Криниця щастя• сегодня в 14:31

А комфортно ли жить на западе нашей страны, если

Не веришь в бога?
А що таке?• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Так заходу ще глибше байдуже хто там хоче стати своїм))
Дякуючи цій специфіці таких дуже мало
Обговорюйте специфіку свого регіону
Нет, я хочу обсудить тему вопроса, терпите

куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
К вас довольно устаревшие понятия
Зате стабільне
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Дивує саме те, що полюбити треба. Тобто жити там і не любити рашистську не можна?
Жить в городе где большинство местных говорит на русском и ненавидеть их язык и людей которые на нем говорят да, будет проблематично
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
А хто говорить про ненависть до людей?
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
Що за патологія у людини, коли вона скрізь хоче стати своєю або десь комусь бути потрібною? Чому б просто не жити своєю сім´єю і для своєї сім´ї, без заглядання в чужі роти
Неудобно жить в коллективе, где тебя не принимают и относятся к тебе хуже, чем к местным
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
А що таке?• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Я живу там, где мне хорошо на 1000%, как бы вам не хотелось меня задеть

viter33• 2 часа назад
Оренда дорога
Високих з/п нема
Якщо працювати віддалено чи ’бабла немеряно’ - жити комфортно
Атеїзм НІЯК не впливає
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Ні, мені нормально. Я спокійно ставлюся. Але любити - це вже точно ні, вибачайте
Я сейчас вспомнила, когда сын впервые съездил в Турцию и узнал, что в других странах говорят на других непонятных языках, года 3 ему было, и летом на детскую площадку пришли играть дети отдыхающих, украиноязычные. Они общались между собой. И сын громко спросил у меня -Мама, это турки?
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Та яка мені різниця де ви живете
А що таке?• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Та яка мені різниця де ви живете
Судя по тому, что вы мне пишете минут 30 и придумали мне какой-то специфичный регион, то явно не безразлично
На циголках• 2 часа назад
ЗУ це якась окрема планета наче. Я б не хотіла там жити, там люди дикарі трошки. Те що вони більш віруючі якраз говорить що це населення більш відстале
Коленная ложечка• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
Це напевно у селах чи у маленьких містах таке
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
А хто говорить про ненависть до людей?
Вам и говорить не надо, она очень явно читается в каждом вашем ответе
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
І це ідеально .
Навіть путін захід України не планує захопити. З тими ’ населенням відсталим´
Сказав так як ви - дикій запад, оні нам не нужни.
Не окрема планета але через кілька років будуть великі зміни.
На циголках• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
І це ідеально .
ЗУ тримається тільки через своє географічне положення на карті України, а точніше через те, що Київ як-то кажуть не впав. Якщо щось зміниться то « святий купол» ЗУ не спасе))
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
З таким мисленням важко жити. Краще на собі і своїх рідних сконцентруватися. Я змінила життя 4 рази. Алчевськ - Павлоград- Тернопіль - Гданськ. Потрібно буде то і п´ятий зміню і на думки оточуючих мені плювати
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
Спасе. Київ вже ніякого впливу на ЗУ немає.
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
Автобан до Львова: Польща хоче збудувати нову дорогу
Польща може долучитися до будівництва автомагістралі M10 від кордону до Львова, фінансуючи проект за участі польського уряду та компаній.
Польща планує отримувати плату за проїзд по новій дорозі, перетворюючи інвестицію на джерело доходу, а рамкову угоду можуть підписати вже цього літа.

А що таке?• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Да все мы прекрасно понимаем, что поманит соседняя страна, а жители радостно достанут вторые паспорта ) но это не сепаратизм, это специфика региона
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Вам би про себе хвилюватися, про нас не варто
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
На Львівщині продовжують будівництво європейської залізничної колії шириною 1435 мм на напрямку Рава-Руська — Львів. Подальші кроки реалізації проєкту узгодили на нараді за участю представників територіальних громад області та регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», повідомили у Львівській ОВА у вівторок, 5 травня.
Та що вам залишається, тільки хапатися за голову
Ноу коммент• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
Только они не понимают, что Польша никогда хорошо к украинцам не относилась
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
Зате росія до вас добре відноситься
О вже за голову хапаються
Ноу коммент• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Зате росія до вас добре відноситься
О вже за голову хапаються
Удалено администрацией...
Куда ж без меня• 2 часа назад
Ответ длялаМпочка
Может стать своим, если есть такая цель. Выучить язык, обычаи, привычки, т.е. ассимилироваться, а не пытаться переделать местных под себя.
Да все равно нет. У меня половина семьи во Львовской области (по отцу), половина с востока (по маме). Я жила в Киеве. Потом переехали во Львов. Общение искреннее получалось только с такими же приезжими- Днепр, Одесса, Киев... И с родней, конечно. Все остальные.. извините, мы разные. Пыталась подружиться, но всегда барьер присутствовал. И со многими в вопросах религии тоже. Одна даже сама пыталась дружить, но ее постоянное «матинка божа нехай береже» и т.п…🤦🏻‍♀️. Ну не могу я, далека от религии…
Но общение найдете, там много разных людей, и приезжих за последние годы тоже.
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Ноу коммент• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Ноу коммент• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...