувствую: другие люди, другой менталитет! У нас был опыт со Львовом... как только поезд приезжал в Одессу душа оживала: и воздух другой, и солнце ярче светит, а главное, все люди наши до боли родные. Если есть возможность, переезжайте в Одессу, морально сразу станет легче, такой груз упадёт с плеч!
like 3 dislike 1

anonim_89
СирОжино пирОжино• 08 мая в 10:05
40
Ответ дляКопирайторша
Вже все , що на роботі , що в школі, постійно намагаюся підкреслити що ми російськомовні і роблять трагедію , то замовкають то очі виліплюють
Ну не убили же вас за 4 года
face_with_tears_of_joy 1 dislike 1 woman_facepalming 2 like 1
anonim_27
Мания-Величия• 08 мая в 10:12
41
Ответ дляКопирайторша
Вже все , що на роботі , що в школі, постійно намагаюся підкреслити що ми російськомовні і роблять трагедію , то замовкають то очі виліплюють
Що заважає вивчити українську?
like 6 dislike 3
anonim_138
волосатое стекло• 08 мая в 10:20
42
Ответ дляМания-Величия
Що заважає вивчити українську?
Ну написали же, что говорили на украинском, но для местных мова ’не така’. 🤦
like 3
anonim_161
Шмоточницаца• 08 мая в 10:39
43
я из Одессы, это тот еще экстрим
anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 10:44
44
Ответ дляволосатое стекло
Ну написали же, что говорили на украинском, но для местных мова ’не така’. 🤦
Ой не потрібно ля-ля... У мене в кабінеті 2 колеги все життя спілкувались російською і ніхто їх тут не гнобив. Одна ще постійно раніше виспівувала, як їй колись в ’рассіі жить била харашо і путін какой маладєц’. Може й ви така...
woman_facepalming 1 like 3
anonim_22
долой_лама• 08 мая в 11:04
45
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Комфортных городов в Украине не по определению
Сочувствую
Плюс еще и не выспались((
dislike 1
anonim_152
66сезон666серия• 08 мая в 11:24
46
Ответ дляМания-Величия
Що заважає вивчити українську?
Тупая? Где написано, что я автор язык не знает?
like 2 dislike 2
anonim_156
Лапка• 08 мая в 12:15
47
Ответ дляМудробаба
Не бісіться і їдьте туди, де Вам комфортно. Автору теж порада, якщо так немило в Луцьку, то нехай їде до привітних людей
А вам порада- смотреть немного дальше своего носа и что-то еще кроме телемарафона.
like 2 woman_facepalming 3
anonim_207
Малинка• 08 мая в 14:27
48
Ответ дляКопирайторша
Луцьк дуже класне місто . Ідеальне для життя, але люди просто не в собі . Ви повиннні … я взагалі нікому нічого не повинна , ви вже так дістали що від таких як ви око дергається . А ви не місцева у вас діалект інший… так в мене і труси інші , може і туди треба залізти?
Автор, я майже з Луцька і Вас підтримую.
anonim_104
автор Копирайторша • 08 мая в 14:38
49
Я дівчата і подумати не могла , що може таке бути в мене вже дах їде . Чоловік військовий і його перевели в прифронтове місто і ми там були біля 1.5 місяці . Над головою літає а морально спокійно. Так було добре і їхати не хотіла . Немає цього ліцемірства всім похеру як ти і що ти.
heart 3 woman_facepalming 1

anonim_104
автор Копирайторша • 08 мая в 14:41
50
Особливо вже тріпає .. вчіть мову. Сука я її знаю краще ніж місцеві, чисто українску. Між собою з дітьми спілкуємося російською і не збираємося міняти щось . Ні воно лізе в розмову і починає свій ніс сувати
woman_facepalming 3 like 2
anonim_104
автор Копирайторша • 08 мая в 14:42
51
І доречі тут стільки руських реально руських які приїхали за радянські часи .
woman_facepalming 1
anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 15:49
52
Ответ дляКопирайторша
І доречі тут стільки руських реально руських які приїхали за радянські часи .
Вони сюди приїхали, отримали квартири безкоштовно і ще звізділи раніше (трохи вже притихли), що їм там таак добре жилося. Це так бісить, бо моя бабуся гола-боса з Києва приїхала під час війни і ніхто їй нічим не допомагав - працювала все життя як кінь.
anonim_152
66сезон666серия• 08 мая в 15:51
53
Ответ дляМудробаба
Вони сюди приїхали, отримали квартири безкоштовно і ще звізділи раніше (трохи вже притихли), що їм там таак добре жилося. Це так бісить, бо моя бабуся гола-боса з Києва приїхала під час війни і ніхто їй нічим не допомагав - працювала все життя як кінь.
Наверное приехали как специалисты и работали там? Кто бы им просто так квартиры дал?
anonim_176
Мудробаба• 08 мая в 15:52
54
Ответ для66сезон666серия
Наверное приехали как специалисты и работали там? Кто бы им просто так квартиры дал?
Військові
anonim_138
волосатое стекло• 08 мая в 18:08
55
Ответ дляМудробаба
Ой не потрібно ля-ля... У мене в кабінеті 2 колеги все життя спілкувались російською і ніхто їх тут не гнобив. Одна ще постійно раніше виспівувала, як їй колись в ’рассіі жить била харашо і путін какой маладєц’. Може й ви така...
Мне харашо было в Украине до путина и вас, мовнюков задолбанных.
like 2 pouting_face 2
anonim_114
Анонімус• 08 мая в 18:56
56
Ответ дляволосатое стекло
Ну написали же, что говорили на украинском, но для местных мова ’не така’. 🤦
Якась брехня і вкид. Ніхто там не доколупується до ’не такої мови’. У нас знайомі з Дніпра і Харкова переїхали, все ок.
Більше схоже, на російськомовних пані, які випендрюються, що вони вищий клас, ніж місцеві, строять з себе, то таких ніде не будуть любити, бачила таких немало.
Якщо сама людина норм, то незалежно від мови і ставлення до неї норм.
woman_facepalming 2 like 2
anonim_114
Анонімус• 08 мая в 19:00
57
Ответ дляволосатое стекло
Мне харашо было в Украине до путина и вас, мовнюков задолбанных.
То не їдьте до мовнюков. Не треба свої порядки везти до інших людей. Їдьте у Польщу, Німеччину і там на язикє своєму абщайтєсь.
woman_facepalming 1 like 1
anonim_138
волосатое стекло• 08 мая в 19:18
58
Ответ дляАнонімус
То не їдьте до мовнюков. Не треба свої порядки везти до інших людей. Їдьте у Польщу, Німеччину і там на язикє своєму абщайтєсь.
Та отцепитесь от меня уже, никуда я не еду 🤣
like 1 woman_facepalming 1
anonim_178
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 мая в 20:12
59
Ответ дляCopy-Paste
Ну там треба шпрехати. Це краще аніж мова? Це ж як треба українську ненавидіти.
вы смысл текста еще раз прочитайте....там не про ненависть...
like 1
anonim_23
Люблю порядок• 09 мая в 14:42
60
Я з Луцька. Тут дійсно досить багато етнічних росіян, ще з часів совка, в місті була військова частина льотчиків. Практично вся вулиця Гулака-Артемовського - будинки, де жили військові. Так що до російської мови у нас звикли. А щодо автора, здається, не в мові справа, а в ставленні до місцевих, про яке вона явно не договорює.
dislike 1 like 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff