Копирайторша• сегодня в 01:10

Одесса или Луцк?

Ничего не спрашивайте. Где лучше жить
Лапка• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Живу в Луцьку з народження - мені комфортно. Але хто звик до мегаполісів, тим мабуть буде тут надто спокійно. Люди як і всюди є різні. Одеса подобається - гарне місто. Безпечних регіонів в період війни взагалі нема, але все-таки Одеса поступається в цьому Луцьку. Не все так погано в Луцьку, повірте.
А что насчёт буковели скажете? Тоже опасно?

Мудробаба• 1 час назад
Ответ дляЛапка
Не знаю, туди не їжджу відпочивати.
Лапка• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Не знаю, туди не їжджу відпочивати.
А зачем ехать. Новости ж читаете. Зачем тогда так уверенно говорить про безопасность и опасность городов?
Мудробаба• 1 час назад
Ответ дляЛапка
До чого тут Ваші коментарі? Їдьте і живіть там, де Вам хочеться і подобається. Я висловила свою думку. Люблю Одесу, але зараз на відпочинок, туди точно не поїду. Не кажу, що в Луцьку чи Рівному надто безпечно.
Лапка• 1 час назад
Ответ дляМудробаба
Та вы шо? От спасибо. А чего это я должна ехать? Мне в моем Днепре классно. И в Одессу я ездила прошлым летом два раза. Отлично я вам скажу. К обстрелам мы привычные,но зато можно стресс в море снимать
Но вам конечно в Луцке не понять этого всего.
Я вас прошу не равняйте по безопасности все города Украины. Помалкивайте. Ну реально этт тупо и бесит тех,кто живёт в прифронтовых городах
Мудробаба• 56 минут назад
Ответ дляЛапка
Не бісіться і їдьте туди, де Вам комфортно. Автору теж порада, якщо так немило в Луцьку, то нехай їде до привітних людей
автор Копирайторша • 9 минут назад
Луцьк дуже класне місто . Ідеальне для життя, але люди просто не в собі . Ви повиннні … я взагалі нікому нічого не повинна , ви вже так дістали що від таких як ви око дергається . А ви не місцева у вас діалект інший… так в мене і труси інші , може і туди треба залізти?